Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau
10
1

Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, situat în inima Bacăului (zona Ultra-Centrală), ideal pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid la toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 9, într-un bloc sigur, dotat cu lift modern. Dotări și Beneficii: * ...

87 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Vand apartament doua camere
3

Vand apartament doua camere

Ofer spre vanzare un apartament cu doua camere situat în complexul rezidențial Transparent Residence 3, strada Sergent Ilie Petre nr. 100, lângă Auchan Militari și mall Chiajna. Imobilul se află la o distanță de 10-15 minute de stațiile de metrou Preciziei sau Păcii și este dotat cu: -loc de parcare ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Chirie apartament 2 camere, Scala Cetate, prima închiriere
10

Chirie apartament 2 camere, Scala Cetate, prima închiriere

Apartament 2 camere ultracentral Scala Cetate, Oradea | Parcare subterană | Finisaje premium Ofer spre închiriere apartament modern cu 2 camere, situat ultracentral, în complexul rezidențial Scala Cetate, într-una dintre cele mai exclusiviste și istorice zone ale orașului Oradea, la doar câțiva pași ...

62 m2

Cetatii, Oradea, Bihor

Promovat
Inchiriez Apartament In Regim Hotelier
5
8

Inchiriez Apartament In Regim Hotelier

Închiriez apartament in regim hotelier Apartament modern dispune de 3 camere complet mobilate si utilate,aer condiționat,balcon inchis. Bucatarie complet mobilata si utilata cu mobilier nou,baie moderna. Zona ostroveni,langa Liceul Ferdinand Se poate închiria 1,2 sau 3 camere in functie de cerinte! Pret: ...

53 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

E3- Apartament 2 Camere decomandat, Et 3 4 ,centrala pe gaz, 54MP
8
3

Situat la etajul 3 4 , aleea Cicoarei zona Fedra. 54 mp. Este izolat exterior si interior. Incalzirea se face prin intermediul centralei pe gaz. Loc de parcare. Se vinde mobilat si utilat. Fara agentie.

1333 EUR/m2 | 54 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament cu 1 camera mobilat și utilat cu gaz metan
2

Inchiriez apartament cu 1 camera mobilat și utilat în Sighet pe termen lung

29 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Teren arabil, intravilan în suprafață de 1330 mp Se afla în spatele primăriei. Utilități în apropiere

1,330 m2

Malovat, Mehedinti

Direct proprietar - vanzare teren
2
2

Direct proprietar - vanzare teren

- Teren intravilan neimprejmuit in suprafata de 2.127 mp (din care curti constructii 568 mp si 1.559 mp faneata) imobil inscris in CF 26663 sat Bordeni, comuna Scorteni, judet Prahova. - Utilitati la hotar (apa, curent). - Construcția C1 este demolata cu autorizatie de demolare dar neînregistrata la ...

2,127 m2

Bordenii Mari, Prahova

Spațiu generos de închiriat   ideal pentru clinică, birouri sau centru educațional | Bragadiru
4

Spațiu generos de închiriat ideal pentru clinică, birouri sau centru educațional | Bragadiru

Se oferă spre închiriere imobil tip vilă, situat în Bragadiru, strada Dantelei, cu un potențial excelent pentru dezvoltarea unei afaceri. Proprietatea este dispusă pe P+1+M și beneficiază de o curte proprie generoasă de aproximativ 1200 mp, oferind atât spațiu interior amplu, cât și posibilități multiple ...

376 m2

Bragadiru, Ilfov

Teren Mamaia Sat, 600 mp, strada M20, langa lac
8
2

Teren Mamaia Sat, 600 mp, strada M20, langa lac

De vanzare teren intravilan in Mamaia Sat, cu suprafata de 600 mp, situat langa lacul Siutghiol. Terenul este amplasat stradal, la intersectia dintre strazile M19 si M20, cu deschidere generoasa de 22,7 m la strada M19. Toate utilitatile sunt disponibile la marginea proprietatii: apa, canalizare, curent ...

600 m2

Constanta, Constanta

Inchiriere apartament 3 camere Exigent Plaza
10
1

Inchiriere apartament 3 camere Exigent Plaza

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament modern cu 3 camere, situat in complex Exigent,Faza 5, la doar 10-15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou, tramvai, centre comerciale Plazza Mall si Afi Cotroceni, supermerket-uri si facilitati urbane, la doar 2 minute de Parcul Liniei. Apartamentul ...

65 m2

Grozăveşti, Sector 6, Bucuresti

3 camere la 5 min Metrou, Berceni| Etaj 3|| 0% Comision  Plata Cash
12
4

3 camere la 5 min Metrou, Berceni| Etaj 3|| 0% Comision Plata Cash

Apartament de 3 camere, semidecomandat, situat în Berceni la 1 minut de Piața Străduinței, într-o zonă foarte verde și liniștită, ideală pentru locuit. Suprafață: 63 mp Etaj: 3 -4 Bloc anvelopat Foarte luminos, cu orientare bună Caracteristici: apartament zugrăvit recent instalații schimbate țeavă ...

1603 EUR/m2 | 63 m2

Sector 4, Bucuresti

vand urgent teren intravilan
7
7

vand urgent teren intravilan

Vând teren intravilan, în satul Stârci, la 7km de orașul Costesti(Lidl,etc) ,30km de A1,suprafață 2395m.p., cu o deschidere la drum principal de 18,83m.Utilitati generale: apa, curent.Este un teren drept, bunpentru a construi casa, zona linistita. 10000 euro

2,395 m2

Costesti, Arges

Apartment 3 Camere decomandat
10
11

Apartment 3 Camere decomandat

Vând apartament cu 3 camere decomandat,la bulevard ,etaj 7 10, zona Păcurari Alpha Bank.

1818 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Inchiriere parcare subterana 1

Inchiriere parcare subterana

Inchiriez parcare subterana Drumul Binelui - Complex Studio Plus Residence

13 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de închiriat Drumul Taberei
9
1

Apartament cu 2 camere de închiriat Drumul Taberei

Apartament de închiriat cu 2 camere in Drumul Taberei str Lățea Gheorghe. Apartamentul se afla la prima închiriere, este complet mobilat si utilat, mobilierul este nou, bucătăria complet mobilată, mașina de spălat vase, cuptor cu microunde, cuptor electric, plita gaz cu aprindere electrica. In living ...

53 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vând spațiu Bulevardul Carpati negociabil
4

Vând spațiu Bulevardul Carpati negociabil

Vând spațiu comercial negociabil, zona centrală, strada Carpați, lângă poștă. Suprafața utilă este de 12 mp cu teren concesionat 28 mp. Spațiul are apă curentă, canalizare, curent trifazic, internet. Se vinde mobilat

12 m2

Corabia, Olt

Garsoniera de vanzare direct proprietar
5

Garsoniera de vanzare direct proprietar

Mobilata si utilata complet! Sector 3, strada Lacramioarei, etaj 2, decomandata. Pretul este usor negociabial DOAR la fata locului! Garsoniera nu este racordata la gaz, functioneaza pe electric. De mentionat costurile utilităților sunt real foarte mici!

2000 EUR/m2 | 21 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând teren extravilan
1
2

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe centura Lugojului cu intrare din centura in zona industrială . 5800 mp Posibilitate apa și curent

Lugoj, Timis

Ocazie! Apartament ultracentral recent renovat 800 e mp util !
3
8

vand apartament 162 mp CF, 90 mp utili plus 30 mp boxa, 2 camere mari de 50 mp utili cu tavane 4,5 m ,parchet stejar masiv, usi lemn masiv, baie, bucatarie cu debara si living open space, antreu mare, curte comuna cu poarta si locuri de parcare, intrare si de pe bulevard , etaj 1. este renovat integral ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Centru, Arad, Arad

Teren 10 ari Scheia spate RAR
2
1

Teren 10 ari Scheia spate RAR

Vand teren intravilan in Scheia, Suceava, in spate la Rar pe str. Ilie Pruncul. Terenul este drept. Suprafata 10 ari, dimensiuni 20 m x 50 m. Pret: 36000

1,000 m2

Scheia, Suceava

Vand teren intravilan + casa batraneasca
7
2

Vand teren intravilan + casa batraneasca

Vand teren intravilan + casa batraneasca in com. Cuca. Terenul are o suprafata de 2900 mp. si este situat la o strada asfaltata. Utilitati: energie electrica apa de la retea put forat pentru udat gradina Pe teren regasim o plantatie de mure si pomi fructiferi ( meri, ...

2,900 m2

Cuca, Galati

2 Camere la Parter în Lacul Tei Petricani | Curte Mare & Parcare
8

Scapă de aglomerația blocurilor clasice. Dacă te-ai săturat să dai ture prin cartier căutând un loc de parcare sau pur și simplu îți dorești un spațiu verde unde să te relaxezi, acest apartament situat la parterul unei case îți oferă un stil de viață rar întâlnit în București. Localizată pe Strada Petricani ...

35 m2

Sector 2, Bucuresti

De inchiriat hala depozit
3

De inchiriat hala depozit

De inchiriat hala depozit inaltime 6 m,400 mp,Radauti zona Frincei,canalizare apa ,curte 850 mp

400 m2

Radauti, Suceava

Propietar inchiriez apartament 2 camere Floreasaca

Propietar inchiriez apartament 2 camere Floreasaca

Apartament situat in bloc reabilitat ,cu centrala propie, mobilat si utilat ,zona linistita.

45 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Spatiu comercial
4
30

Spatiu comercial

Proprietar , vand spatiu comercial

4214 EUR/m2 | 14 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand casa - Tirnaveni
3

Vand casa - Tirnaveni

Vand casa pretabil spatiu pentru birouri sau cabinete medicale in Tirnaveni, ultracentral. P+E - receptie si 3 sali, 2 grupuri sanitare. Contorizat apa, gaz, curent. Centrala termica proprie. Izolatie termica polistiren, parchet, gresie, faianta. Curte 150 mp. Acces auto. Tel

89 m2

Central, Tarnaveni, Mures

De vânzare - casă și teren Spiru Haret - Brăila
2
1

De vânzare - casă și teren Spiru Haret - Brăila

Vând casă situată în localitatea Spiru Haret, județul Brăila, cu o curte generoasă de 2035 mp, având două intrări din străzi diferite. Casa este compusă din 3 camere și 2 holuri, iar pe teren se află și anexe gospodărești. Mai multe detalii, va rugam sa contactați numarul de telefon. Prețul este ...

18 EUR/m2 | 2,035 m2

Spiru Haret, Braila

Vînd casă la țară
10
12

Vînd casă la țară

VÎND CASĂ LA ȚARĂ IN COM BÎRGĂUANI JUD Neamț compusă din 3camere ,bucătărie 2 holuri cu două întrări în locuință ferestre și uși termopan Anexă cu 2 camere și beci fântână, pomi viță de vie Suprafață teren 700 mp din care 100 mp construibili Sau schimb cu apartament 2 camere în P Neamț ...

56 EUR/m2 | 700 m2

Breaza, Neamt

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat
4

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat

Apartament Micro 15 ,etaj 4 ,in apropierea spitalului,scolii,creșei ,pieței geamuri termopan acoperiș microcentrala izolat exterior mobilat utilități (cuptor electric,frigider incorporat,aragaz) Preț negociabil

1085 EUR/m2 | 47 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare Comuna Ciumeghiu
9

Casa de vânzare Comuna Ciumeghiu

Casă spațioasă de vânzare în comuna Ciumeghiu, județul Bihor oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință de familie! Se oferă spre vânzare casă cu suprafață construită de 212 mp, amplasată pe un teren generos de 2083 mp, cu acces direct din stradă, situată într-o zonă liniștită din comuna ...

733 EUR/m2 | 150 m2

Ciumeghiu, Bihor

Vand teren intravilan 1400 mp în loc. Livada
5

Vand teren intravilan 1400 mp în loc. Livada

Vand teren intravilan in suprafața de 1400 mp, situat in loc. Livada, la 4 km de Gherla, acte la zi suprafață perfect plata, ideal construcții, front 16.5 ml, utilitati (apa, gaz, curent, canalizare) la limita terenului. Detin autorizatie de constructie expirata (cu posibilitatea de prelungire) + proiect ...

1,400 m2

Livada (Iclod), Cluj

Teren intravilan Valea Călugărească
1

Teren intravilan Valea Călugărească

De vânzare 3 loturi teren intravilan în suprafață de 1050 mp,terenurile dispune de cale acces pe 3 laturi fiecare și vor avea trase utilitățile pe fiecare lot fara a fi racordate,racordarea se va face pe numele noului proprietar accesul se face pe drum propriu din ambele părți ale terenului si se afla ...

1,050 m2

VALEA CALUGAREASCA, Prahova

Apartament 1 cameră, decomandat Lunca Cetățuii, 32 mp, loc de parcare
9
2

Apartament de o cameră, decomandat Lunca Cetățuii, 32 mp, loc de parcare inclus Preț: 55.000 EUR Locație: Lunca Cetățuii, la 5 minute de mers pe jos de stațiile de autobuz (41, 44, 27) acces rapid către toate zonele orașului. Se oferă spre vânzare un apartament de o cameră decomandat, cu o suprafață ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Concesiune Loc de veci cimitir sf ion 2

Concesiune Loc de veci cimitir sf ion

Doresc sa achizitionez prin transfer de concesiune loc de veci cimitir sf ion

2 m2

1+Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Casă de vânzare
5

Casă de vânzare

Casă de vânzare la șosea cu dependințe, curte și grădină. Localitatea Chișcădaga nr. 11 (Comuna Șoimuș), județul Hunedoara. Pentru detalii suplimentare și preț vă stăm la dispoziție telefonic la: SAU Preț în euro.

199 EUR/m2 | 428 m2

Chiscadaga, Hunedoara

Ofer spre închiriere garsoniera
3

Ofer spre închiriere garsoniera

Ofer spre închiriere garsoniera complet mobilata si utilata. Zona Lidl-Gavana Pret chirie 1400 RON Detali

60 m2

Pitesti, Arges

Inchiriez Garsoniera
7

Inchiriez Garsoniera

Inchiriez garsoniera complet mobilata si utilata La casa, zona Lidl-Gavana pe Bulevardul Nicolae Bălcescu. Chirie 1400 ron Mai multe detalii in privat la numărul de telefon din poza

7 EUR/m2 | 40 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Vând Casa 3 camere hol beci plus teren

Vând Casa 3 camere hol beci plus teren

Vând Casa în oraș Tismana județul Gorj Sat. Vanata

600 EUR/m2 | 100 m2

Targu Jiu, Gorj

Casă cu teren generos de vânzare în Ianova (Remetea Mare)   129 mp + 1078 mp
10
12

Casă cu teren generos de vânzare în Ianova (Remetea Mare) 129 mp + 1078 mp

Se oferă spre vânzare casă situată în satul Ianova, comuna Remetea Mare, județul Timiș, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul are o suprafață construită de 129 mp + pod și este amplasat pe un teren generos de 1078 mp, in care sunt plantati si pomi fructiferi oferind multiple ...

465 EUR/m2 | 129 m2

Ianova, Timis

Apartament de vanzare, Electoprecizia 74 000  Euro
5
2

Apartament de vanzare, Electoprecizia 74 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament 2 camere, semidecomandat, de 50 mp, situat la parter, bloc cu trei etaje din caramida (foarte calduros) izolat, în cartierul Electroprecizia, bl.7 , str.Aleea Episcop Popeea,Săcele. Se afla intrr o zona linistita si este o alegere ideală pentru cei care își doresc ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Electroprecizia, Sacele, Brasov

Teren intravilan de vanzare - Campulung, Arges
1

Teren intravilan de vanzare - Campulung, Arges

Vand teren intravilan supr 2256 mp situat pe Dealul Flamanda, in spatele bisericii Flamanda. Deschidere de 65 ml la fostul Drum al Armatei, utilitati in zona. Daca sunteti interesat in mod real solicitati nr de telefon si, pentru mai multe informatii sunati intre 18-20.

Campulung, Arges

Apartament 2camere +terasa 21mp acoperita zona Lidl Uverturii
10
50

Vând apartament 2camere plus terasa 21 mp acoperita și inchisa cu ferestre termopan și rulouri aluminiu Militari sector 6 zona Uverturii colt cu str Apusului, magazin Lidl ,mobilat si utilat complet conform pozelor, bloc nou 2020 et 4 4 cu lift ,statii autobuz (178,106,434,483) lângă bloc

2250 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

De închiriat apartament cu 2 camere
5

De închiriat apartament cu 2 camere

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Ceyrat-Universității, în bloc nou, cu lift, AES 3, apartament mobilat și utilat. Apartamentul beneficiază de finisaje de înaltă calitate, contemporane, precum și dotări moderne , menite a crea un înalt grad de confort: încălzire în ...

45 m2

Oradea, Bihor

Ocazie Apartament 2 camere
5

Ocazie Apartament 2 camere

Super oferta, apartament complet uitilat Calea Grivitei nr. 164 metrou Basarab calea Grivitei colt titulescu, semidecomandat 2 camere, plus balcon 5m, renovat complet, mobila noua, instalatie sanitara si electrica noua, incalzire in pardoseala, centrala termica, disponibil imediat, la prima inchiriere, ...