Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera strada Strapungere Silvestru.
5

Garsoniera strada Strapungere Silvestru.

Ofer spre inchiriere o garsoniera complet mobilata si utilata in proximitatea zonei centrale de preferinta unui salariat salariate.

30 m2

Gara, Iasi, Iasi

Promovat
Vand teren PLATOUL Cornesti str. CORNESTI- 1150mp
5
5

Vand teren PLATOUL Cornesti str. CORNESTI- 1150mp

Teren: 1150 mp aproape drept. Pe teren este o casa cu 2 camere intabulata. Utilități: apă, canalizare, curent, gaz toate racordate Acte: CF nou, teren + casa intabulate. Proprietatea oferă o panoramă deosebită, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și ca investiție.

1,150 m2

Platou, Targu Mures, Mures

Promovat
Proprietar,inchiriez apartament doua camere ,decomandat,Timișoara
7
3

Inchiriez apartament 2 camere,decomandat,complet mobilat si utilat,centrala gaz,masina spalat,frigider, aragaz,aer condiționat, in Timișoara in apropierea spitalului judetean,in spate la Carrefour

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchirirz hală industrială spațiu comercial
10

Inchirirz hală industrială spațiu comercial

Inchiriez hala industriala pretabil pentru diferite activități hala dispune de toate utilitățile apa,canal,gaz curent trifazic de mare putere.

1,000 m2

Nocrich, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare în comuna Valea nucarilor judetul Tulcea
10
4

Casa de vânzare în comuna Valea nucarilor judetul Tulcea

Casă terminată în 2021 este construita mixta chirpici și BCA, suprafață utilă 120 metri pătrați, compusa din 2 dormitoare, sufragerie, bucătărie, hol , dresing și camera tehnica, încălzirea se face cu centrala pe peleti, Feroli 24 KW, casa se vinde mobilata, este izolata cu polistiren de 10, la exterior ...

608 EUR/m2 | 120 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament 3 camere,
9
7

Apartament 3 camere,

Vând apartament 3camere, decomandat, et.3, inel 1, racordat la rețeaua de gaze,(nu are centrală montată), se vinde nemobilat.

1774 EUR/m2 | 62 m2

Inel+I, Constanta, Constanta

Cimitirul Bellu

Cimitirul Bellu

Cedez 2 locuri de veci cimitirul Bellu ortodox fara lucrare, 6m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament cu 3 camere decomandate aproape de piata mica
15

Apartamentul se afla in Câmpia Turzii, Strada Plopilor 4 bloc H1 situat la etaj 1, suprafața utila 63,97 metri patrati. Este compartimentat astfel: 3 camere decomandate, 2 bai, hol si bucatarie. Apartamentul este renovat in totalitate cu instalati noi atat cea sanitara si cea electrica, centrala propie ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Campia Turzii, Cluj

De vînzare casă în Săgeata, Buzău
9
11

De vînzare casă în Săgeata, Buzău

Vind casă bătrânească în comuna Săgeata, teren 1500mp,apa trasă în casa , preț 21000 euro negociabil

210 EUR/m2 | 100 m2

Buzau, Buzau

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Teren si casa de vacanta ecologica in Stancesti
10
1

Teren si casa de vacanta ecologica in Stancesti

Teren: aprox. 2400 mp. Locație superbă în proximitatea pădurii (str. Cetatilor). Toate formele de relief. Casă bătrânească din chirpici, renovată integral în interior și parțial în exterior (cu materiale naturale), transformată în casă de vacanță ecologică cu aspect rustic, tradițional. Două camere, ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Stancesti, Botosani

Vand Teren intravilan
1
6

Vand Teren intravilan

Teren intravilan pentru constructie casa, in Arad, strada Urzicilor, nr. 28. Suprafata 360 mp. Front stradal 18 m. Utilitati la strada. Pretul este negociabil!

360 m2

Bujac, Arad, Arad

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră cochetă de închiriat   Frumoasa, Bd. Poitiers   Etaj 1
5
5

Garsonieră cochetă de închiriat Frumoasa, Bd. Poitiers Etaj 1

Se oferă spre închiriere garsonieră practică și bine poziționată în zona Frumoasa, pe Bulevardul Poitiers. Situată la etajul 1 din 4, locuința are o suprafață de 20 mp, fiind ideală pentru o persoană sau un cuplu. Garsoniera este ușor accesibilă, într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de ...

20 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere in bloc vila 2 etaje, zona excelenta, decomandat, 2 bai, cu panorama unica
10
2

Proprietar, ofer spre vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat intr-o pozitie unica in Orsova (in Poienita), pe strada Decebal nr. 5, Sc. A, avand vedere directa la Dunare, atat din balcon cat si din dormitoare. In fata blocului exista locuri de parcare precum si spatiu verde, fiind un loc ideal ...

1211 EUR/m2 | 66 m2

Orsova, Mehedinti

teren de vânzare  ,intervilan TARTASESTI ,BÂLDANA  1000 mp.
5
1

teren de vânzare ,intervilan TARTASESTI ,BÂLDANA 1000 mp.

vând teren intervilan 1000 mp.,lățime 16 mt. lungimea cu 80 mt.acte la zi cadastru ,intabulare

1,000 m2

Tartasesti, Dambovita

vand teren extravilan braila

vand teren extravilan braila

Vand urgent teren extravilan 2.47 ha format din 3 loturi: 1,3 ha , 1,03 ha si 0.14 ha, comasate, cadastru, toate aflate pe raza sat.cuza voda, comuna stancuta judetul braila. Pret negociabil.

Cuza Voda (Stancuta), Braila

Apartment de vânzare în Târnăveni județul Mureș
10
1

Apartment de vânzare în Târnăveni județul Mureș

Apartment de vânzare cu 2 camere decomandat , debara, cămară și balon deschis. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 având o suprafața totală utilă de 53m2 . Apartamentul a fost izolat termic in anul 2025 iar la începutul anului 2026 a fost supus unei intervenții de renovare majore în proporție de ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Tarnaveni, Mures

vand apartament 2 camere
5
1

vand apartament 2 camere

Vând aprtament cu două camere situat in Cluj Napoca, zona Petrom de la intrarea în Baciu (aparține de comuna Baciu) Apartamentul are doua camere decomandate, hol cu bucătărie și o baie. apartamentul este situat la etajul 3 (mansardă înaltă) și este complet mobilat și utilat. Apartamentul are centrala ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Colibita cu acces la LAC
9
1

Teren Colibita cu acces la LAC

Teren intravilan Colibita,10,15,20 arii cu acces direct la lac și acces din drumul principal .Pret 8800 euro ar negociabil.Parcela de 15 arii nu are acces la lac și prețul e de 3300 euro ar. Utilități apa,curent .Detalii la telefon .

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

DE VANZARE casa cu teren Comuna Stolnici Sat Stolnici
3
22

DE VANZARE casa cu teren Comuna Stolnici Sat Stolnici

De vanzare casa locuibila cu 3 camere , si 5 anexe in centrul satului Stolnici, la 500m de Primarie. Casa este izolata termic pe 2 laturi si are geamuri termopan. Suprafata totala a terenului este de aproximativ 2400mp , dintre care 1000mp curti-constructii, 1114mp gradina si 279mp teren vita de vie, ...

5 EUR/m2 | 2,400 m2

Stolnici, Arges

Teren 5000 mp stradal la DN76 Bunesti Jud. Valcea.Ideal constructii, parc panouri fotovoltaice, sere
2

Proprietar vand Teren 5000 m stradal la DN76 Bunesti Jud. Valcea. Coordonate: 45,0884989, 24,2178496 Ideal constructii sau parc panouri fotovoltaice, sere. La un capăt are DN67 și la celelalt capăt are râul Govora. Suprafața se poate extinde până la 30.000 M Utilități in apropiere.

5,000 m2

Bunesti, Valcea

Teren intravilan de vânzare Sibiciu de Sus

Teren intravilan de vânzare Sibiciu de Sus

Terenul este situat in satul Sibiciu de Sus,aproape de orasul Pătârlagele (min.5 minute cu masina) Suprafata:860mp. Lotul are deschidere la șosea(spre sat Drăgănoi) de 12,51m. Utilitati:apa,curent electric la poarta, canalizare. Loc ideal pentru vile,case ...

Patarlagele, Buzau

Teren intavilan comuna Iara, județ Cluj lângă stadionul și tabara de peste valea Ierii 1

Teren intavilan comuna Iara, județ Cluj lângă stadionul și tabara de peste valea Ierii

Vând 1.39 hectare teren intravilan aflat în comuna Iara Județ Cluj.

13,900 m2

Iara, Cluj

Vând apartament 2 camere
8

Vând apartament 2 camere

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Petrila, str. 8 Martie, bloc 49, la parter ideal pentru locuit sau investiție. Locație avantajoasă, în apropiere de Școala Nr. 6, cu acces facil la puncte de interes. Caracteristici și îmbunătățiri: - apartament renovat - gresie în tot apartamentul - ...

720 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Vind  apartament

Vind apartament

2 camere decomandate în sectorul 3 etaj 2 bloc anvelopat proprietar

54 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren Oituz 6000mp DN11
5
1

Teren Oituz 6000mp DN11

Teren intravilan în Oituz - Proprietar, persoană fizică, comision 0 - Localizare: pe strada Narciselor, la 50 metri de strada Principala asfaltată (DN11 Bacău - Brașov) - Suprafață: 6000 mp (3 loturi) - Preț: 20 EUR mp - Proximitate: Bâtcă, Bogdănești, Filipești, Onești - Pretabil atât locuință, cât ...

6,000 m2

Oituz, Bacau

Teren cu casă de vânzare   Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean
10

Teren cu casă de vânzare Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean

Terenul este situat în loc. Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Jud. Neamț, are ieșire direct la DJ 127 A. Aproximativ 35 minute de Barajul Bicaz. Aproximativ 50-60 minute de orașul Piatra Neamț și aproximativ 20 de minute de orașul Bicaz. Aproximativ 40 minute de Lacul Roșu și Cheile Bicazului. Circa ...

1,400 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Casa de Vanzare in Municipiul Bistrita
9
1

Casa de Vanzare in Municipiul Bistrita

Vând casă complet mobilata si utilata în centrul localității Bistrița cu suprafața de 123m2 dispusă pe un teren total de 527m2. Grădina a fost folosită pentru cultivarea legumelor dar are zmeură și pomi fructiferi: pruni, peri,vișini, cireș. Casa fiind un parter înalt, dispune de două intrări, 4 camere, ...

2593 EUR/m2 | 123 m2

Independentei, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare
10
2

Casă de vânzare

Vând casă în Calinesti-Argeș,12km de Pitești,toate utilitățile.Constructia este nouă, împrejmuita de 600 m pământ in zona rezidențială 158000 preț negociabil ...

1317 EUR/m2 | 120 m2

Calinesti, Arges

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Teren intravilan 1.760 mp de vânzare - Ohaba Forgaci, zonă liniștită, utilități disponibile!
1

Proprietar vând teren intravilan în Ohaba Forgaci, județul Timiș. Suprafața este de 1.760 mp, situat la marginea vestică a satului, într-o zonă liniștită și ideală pentru construcția unei locuințe. Caracteristici: Front stradal generos: 14 m; Utilități disponibile la poartă: apă, curent electric, telefon ...

Ohaba Forgaci, Timis

Casa de vanzare
5
1

Casa de vanzare

Vand casa in comuna Ștefan Cel Mare jud Argeș .casa are și teren 900 mp cu pruni și meri .utilitati are doar apă și curent electric .pret 27000 euro negociabil. pentru mai multe detalii mă puteți contacta la nr

68 EUR/m2 | 40 m2

Stefan cel Mare, Arges

Teren intravilan 39 ari   Mitocu Dragomirnei, aproape de Mănăstirea Dragomirnei 1

Teren intravilan 39 ari Mitocu Dragomirnei, aproape de Mănăstirea Dragomirnei

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 39 ari (3.900 mp), situat în Mitocu Dragomirnei, la doar aprox. 10 km de Suceava și câteva minute de renumita Mănăstire Dragomirna. Zona este liniștită, cu potențial turistic ridicat și în continuă dezvoltare. În planul autorităților locale se află introducerea ...

39 m2

Suceava, Suceava

(De închiriat) Apartament Rm. Vâlcea Splaiul independenței
10
4

(De închiriat) Apartament Rm. Vâlcea Splaiul independenței

Splaiul independenței nr.8 bloc 9, scara A, apartament 2. Suprafață totală 41,22 mp. Super aredată. 2 camere, bucătarie, baie, hol. Dotată cu centrală termică. De închiriat 400 lună. emal de contact:

41 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Casa+curte
2
9

Casa+curte

2 camere+bucatarie+baie+beci

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament de 2 camere, situat la etajul 1 cu o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandată, încălzirea se face electric răcirea prin ventilație. Acces facil către supermarketuri, instituții de învățământ, cafenele și restaurante, transport public. Parcul din apropiere oferă un ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

Teren de vanzare! În Corbeanca! Tamaș! 2124 m
9
5

Teren de vanzare! În Corbeanca! Tamaș! 2124 m

Teren de vanzare, cu vecinatati linistite, vile, case noi, padurea aproape, terenul are deschidere la doua strazi asfaltate, iluminate, cu toate utilitatile:curent, gaz, apa, canalizare! , suprafata totala: 2124, Front stradal: 28Acces: Amenajare strazi: Asfaltate, Mijloace de transport Utilitati: Utilitati ...

2,124 m2

Tamasi, Ilfov

teren  intravilan suceagu baciu 1000 mp
6
1

teren intravilan suceagu baciu 1000 mp

teren intravilan in centrul satului suceagu cu front de minim 13 m ,parcele de 700, o mie,2mii,3 ,6,12mii de mp,se poate construi duplex,vila,casa de vacanta,cabana cu regim d+p+e sau m,pretul e negociabil in functie de marimea parcelei. si un domeniu de 13mii de mp inchis la 15 min de gara.totul cu ...

Baciu, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial de inchiriat
5

Spatiu comercial de inchiriat

Se inchiriaza hala, magazin (plus magazie aferenta ) in suprafata construita de 220 mp impreuna cu teren intravilan in suprafata de 1000 mp. Spatiul se preteaza pentru diverse activitati economice, magazin, depozit materiale de construtie, atelier, vulcanizare, spatiu de productie depozitare etc. Spatiul ...

1,000 m2

Greci (Schitu), Olt

Vând pământ intravilan
10

Vând pământ intravilan

Vând pământ intravilan, 6800m , zonă liniștită, lângă pădure, la 10min de Mioveni și 20min de Pitești, apa, curent, gaze în lucru , canalizare în proiect. Preț negociabil.

Micesti, Arges

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

casa cu 3 camere..baie..si bucatarie ...de preferabil pt muncitori

45 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Inchiriere apartament 2 cam. CF1 et 2 NEMOBILAT in Hipodrom
6
2

Inchiriere apartament 2 cam. CF1 et 2 NEMOBILAT in Hipodrom

Proprietar închiriez apartament 2 cam. comfort 1 et2 NEMOBILAT Hipodrom BL H cu balcon 5m Bucatarie mare 3m pe 3m .Nu accept animale companie! Fără colaborare agentii

50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Teren pentru casă
1
1

Teren pentru casă

Teren pentru casă, 750 mp (24 m x 30 m), situat în comuna Zărand, județul Arad. Detalii în privat. Mă puteți contacta doar dacă sunteți interesați de cumpărare. sau mă puteți contacta in mesaje pe publi deoarece nu merge sa introduc numărul de germania aici și va las in.privat mai.multe detalii

750 m2

Zarand, Arad

Vand imobil cu 2 locuințe
5

Vand imobil cu 2 locuințe

De vânzare proprietate cu două case, curte și grădină Sebeș Se vinde proprietate situată în Sebeș, într-o zonă liniștită, formată din două case separate, curte și grădină 300 m Suprafață totală teren: 760 m Preț: 130.000 euro Gaz: la poartă, în interiorul curții Casa 1: 2 camere hol debara ...

171 EUR/m2 | 760 m2

Sebes, Alba

 Vand casa + gradina + teren in Frumusani pe malul lacului, langa Buc. 100 000 euro
7
41

Proprietar Vand casa in Frumusani, amplasata pe malul lacului, la 20 min de Bucuresti. Casa are o suprafata utila de 100 mp formata din 3 camere + scara interioara catre pod mansardabil, termopane, baie, bucatarie, antreu, hol mare (16 mp), pivnita cu intrare din casa, fiind dotata cu urmatoarele utilitati: ...

1000 EUR/m2 | 100 m2

Frumusani, Calarasi

Garsoniera de inchiriat

Garsoniera de inchiriat

Închiriez garsoniera parter casa, toate dotările inclusiv parcare în curte, situata în Târgu Jiu la intersecția străzilor Tudor Vladimirescu cu lalelelor. Detalii la telefon

45 m2

Targu Jiu, Gorj

Casa cu etaj langa Bucuresti
10

Casa cu etaj langa Bucuresti

Vand casa P+1+pod in sistem "vile triplex", primul proprietar, acte complete, an 2014, 3 camere, 2 bai 85 mp utili 102 desfasurat, curte spate 100 mp, curte fata15 mp, deschidere 7 ml, stare foarte buna, locuita permanent, intretinuta foarte bine. Imbunatatiri multiple. Utilitati full ( gaz-engie, energie ...

1706 EUR/m2 | 85 m2

Joita, Giurgiu

Vând teren fânaț
3
4

Vând teren fânaț

Vând teren fânaț -Bocșitură , Cugir (jud.Alba) - Suprafață: 10.644 mp - Preț: 4 euro mp * - Acte la zi Telefon:

Cugir, Alba

de închiriat 3

de închiriat

casa+curte..toate utilitățile contuare separate.kaufland Carrefour Mega in apropiere...

50 m2