Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Decebal - apartament 3 camere de inchiriat
10
2

Decebal - apartament 3 camere de inchiriat

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament de 3 camere, in Bd.Decebal, stradal, vedere mixta, situat la et.2 din 8. Apartamentul este foarte spatios si luminos si este situat in zona centrala a capitalei. In zona se afla magazine, restaurante, cafenele, spitale, institutii, metrou la 5 min (Piata Muncii), ...

84 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren
10
3

Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren

Descoperă confortul unei locuințe moderne, perfect adaptată stilului de viață contemporan. Situată într-o zonă rezidențială liniștită, această casă oferă un echilibru ideal între spațiu, funcționalitate și intimitate totul într-un ambient sigur și prietenos pentru întreaga familie. Caracteristici principale: Suprafață ...

1390 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Baile Herculane
2

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Baile Herculane

Vand teren intravilan de 550 mp. in Pecinisca, or. Baile Herculane, jud. Caras-Severin. Terenul are un front stradal de 23 m. si iesire la raul Cerna. Intre hotar si raul Cerna mai este o fasie de aprox. 200 mp. ale Apelor Romane. Terenul a fost nivelat si s-au construit pe el doua ziduri de sustinere ...

550 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Duplex P+M Cochet intrare Remetea , la Cheie - 159.900 Eur
10
2

PROPRIETAR Persoana Fizica !!! FARA COMISION!!! De Vanzare Jumatate de DUPLEX la Cheie , regim de inaltime P+M , situat la intrare in Remetea , vis a vis de Restaurantul Privighetoarea , strada Garii , suprafata construita 132 mp , suprafata utila 111 mp. La parter : living open space cu loc de luat ...

1441 EUR/m2 | 111 m2

Remetea Mare, Timis

Hala Depozit-Productie sau Service Auto
5

Hala Depozit-Productie sau Service Auto

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5 construit 1997 425 000 EUR negociabil 277 EUR m2 Vrancea, Focsani Vezi pe hartă Valabil din 5 5 2 PM Specificații Suprafata utila 1533 m2 Descriere Hala ce se preteaza la depozitare , productie , prestari diverse servicii ii prezent cu destinatie siloz de depozitare ...

247 EUR/m2 | 1,722 m2

Mandresti-Munteni, Vrancea

Spatiu Comercial De Inchiriat CET-ANDA
3

Spatiu Comercial De Inchiriat CET-ANDA

Se inchiriaza un spatiu comercial de 28 mp patrati, cu o baie. Spatiul a servit pana in momentul de fata ca salon de infrumusetare. Se poate inchiria imediat.

28 m2

Anda, Constanta, Constanta

Apartament
4
14

Apartament

Vând apartament 3 camere, 2 balcoane, etajul 2, bl. D4, str. Aleea Narciselor,mobilat și utilat, gaz la ușă, în curs de anvelopare.

1065 EUR/m2 | 62 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vânzări case Giurgiu
10
6

Vânzări case Giurgiu

Casa batraneasca stare foarte bună la sos principala put hidrofor baie bucătărie utilate decent casa 132 mp teren 1600 mp din care o mica pădure în partea din spate ideal pt relaxare și aer curat internet camere supraveghere diferite unelte pt gradina. Acte la zi. Comuna isvoarele Giurgiu 35 km de București ...

341 EUR/m2 | 132 m2

Giurgiu, Giurgiu

Albert Gold
6
1

Albert Gold

Bine ați venit la apartamentul nostru modern și confortabil, situat în inima orașului! Acest apartament este perfect pentru cei care doresc să se bucure de o experiență deosebită, fie că sunt în călătorie de afaceri, fie că se află aici pentru relaxare și explorare. **Detalii Apartament:** - **Spațiu ...

50 m2

Ploiesti, Prahova

Inchiriez garsoniera 1

Inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera pe termen lung ,mobilata,utilata,modernizata recent,150 euro+150 garantie,fara copii mici ,sa-u animale de companie,multumesc pentru intelegere.Tel.