Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând teren arabil 10 ha,comasat in Pogoanele,preț negociabil

10ha comasat ,ca și poziție este situat la,calea ferată spre Scutelnici

10 m2

Pogoanele+, Pogoanele, Buzau

Promovat
Vând teren arabil împădurit   20.000 mp   pădurea Vladimirescu, zona de agrement
1
1

Vând teren arabil împădurit 20.000 mp pădurea Vladimirescu, zona de agrement

Vând teren extravilan împădurit cu suprafața de 20.000 mp (2 hectare), situat în pădurea Vladimirescu, județul Arad, în zona de agrement. Terenul are acces direct din drumul principal asfaltat DN68 și este ușor accesibil. Conform extrasului de carte funciară: categorie de folosință: arabil extravilan suprafață: ...

20,000 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând teren agricol
1
1

Vând teren agricol

Vând teren agricol, în satul Comănești, comuna Comănești, județul Suceava, cu ieșire la drumul asfaltat al Solonețului, zona Săliște Beldeanu, granița dintre Comănești și Soloneț.

3,300 m2

Suceava, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare
1

De vânzare

Teren 6000 mp intravilan in comuna Jilava granita cu sectorul 4

6,000 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 58mp str. Florilor Floresti
7

Apartament 58mp str. Florilor Floresti

Se oferă spre vânzare apartament modern, situat în Florești, zona Florilor, la etajul 2 al unui imobil construit în 2009. Locuința are o suprafață utilă de 58 mp și este compartimentată eficient în living cu bucătărie open-space, dormitor, birou (ideal pentru work from home sau dressing), baie și balcon. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Apartament de vânzare
9
4

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu 2 camere bucătărie,hol baie,tip x.

1024 EUR/m2 | 41 m2

Alesd, Bihor

Apartament 1 camera 42mp ideal pentru investitie sau locuit
8
1

Apartament 1 camera 42mp ideal pentru investitie sau locuit

Vând apartament cu 1 cameră, cu suprafața de 42 mp, situat pe Bd. Poitiers, langa Lidl, într-o zonă accesibilă și liniștită din Iași. Apartamentul este spațios pentru această categorie și reprezintă o alegere foarte bună atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici: Suprafață totală: ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Vând casă cu 4 camere;2 bucătării; 2 băi și 2 livinguri
5
6

Vând casă cu 4 camere;2 bucătării; 2 băi și 2 livinguri

Vând casă la curte cu 4 camere 2 băi 2 bucătării și 2 livinguri renovată recent (2020) teren 300mp și 140 mp suprafață locuibila! Locuința este racordata la toate unitățile!

571 EUR/m2 | 140 m2

Pantelimon, Ilfov

Inchiriez garsoniera confort 3 zona Fortuna
4
2

Inchiriez garsoniera confort 3 zona Fortuna

Închiriez garsonieră confort 3 zona Fortuna, recent renovată, mobilată, utilată, etaj 3, 17 mp. De preferabil o singură persoană nenumărate. Garanție 150 euro. Mai multe detalii la telefon. Rog seriozitate.

18 m2

Arad, Arad

Apartament de Închiriat Piață Sudului ( Berceni )
4

Apartament de Închiriat Piață Sudului ( Berceni )

Apartament, 54 mp utili, la 2 minute de metrou M2 Piata Sudului Apartamentul este stradal , ET 2 8 Locuinta dispune de: Ac Masina de spalat Frigider TV Mall SUN PLAZZA 5 minute mers pe jos. Restaurante Cafenele Magazine. Benzinăria OMV Grădiniță școală în spatele Blocului ...

54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând teren în Giroc str Gloria 2000 mp la șosea cu utilități
4

Vând teren in Giroc pe Str Gloria la șosea, poziție excelentă în vatra satului. Proprietatea e de 2000 mp și front stradal de 22 ml și are toate utilitățile. Pe teren se află o casă de 140 mp locuibilă și anexe de demolat. Se vinde întreaga proprietate cu 160 euro mp negociabil sau daca se dorește doar ...

2,000 m2

Giroc, Timis

Vand teren perfect pentru construit o locuinta
5
1

Vand teren perfect pentru construit o locuinta

Terenul dispune de acces la drum comunal, posibilitate de racordare la gaze, apa curenta, canalizare, curent electric. 150 de metrii distanta de parc si gradinita cu program after school si club pentru pensionari. Suprafata de 8467mp din care 3126 intravilan si 5341 extravilan. Sat Ungureni, Aleea Plopi Rugaminte, ...

8,467 m2

Periferie, Tismana, Gorj

Garsoniera de vanzare, fara comision, etaj intermediar
5
1

Garsoniera de vanzare, fara comision, etaj intermediar

Garsoniera de vanzare, 31 mp, aflata la etajul 6, e genul de spatiu care te surprinde placut din prima. Fiind decomandata, totul e bine organizat, iar lumina naturala intra din plin si face atmosfera calda si primitoare. Pardoseala din lemn adauga un aer cozy, iar baia, dotata cu dus si finisaje din ...

2768 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Vanzari garsoniere 7

Vanzari garsoniere

Garsoniera.conf3.zona.iacob.andrei et .3.cu.balcon.1800.e discutabil tel

1059 EUR/m2 | 17 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

casa de vanzare
3
1

casa de vanzare

Vând casa de locuit de 5 ari, cu 3 camere, bucatarie, baie, cămară, pivnita si hol + o gradina de 11 ari cu posibilitate de construcție casa la strada , apa curenta pentru mai multe detalii locație Mocod județu Bistrița-Năsăud Pret: 65000

5909 EUR/m2 | 11 m2

Mocod, Bistrita-Nasaud

Apartament ultracentral
5
3

Apartament ultracentral

Apartament 3 camere , semidecomandat, parchet și uși din lemn reconditionat, marmură zona hol și bucătărie, termopane și jaluzele exterioare.!

1053 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Închiriez apartament cu 2camere suceava zona centrala
8
1

Închiriez apartament cu 2camere suceava zona centrala

Închiriez apartament cu 2camere suceava mobilat renovat complet Etajul 2. Geamuri termopan centrala termica Zona linistita lângă liceul nr 4 Prima închiriere Se va plăti lunar o chirie de 340euro și o garantie de 350euro care se va restitui la plecare în caz ca nu este restanta Exclus elevi studenți ...

45 m2

Central, Suceava, Suceava

Administrare  Management Propietati Imobiliare
7

Administrare Management Propietati Imobiliare

Buna ziua , suntem o firma de management property administrare locatii imobiliare ( locuinte ,locatii comerciale , spatii comerciale ) cu experienta in managementul diverselor locatii ( hoteluri, apartamente-case , spatii comerciale) . PAUL Property Management *Un concept nou in Timisoara pentru ...

1 m2

Timisoara, Timis

Inchiriere apartament 2 canere
6

Inchiriere apartament 2 canere

Închiriez apartament 2 camere decomandat,60mp,mobilat recent, utilat, centrala termica recent schimbata, Bloc 2008, sector 6, Militari, direct dela proprietar , 460 euro.

60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vând casă Iași, Aroneanu.
4
2

Vând casă Iași, Aroneanu.

Casă de vânzare în Aroneanu Iași vedere superbă! Comision 0 pentru cumpărător. Preț: 150.000 + TVA 181.000 cu TVA inclus Teren 450 mp Deschidere 22,5 ml Drum public (nu privat) Suprafață utilă: 114 mp Regim: Parter + Etaj + Pod Planșeu beton Încălzire în pardoseală ...

1588 EUR/m2 | 114 m2

Iasi, Iasi

vand apartament 2 camere
5
7

vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere confort 1A decomandat , etaj 4 4 fara probleme cu plafonul , 2 balcoane , separație de gaze cu centrală nouă , aer condiționat , mobilat și utilat , apartament mare și spațios , situat în Enechita Văcărescu . Mai multe detalii la telefon

1118 EUR/m2 | 55 m2

Ploiesti, Prahova

Casa la țară
4
2

Casa la țară

Se oferă spre vânzare o casă tradițională în liniștea satului Baldovin (jud Hunedoara), un loc deosebit din inima Transilvaniei la o distanță de 1 ora de muntele Găina și 9 minute de Tebea (unde se află mormântul lui Avram Iancu) și 16 minute de municipiul Brad. Cu o comunitate restrânsă (aproximativ ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Baldovin, Hunedoara

Spațiu comercial Filiași CENTRAL   parter   lângă piață   vad excelent
1

Spațiu comercial Filiași CENTRAL parter lângă piață vad excelent

Spațiu comercial 178 mp ULTRACENTRAL Filiași Str. Unirii lângă piață Ofer spre închiriere spațiu comercial situat ultracentral în Filiași, Strada Unirii, în imediata apropiere a pieței, zonă cu trafic pietonal și auto intens. Suprafață: 178 mp Poziționare: parter, acces direct din stradă ...

178 m2

Filiasi, Dolj

Garsoniera, de vanzare, bld. Timisoara
6

Garsoniera, de vanzare, bld. Timisoara

Vand garsoniera situata in Sector 6, pozitionata excelent intre AFI Cotroceni si Plaza Romania, intr-o zona linistita, dar foarte bine conectata la oras. Garsoniera are aproximativ 30 31 mp, este luminoasa si bine compartimentata, situata intr-un bloc curat si ingrijit. Dispune de imbunatatiri precum ...

2774 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

vila cu etaj - 4 camere, 2 bai
10
8

vila cu etaj - 4 camere, 2 bai

Vand vila cu etaj cu urmatoarele caracteristici: - parter: baie, camera de zi, dormitor, bucatarie - etaj: 3 dormitoare, baie - pod - beci - teren 700 mp cu livada (ciresi, piersici, gutui, meri, pruni, visini)

1275 EUR/m2 | 200 m2

Targu Jiu, Gorj

Vând garsonieră!
6
4

Vând garsonieră!

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Dărmănești pe strada Grigore Ureche, etaj 2 4, model semi decomandat, centrală termică, tâmplărie termopan, instalație electrică schimbată, ușa schimbată izolată exterior, 27m , numărul de camere 1!

963 EUR/m2 | 27 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 3 camere - Cina
8
1

Vand apartament 3 camere - Cina

Vand apartament de 3 camere situat pe strada Cibinului Nr 8, etaj 3 4 , an constructie 1968. Apartamentul se afla pe strada Cibinului, intre Cina si Nord. Bloc reconsolidat in 1984.

1088 EUR/m2 | 57 m2

Cina, Ploiesti, Prahova

Garaj de vânzare în Slatina.
4
3

Garaj de vânzare în Slatina.

Vand garaj în zona Trezorerie,Altex,Kaufland, curent cu contor propriu,sistem de alarm ,2 camere video,rafturi metalice, pod metalic. Terenul pe care este construit garajul este concesionat de la Primăria Municipiului Slatina pentru o perioadă de 49 de ani, cu posibilitatea de prelungire a concesiunii ...

Slatina, Olt

Vând teren intravilan
6
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan pentru casă , cu o suprafață de 1300 m2 , gaze disponibile fix lângă teren, iar apă și canalizarea la aproximativ 50m distanță . Terenul este situat în comuna Curtișoara , județul Olt , mai exact la trecerea în satul vecin Teslui , la 100m distanță de strada principală . Prețul ...

1,300 m2

Curtisoara, Olt

Apartament 3 camere decomandat!!!NEGOCIABIL!!!
9

Apartament 3 camere decomandat!!!NEGOCIABIL!!!

Detalii la telefon !!!

1155 EUR/m2 | 71 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare 58 mp,Galati,etaj3 8,zona vis a vis de piata M20,renovat 2021,instalatie incalzire centrala individuala, instalatie apa proprie,.Imobilul se vinde utilat si mobilat . Fara implicare agentie imobiliara,direct cumparator. Tel

1579 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament 2 mobilat centrală proprie
8

Închiriez apartament 2 mobilat centrală proprie

Închiriez apartament 2 camere, mobilat, centrală proprie, complet utilat.

55 m2

Focsani, Vrancea

Vând apartament 2 camere mobilat utilat + parcare
10

Vând apartament 2 camere mobilat utilat + parcare

Acest apartament cu 2 camere are o suprafata de 52mp. Este decomandat si a fost construitin anul 2019. Livingul si dormitorul beneficiaza de lumina naturala si au un aspect modern, cu parchet laminat si pereti albi, imobilului are lift. Locatia este una urbana, aproape de multe facilitati. Ai acces ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de închiriat
13

Apartament 2 camere de închiriat

Apartament 2 camere, transformat in 3 camere cu bucătărie open-space. Apartamentul are 50 mp, confort 1, semidecomandat, etaj 10 10, într-un bloc solid bine întreţinut, an constructie 1980, reabilitat termic. Zona este liniştită, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, şcoli, grădiniţe ...

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament  3 camere + gradina
9
1

Apartament 3 camere + gradina

PF !! 115.000 | Intabulat | Mutare imediată | TVA și loc de parcare incluse Pentru detalii și vizionări: Direct dezvoltator, spre vânzare apartament 3 camere, spațios, cu 71 mp utili + grădină proprie de 50 mp, situat în Iași, zona Păcurari-Rediu (Str. Primăverii). Compartimentare practică: living ...

1549 EUR/m2 | 71 m2

Iasi, Iasi

Vând teren
7
2

Vând teren

Vând teren situat în coada Lacului Iezareni (Str.Cornesti),supr.4750mp,momentan extravilan,este prins în noul PUG, cerere depusă ptr intravilan.Zona cu potential excepțional în dezvoltare imobiliară, teren foarte bun ptr investiții imobiliare.Acte în regulă, intabulat ,cu deschidere la strada principala. ...

4,750 m2

Valea Adanca, Iasi

Teren cu vita de vie, Ardud Vii
7
3

Teren cu vita de vie, Ardud Vii

Terenul se afla in zona de agrement Ardud Vii, str. Caisilor. Suprafata terenului este 1.1 ha. Vita de vie 0.45 ha, cu pomi fructifier, casa de vacanta cu doua camere, hol, bucatarie, curent introdus, posibilitate racordare la retea de apa. Tel:

Ardud-Vii, Satu Mare

1371 m  Teren intravilat, sat Cotmenita, comuna Babana
5
12

1371 m Teren intravilat, sat Cotmenita, comuna Babana

Vând teren intravilan, 1371 m in localitatea Cotmenița, punct Băcani, comuna Băbana. Deschidere 26m. 10 000 euro

1,371 m2

Cotmenita, Arges

vand teren 2100 mp
1

vand teren 2100 mp

Se ofera spre vanzare o suprafata de teren de 2100 mp,situat intr-o zona linistita din Prelungirea Craiovei ( strada Azurului) , ideala pentru constructii rezidentiale . Toate utilitatile sunt disponibile : apa, canalizare , gaze naturale , energie electrica . Accesul la drum pe ambele laturi ale terenului ...

Pitesti, Arges

Vand casa cu teren in localitatea Rediu Cluj
5
3

Vand casa cu teren in localitatea Rediu Cluj

Vand casa 2 camere +teren 2040+anexe mp situata in localitatea Rediu .casa este racordata la curent,gaz,apa si televiziune pe cablu Accesul se face pe drum asfaltat pana in fata portii.Alte informatii la telefon

1857 EUR/m2 | 70 m2

Rediu, Cluj

Apartament 1 camera, zona Oancea -Tudor
5
4

Apartament 1 camera, zona Oancea -Tudor

Apartament 1 camera, zona Oancea -Tudor, aproximativ 40 m, etaj 4 10. Apartament luminos, dotat cu aer condiționat, zona liniștită, în apropierea Pallas Moll.

40 m2

Iasi, Iasi

Apartament modern și luminos de vânzare
10
2

Apartament modern și luminos de vânzare

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: Suprafață utilă generoasă Compartimentare practică și eficientă Living luminos, cu acces la balcon ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Inchiriez apartament 3 camere Floresti
7

Inchiriez apartament 3 camere Floresti

Inchiriez apartament in Floresti - 2 dormitoare - Living cu bucatarie - Loc de parcare Aproapre de mijloace de transport in comun, cresa, cabinete medicale, market. Pret: 450 euro Garantie: echivalentul unei luni de chirie In cazul in care se colaboreaza cu agentii imobiliare, chiriasul suporta comisionul. Se ...

70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Inchiriez Spatiu Comercial Deva
8

Inchiriez Spatiu Comercial Deva

Ofer de inchiriat spatiu comercial in Deva b-dul Maniu bl 4-are 80 mp utili,2 intrari,CT,Aer cond.Renovat total Vanzare 195000 euro

80 m2

Deva, Hunedoara

Vând afacere la cheie
5

Vând afacere la cheie

VÂNZARE PRELUARE FRANCIZĂ TED S COFFEE CO. (Iulius Town UBC3) Timișoara Locație premium, operată sub franciză TED S oportunitate de preluare imediată a unității din Iulius Town (Cladirea UBC3). Descriere succintă: Preluare cafenea funcțională sub franciză TED S Coffee Co. în Iulius Town (United ...

110 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare Cugir 2 camere bucătărie baie balcon cămară și hol și debara aer condiționat loc de parcare zona liniștită la 5 minute de Peni și Lidal

580 EUR/m2 | 50 m2

Cugir, Alba

Vand apartament central
11
3

Vand apartament central

Descriere: camere,baie,bucatarie(52mp) Apartament situat la etajul 4 4 într-un bloc cu acoperiş în stare excelentă. Imobilul a fost complet refăcut, cu finisaje moderne şi materiale de calitate: Izolație termică interioară cu vată de sticlă şi rigips Izolație exterioară cu polistiren de 10 cm Ferestre ...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Focsani, Vrancea

Teren de vanzare
3
4

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Clinceni 2800m deschidere 14.5 situat pe str Solarilor ,mentionez ca vinde si vecinul de lângă mine aceeas suprafața

Clinceni, Ilfov

Inchiriez apartament 2 camere
5
4

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament cu doua camere mobilat complet Toate detaliile sunt la telefon 754485449

40 m2

Bacau, Bacau

Inchiriez apartament cu 2 camere, complet mobilat, inclusiv aer conditionat.
6

Apartament cu 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat inclusiv aer conditionat, Situat in zona Vasile-Aaron, aflat in apropierea zonelor comerciale. Apartamentul se afla la etajul 9 10 cu o suprafata totala 77mp + pivnita. Blocul este utilat cu lift nou (2020) orientat spre sud-est si dispunde ...

57 m2

Vasile%252bAaron, Sibiu, Sibiu

Teren Snagov A3
3
2

Teren Snagov A3

Se vinde teren extravilan situat în Snagov, lângă pădure. Suprafața 4700 mp, deschidere 125 ml , adâncime aprx 38 ml. Deschirere direct la drum. Zona este în plină dezvoltare , o mare parte din terenurile vecine au fost deja lotizate și vândute. în apropriere este construit un cartier pt tineri. Foarte ...

4,700 m2

Snagov, Ilfov

Casa de vanzare la cheie 900 mp
5
4

Casa de vanzare la cheie 900 mp

Vând casă la gata, 144 mp, compusa din 2 dormitoare. living, bucătărie , baie, hol spațios, terasă, încălzire în pardoseală.Curte spațioasă, puț săpat la 35 m, zonă liniștită, preț de vânzare 125000 euro, tel Alin

868 EUR/m2 | 144 m2

Razvad, Dambovita

vand apartament 3 camere Terra Residence Voluntari Ilfov

vand apartament 3 camere Terra Residence Voluntari Ilfov

ap 3 camere 81mp, baie , grup sanitar, bucatarie open space,et 1, bloc 5+1 etaje cu lift ,AC toate camerele, necesita zugravit, loc parcare cu plata pe baza de contract[ 300 luna]

1667 EUR/m2 | 81 m2

Voluntari, Ilfov

Salvează căutarea