Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei
6

Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei

Apartament de 2 camere decomandat in suprafata utila de 53 mp, cu balcon mic de 2 mp, este situat la parter in zona Pietei Maratei. Este izolat exterior, are jaluzele exterioare, se vinde mobilat si utilat daca se doreste. Detine tamplarie termopan, CT marca Motan, gresie si faianta in baie si bucatarie. Alte ...

1085 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Inchiriez apartament str. Barbu Stefanescu Delavrancea Kiseleff
17
1

Descoperă un apartament cu adevărat special, situat într-o locație rară – literalmente lipit de Parcul Kiseleff, la câțiva pași de Piața Victoriei, Calea Victoriei și Parcul Herăstrău. Acces rapid către metrou, zone de business, restaurante și școli de top. Ideal pentru o familie, apartamentul oferă ...

113 m2

Kiseleff, Sector 1, Bucuresti

Promovat
CASA CU TEREN 1500 MP | CHERESIG
20
6

CASA CU TEREN 1500 MP | CHERESIG

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa plan PARTER cu dublu front stradal 96 ml, situata in Loc. Cheresig, comuna Toboliu, cu acces auto si teren intravilan de 1.518 mp. Proprietatea detine 2 case separate din vaiaga, de renovat, locuibile cu termopane la toate incaperile ...

197 EUR/m2 | 192 m2

Cheresig, Bihor

Promovat
inchiriere apartament spatios cu o camera Centru
3

inchiriere apartament spatios cu o camera Centru

Oferim spre inchiriere apartament spatios cu o camera , bucatarie , baie cu masina de spalat , balcon suprafata 33 mp . Apartamentul dispune de toate facilitatile .Este situat la etajul 2

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
4
7

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Zona Iulius Mall de inchiriat garsoniera, in Lipovei. Garsoniera are o suprafata utila de 24mp si este la etajul 3. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii sau vizionari la numarul de telefon afisat.

24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez garsoniera in zona Nicolae Grigorescu
3
3

inchiriez garsoniera in zona Nicolae Grigorescu

Inchiriez garsoniera, decomandata, suprafata de42 mp, fiind situat la etajul 2 dintr-un bloc de 5 etaje. Garsoniera situata in zona Nicolae grigorescu, este situata in apropierea mijloacelor de transport. Mentionez ca metroul este la 10 minute de mers pe jos.

42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera zona Damaroaia
3
1

Garsoniera zona Damaroaia

Suprafață: 25 mp | Etaj: 3 | Preț: 230 Euro lună Garsonieră compactă, situată la etajul 3, complet mobilată și utilată, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Oferă confortul necesar într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii suplimentare: Mobilier și electrocasnice incluse Lumină naturală pe ...

25 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
3
98

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata complet situata pe Soseaua Colentina intr-un bloc izolat termic, cu cheltuieli mici la intretinere, amplasat la etajul 2, cu suprafata de 32mp utili. Garsoniera este dotata cu cabina de dus, pat de dormitor in camera, aragaz, cuptor, frigider, masina ...

32 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament premium 2 camere si terasa de 24 mp, mobilat complet in Dumbravita
8
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. Descopera eleganta si confortul intr-un apartament premium, situat in una din cele mai cautate zone din Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Nord-Vest, ...

2772 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat situata in Sectorul 2 zona Floreasca
5
34

Garsoniera de inchiriat situata in Sectorul 2 zona Floreasca, etaj 3, 36mp, utilata si mobilata complet. Disponibila imediat! Se inchiriaza mobilata si utilata complet. Informatii sumplimentare telefonic

36 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon
3
3

garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon

garsoniera de inchiriat in zona Pantelimon,situata la etajul 2,cu suprafata de 36 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,cu acces rapid la toate facilitatile. Aproape de Parcul Morarilor,statii STB,magazine si centre comerciale. Sunati pentru mai multe detalii.

36 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere  de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie
4
31

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie

Apartament de 2 camere situat in Titan , la numai 10 minute de metrou, parc IOR si mall Park Lake. Apartamentul la etajul 2 4, Suprafata utila de 52mp.Are centrala termica proprie si AC.Va asteptam la vizionari!

52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Dristor-Baba Novac
6
4

Apartament 2 camere zona Dristor-Baba Novac

Apartament 2 camere zona Dristor-Baba Novac, 50 mp2, mobilat modern cu bucatarie utilata. Zona selecta etaj 4 10 foarte aproape de magazine, institutii si parcuri. Apartamentul este liber, disponibil imediat dupa vizionare.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Piata Mare-Restaurant terasa si bar de inchiriat
10

Piata Mare-Restaurant terasa si bar de inchiriat

Daca sunteti aici si cititi, vreau sa va urez "bun venit". Spatiul oferit de inchiriat se afla in Piata Mare din Sibiu Suntem in cautarea unei persoane cu aptitudini manageriale bune, cu experienta in conducerea si managerierea unui restaurant sau in HoReCa, care sa isi permita sustinerea financiara ...

200 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
3
48

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Garsonieră de 35 mp, disponibilă pentru vânzare în zona Colentina, situată la etajul 4 al unui imobil cu 8 niveluri, construit în anul 1985. Proprietatea este complet mobilată și utilată, beneficiind de o compartimentare practică ce oferă confort și funcționalitate. Dispune de bucătărie separată, ...

1357 EUR/m2 | 35 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala, la rosu, 161 mp,  Fratautii Vechi
7

Casa individuala, la rosu, 161 mp, Fratautii Vechi

Blitz va prezinta o opotrunitate excelenta de achizitie in Fratautii Vechi! Aceasta casa spatioasa, ideala pentru o familie, dispune de 3 dormitoare, o baie, un living, o bucatarie si un dressing, fiecare cu suficient spatiu, asigurandu-va confortul necesar in activitatile zilnice. Aceasta proprietate ...

466 EUR/m2 | 161 m2

Fratautii Vechi, Suceava

De inchiriat garsoniera  in zona Buziasului aproape de AEM
3
107

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului aproape de AEM

Închiriez garsoniera zona Buziasului aproape de AEM etajul 2,zona linistita.este utilata cu gresie parchet aragaz frigider masina de spalat mobila . Suprafata utila este 28 mp.

28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Magheru-Coloane
4
36

Apartament 2 camere zona Magheru-Coloane

Oferim spre inchiriere 2 camere decomandat, confort 1, utilat, mobilat si utilat, stradal, 4 8, 50mp, zona Magheru-Coloane, renovat, parcare amenajata. Totul este nou prima inchiriere LUX, disponibil imediat.

50 m2

Magheru, Sector 1, Bucuresti

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea