Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Girocului.
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Girocului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, mijloc de transport in comun la o distanta de 5 minute. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat precum se observa in imagini. Apartamentul ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Ozana - Ciucea
6

Garsoniera zona Ozana - Ciucea

Garsoniera zona Ozana - Ciucea, parter din 10, conf 1, semidec. supraf. 30 mp an constructie 1973, bloc anvelopat, scara curata, bloc mixt bine intretinut, renovata total in 2025 cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi schimbate. La 3 minute de Piata Macaralei ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren cu potențial de vânzare 46,600mp lângă intravilan, în Nadlac
5

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare teren extravilan, aflat în imediata apropiere a intravilanului localității Nădlac. Informații parcelă: * suprafața de 46.600 mp; * categoria de folosință pășune; * front stradal de 64 metri; * drum asfaltat la 30 m; * utilități la case (50m): apa, gaz, canalizare, ...

46,600 m2

Vest, Nadlac, Arad

Promovat
Garsonieara de inchiriat in zona Racadau
3
57

Garsonieara de inchiriat in zona Racadau

Garsonieră de inchiriat in zona Racadau, cu suprafață de 32 mp, situată la etajul 2 8, într-un bloc liniștit din zona Răcădău. Garsoniera este complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată. Zona este una dintre cele mai căutate din Brașov, cu acces rapid la pădure, trasee de plimbare, ...

36 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Nou 2 Camere | Etaj 1 | Petre Tutea Dumbravita
14

Apartament Nou 2 Camere | Etaj 1 | Petre Tutea Dumbravita

Disponibil acum spre inchiriere un Apartament Modern, complet mobilat si utilat, situat intr-un ansamblu nou din Zona de Nord al orasului Timisoara, intr-o zona linistita si bine conectata – la doar cateva minute de Ikea si Parcul Terra. *La pret se adauga 21% TVA. Detalii generale: Suprafata utila 55 ...

57 m2

Dumbravita, Timis

Hala industriala de inchiriat | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala moderna cu 4 camere | Giarmata Vii
12
1

Casa individuala moderna cu 4 camere | Giarmata Vii

District Real Estate va prezinta o proprietate deosebita, o casa individuala situata in Giarmata Vii, cu posibilitatea alegerii finisajelor. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 100mp și este amplasata pe un teren de 180mp. Interioarele sunt amenajate cu bun gust, materialele folosite la finisaje ...

1690 EUR/m2 | 100 m2

Giarmata-Vii, Timis

Casa individuala pe parter, 3 dormitoare | Dumbravita
13
1

Casa individuala pe parter, 3 dormitoare | Dumbravita

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa pe parter cu un design modern, cu 4 camere, situat in Dumbravita. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 127mp + terasa acoperita de 19mp și este amplasat pe un teren de 620 mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol intrare cu spatiu depozitare - ...

2504 EUR/m2 | 127 m2

Dumbravita, Timis

Voluntari, ansamblu rezidential, p+3, lift Bulevardul Eroilor comision 0
15

Voluntari ansamblu rezidential!foto sunt de prezentare Cladirea noastra, cu regim de inaltime P+3, ofera apartamente luminoase si spatioase, gandite pentru cei care apreciaza un stil de viata relaxat, intr-o zona linistita de case. Aici veti avea parte de intimitate si confort, dar si de acces facil ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Sector 2, Bucuresti

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp
2
2

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp

>Vand parcela de 750mp in Covaci cu utilități bune pt duplex avand gaz, curent, 75e mp,0727408979

Covaci, Timis

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou
7

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Iancului-Ferdinand, inchiriere garsoniera, 7-8min metrou Iancului, parter 4, mobilata si utilata complet, curata, disponibila pentru termen lung, acces rapid mijloace de transport in comun, nu se accepta animale de companie si fumatori, avans 1+1, pret 280E Detalii ...

25 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

NECTORA IMOB Exclusivitate-Apartament 3 camere, PRIMA SOVA Nufarul
20
1

ID anunț: NEC2550 – Iosif Câmpean Oradea – Zona Nufărul (Complex Rezidențial PRIMA SOVA) ✨ De vânzare ÎN EXCLUSIVITATE – Apartament PREMIUM | 3 camere | 68 mp utili + balcon 7 mp | Etaj 9 | Panoramă superbă Detalii tehnice 68 mp utili Balcon de 7 mp ️ Complex Rezidențial Prima SOVA Centrală ...

1985 EUR/m2 | 68 m2

nufarul, Oradea, Bihor

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 15.600 mp | deschidere 87 m | ideal hală   depozit | Bolintin Deal
1
1

Teren 15.600 mp | deschidere 87 m | ideal hală depozit | Bolintin Deal

Se vinde teren intravilan în Bolintin Deal, cu poziționare foarte bună pentru dezvoltare logistică, industrială sau comercială. Suprafață generoasă și deschidere mare ușor de utilizat pentru proiecte industriale. suprafată totală: 15.600 mp deschidere: 87,4 m la drum acces facil din zonă ...

15,600 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea