Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Militari
4
1

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Militari

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat in sectorul 6 zona Militari str Valea Lunga , foarte aproape de mijloacele de transport in comun. Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp, fiind situat la etajul 4. Apartamentul se inchiriaza imediat.

48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Oportunitate premium | zonă de top Arad | finisaje de excepție
15

Vă prezentăm spre vânzare o proprietate deosebită, situată în Micălaca, concepută pentru cei care pun preț pe calitate, spațiu și confort. Cu un preț corect poziționat la 124.500 €, acest imobil reprezintă una dintre cele mai bune investiții din zona 300 în acest moment. Puncte forte care fac diferența: Configurație: ...

2394 EUR/m2 | 52 m2

Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere Nicolina 2
6
2

Apartament 3 camere Nicolina 2

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1982 Avantaje: Apartament 3 camere, deosebit, luminos, spatios - 77 mp et. 2 din 4, intr-un bloc ...

1627 EUR/m2 | 77 m2

nicolina, Iasi, Iasi

Promovat
Casa individuala cu 6 camere si piscina, zona Dumbravita
18
8

Casa individuala cu 6 camere si piscina, zona Dumbravita

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 177 mp si teren 394 mp. Anul constructiei este 2015, structura ...

1751 EUR/m2 | 177 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Buftea Studio,apartament 2 camere, confort 1,etaj 1, bloc anvelopat termic
8

Localitate: Buftea Zona: Buftea Studio Pret vanzare: 79.900EUR Suprafata utila: 50 Etaj: 1 Compartimentare: semidecomandat Confort: 1 Numar balcoane: 1 Numar bai: 1 Utilitati: gaze, energie electrica, apa curenta Detalii: Apartament semidecomandat cu 2 camere in zona centrala a orasului Buftea, cartierul ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Buftea, Ilfov

Închiriere spațiu creativ,  pentru diverse evenimente, aniversări, team building, ateliere
8

Închiriere spațiu creativ, pentru diverse evenimente, aniversări, team building, ateliere

Ofer spre închiriere spațiul in zona centrala, cu locuri de parcare, ideal pentru: - zile de naștere DEOSEBITE - team building-uri -ateliere creative educative - întâlniri Facilități: 2 săli disponibile:   -sală mică: 4 - 8 persoane   - sală mare: până la 25 persoane - videoproiector ...

50 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare intravilan - 769 mp Agigea
2

Teren de vanzare intravilan - 769 mp Agigea

Teren de vanzare in suprafata totala de 769 mp. Amplasat in localitatea Agigea strada Ciocarliei nr.1 Terenul este intravilan si detine cadastru si intabulare. Destinatii admise conform certificatului de urbanism din 2024 prin P.U.Z -LOCUINTE inclusiv constructii de cazare turistica de tip vila,pensiune,minihotel. Utilitatile ...

Agigea, Constanta

Nicolae-Grigorescu- metrou
6
18

Nicolae-Grigorescu- metrou

Inchiriez garsoniera,mobilata,utilata curata cu toate imb.,bloc izolat-termic,costuri mici,la doua minute de p ta,la 12 minute de Mall-Park-Lake,zona linistita,ocazie.

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Teren
2
17

Teren

Teren Branistea,extravilan ,cu posibilitati de intrare in intravilan, vie pe rod,construibil,utilitati si constructie la aproximativ 50m,stradal,suprafata totala 2400,front stradal 24.Variante auto ,Mercedes clasa C ,Sprinter 8+1 /marfa.

2,400 m2

Branistea, Galati

Apartament 2 camere - Rahova - Sebastian
10

Apartament 2 camere - Rahova - Sebastian

Apartament 2 camere de închiriat | Rahova – Sebastian | Renovare 2024 Preț: 420 €/lună NEXT HOUSE vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat excelent în zona Rahova – Sebastian, la intersecția dintre Calea Rahovei și Strada Sebastian — o zonă accesibilă și bine conectată. ...

60 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Teren intravilan Vârtop, langa partia Piatra Graitoare
1
1

Teren intravilan Vârtop, langa partia Piatra Graitoare

Se vinde teren intravilan in Vârtop, baza partiei Piatra Graitoare Utilitati in proximitate, acte cf la zi. -250mp. 15,8L X 15,8 l

250 m2

Oradea, Bihor

Spațiu Comercial Șoseaua Giurgiului Localitatea 1 Decembrie Ilfov
20

Vă propunem spre cumpărare un spațiu comercial situat în sudul capitalei în localitatea 1 Decembrie, pe latura de intrare în capitală, de la Giratoriul spre Copăceni la nici 150ml spre București (Spre intrarea A0). Proprietatea este compusă din construcția cu destinație comercială care este dispusă P+1 ...

1600 EUR/m2 | 250 m2

1 Decembrie, Ilfov

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casă in Hunedoara, Buituri, ST= 866 mp, 4 camere. Pret 85000 euro neg
5
10

Vând în Hunedoara, zona Buituri, casa de cărămidă compusă din 4 camere, beci și pod. Și casa compusă din camera, bucătărie, baie și debara. Necesită renovare. Ocupabila imediat. Preț 85000 EUR neg. Contact Mihaela

102 EUR/m2 | 833 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa cu piscina de vanzare Ticleni Gorj
16
2

Casa cu piscina de vanzare Ticleni Gorj

Casă modernă cu piscină | 5 camere | Teren 1.786 mp | Comision 0% ADimobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru cei care își doresc un stil de viață echilibrat, intimitate, spațiu generos și confort modern, într-un cadru natural plăcut. Construită în anul 2017, locuința ...

306 EUR/m2 | 258 m2

Ticleni, Gorj

Garsoniera de vanzare Targu Jiu Str. Slt. Mihai Cristian Oancea
6

Garsonieră de vânzare oportunitate în Târgu Jiu, str. Mihai Cristian Oancea ADimobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră situată într-o zonă accesibilă a municipiului Târgu Jiu, pe strada Mihai Cristian Oancea, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul este amplasat la etajul ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Targu Jiu, Gorj

vand teren intravilan Padureni 400 mp in vatra satului 1

vand teren intravilan Padureni 400 mp in vatra satului

vand teren intravilan Padureni 400 mp in vatra satului, utilitati la 50 m, terenul se afla situat in partea de nord a localitatii, localitate in plina dezvoltare cu preturi in crestere dar inca mici, ideal pentru investitie sau afaceri.Pretul este 35 euro mp

Padureni, Timis

Casă de vânzare în Novaci, Gorj   Poziție centrală
6
1

Casă de vânzare în Novaci, Gorj Poziție centrală

Casă de vânzare în Novaci, Gorj Poziție centrală | Acces rapid către Rânca și Transalpina ADimobiliare vă propune spre vânzare o proprietate ideală pentru locuire permanentă, casă de vacanță sau investiție turistică, situată în Novaci, județul Gorj, într-o zonă centrală, cu acces facil către toate ...