Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona Constantin Brancoveanu
16

Garsoniera zona Constantin Brancoveanu

Se inchiriaza garsoniera zona Constantin Brancoveanu . Mega Image aproape ,restaurante magazine etaj 3. Garsoniera are toate utilitatile masina de spalat , frigider , internet ,cablu ,etc. Suprafata de 32 mp2 bloc linistit cu lift.

32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019
11
1

Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019

Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019 Apartamentul se află într-o locație apreciată, unde ai totul la îndemână fără agitația sufocantă a centrului. În imediata apropiere găsești mijloace de transport în comun care te conectează rapid cu restul orașului, iar zona este bine deservită de facilități ...

2040 EUR/m2 | 63 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere în zona Comisariat
14

Apartament 2 camere în zona Comisariat

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la cumparator! Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe b dul Unirii nr 5 la etajul 7 din 10, in suprafata utila de 61mp. Imobilul dispune de centrala termica, tamplarie PVC, izolat interior, mobilat si utilat cum este prezentat in imagini. Pentru mai multe ...

1041 EUR/m2 | 61 m2

Central, Focsani, Vrancea

Promovat
CASĂ cu teren 900 mp – ROZNOV, județul Neamț
20
5

CASĂ cu teren 900 mp – ROZNOV, județul Neamț

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în orașul Roznov, jud. Neamț – o locuință confortabilă, amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. ✅ Suprafață construită desfășurată: 183 mp ✅ Teren intravilan: 900 mp ✅ Utilități: Apă curentă Energie electrică Canalizare și fosă septică Încălzire ...

636 EUR/m2 | 173 m2

Roznov, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Inchiriere Apartament 3 camere Ultracentral Pitesti
17

Inchiriere Apartament 3 camere Ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb apartament cu 3 camere excelent pozitionat Ultracentral Pitesti Acest spațiu modern, [ fond nou } oferă o combinație perfectă de confort și eleganță. Cu o suprafață utilă de 100 mp , 3 balcoane balcon , 2 bai , 2 aparate aer conditionat , centrala termica , loc ...

100 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

De inchiriat apartament 2 camere in zona Bucovina cu centrala
4
69

Inchiriez apartament 2 camere, pe termen lung, zona Bucovina, etaj 4 , suprafata 47 mp. Apartamentul este mobilat, format din doua dormitoare, bucatarie, baie cu geam. Mai multe informatii la telefon.

47 m2

Timisoara, Timis

Casa ultracentral Pitesti
11

Casa ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere casa zona centrala Pitesti , suprafata 150 mp , living , hol generos , 2 dormitoare , bucatarie , baie , camera centrala, suprafata teren 512 mp . constructie caramida , renovata total inclusiv acoperis , bine pozitionata . Pretabil diverse activitati comerciale. Pret 900 ...

150 m2

Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
11

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

De inchiriat apartament in zona Girocului!! Numar de camere: 2. Suprafata utila: 43mp. Etaj: 2. Disponibilitate: de la data de 1. Proximitati: mijloace de transport, magazine. Animale de companie: da. Sunati la numarul de telefon.

43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Circumvalatiunii
7
22

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere, o suprafata de 70 mp, aflandu se la etajul 2, 2 bai, Circumvalatiunii. Locatia se afla aproape de toata zonele de interes ale orasului. Se accepta animale de companie

62 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Casa individuala, 546 mp, 8 camere, 2 garaje, 905 mp teren, Feleacu
13
8

Propunem spre vanzare o proprietate deosebita, situata in Feleacu, la 4 km de la iesirea din Cluj-Napoca. Casa are o suprafata de 546 mp, cu un teren de 905 mp si este dispusa pe 3 nivele, Demisol-Parter-Etaj, este gandita pentru 2 familii, sau sediu de firma, sau pensiune. Constructia este din caramida ...

449 EUR/m2 | 546 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan de vanzare zona industriala nord 19100 mp front 51 m
3
1

Terenul intravilan cu PUZ aprobat, situat in zona de industrii si servicii in apropierea magazinului Hornbach din Sibiu, se intinde pe o suprafata de 19.100 metri patrati. Cu o deschidere la drum de 51 de metri, acest teren este ideal pentru construirea de hale industriale. Situat la doar 200 ...

19,100 m2

Sibiu, Sibiu

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean
5
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Suprafata utila de 50mp, etaj 3. Apartament cu 2 camere de inchiriat. Unde? Zona Spitalului Judetean. Utilat si mobilat, semidecomandat. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

50 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere-Parcul Tractorul
8

Apartament 2 camere-Parcul Tractorul

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, in apropierea Parcului Tractorul. Apartamentul este renovat complet, se vinde mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Proprietatea se diferențiază prin compartimentarea practică ...

2160 EUR/m2 | 50 m2

Brasov, Brasov

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan de 1900 mp cu toate utilitatile - zona Dumbravita
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita, zona Nord, avand o suprafata de 1900 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 34 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, regim de inaltime permis Parter ...

1,900 m2

Dumbravita, Timis

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea