Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mosnita Noua Parcela Bloc | 803mp - 850mp | PUZ aprobat P+2E
8
4

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare parcele de teren intravilan, cu suprafețe cuprinse între 803 mp și 850 mp, perfect dimensionate pentru construcția de blocuri moderne cu regim de înălțime P+2 și spații comerciale la parter, în apropierea străzii Transilvania, lângă PUZ-ul Sedako, zonă cu dezvoltare ...

803 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Se ofera spre inchiriere o garsoniera zona Berceni
5
29

Se ofera spre inchiriere o garsoniera zona Berceni

Garsonieră de închiriat în Berceni, la 5 minute de stația de metrou Apărătorii Patriei. Suprafață de 35 mp, etaj 1 din 4, semidecomandată. Bucătărie mobilată și utilată, cameră aerisită, baie cu toate utilitatile necesare. Dotată cu aer condiționat, geamuri termopan și mobilier modern.

35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Cladire cu hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului Timisoara
4

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol de 270 mp ...

572 EUR/m2 | 470 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Mamaia Nord
9

Apartament 2 camere Mamaia Nord

Apartament 2 camere de închiriat – Mamaia Nord, zona plajă (str. D5) Se oferă spre închiriere pe termen lung un apartament modern cu 2 camere, situat în Mamaia Nord, pe partea cu marea, pe strada D5 – o zonă liniștită și foarte aproape de plajă. Locuința are o suprafață utilă de 60 mp și dispune de ...

60 m2

nord, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 105000 euro, comision 0 Tel

2019 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa Noua moderna, finisaje la alegere-Mosnita Noua
11

Casa Noua moderna, finisaje la alegere-Mosnita Noua

LB. Invest imobiliare va oferă spre vânzare o locuință practică și bine compartimentată, perfectă pentru cei care își doresc liniște și confort, dar și acces la toate utilitățile necesare. Proprietatea dispune de: * 2 dormitoare luminoase * 2 băi complet utilate * Living generos cu bucătărie open-space ...

1511 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc
16
1

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc

ID Intern: P2592 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 4 camere, 99 mp utili, 200 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Giroc, zona Vatra Veche. -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 200 mp -Teren liber - 140 mp -Suprafata utila - 99 mp -Terasa neacoperita - 15 mp -Numar camere - 4 -Numar ...

1768 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau
9

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau

Blue Angels IMOB propune spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Răcădău, pe strada Jepilor, la parterul unui bloc liniștit cu 4 etaje. Locuința este complet mobilată și utilată, având balcon închis și oferind un spațiu practic și confortabil pentru locuit. Zona este bine deservită, ...

47 m2

racadau, Brasov, Brasov

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de inchiriat cu 2 camere
9

Apartament de inchiriat cu 2 camere

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat in anul 2022, 60 mp suprafata utila - Apartamentul se adreseaza persoanelor exigente, cu pretentii. - Apartamentul se situeaza la etajul 3, intr-o scara de bloc exclusivista, totodata scara blocului exceleaza prin curatenie si liniste - ...

60 m2

Calarasi, Calarasi

Casă modernă la cheie, 150 mp utili, teren 500 mp, zona Ișalnița
20

Blitz vă propune prezentăm o casă individuală, construcție proprie (nu dezvoltator), realizată cu materiale de calitate și atenție la detalii, situată într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată, în Ișalnița, jud. Dolj. Proprietatea este la cheie, complet racordată la toate utilitățile și pregătită pentru ...

1187 EUR/m2 | 150 m2

Craiova, Dolj

1 camera mobilat/utilat Braytim / Musicescu
8

1 camera mobilat/utilat Braytim / Musicescu

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 1 cameră, situat în Giroc – zona Braytim/Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 77.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 124 679 Disponibil ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Casa cu mansarda si teren 1122 mp de vanzare in Cocorastii Caplii, Prahova
2
2

Casa cu mansarda de vanzare in Cocorastii Caplii, Prahova. Suprafata utila 161 mp (parter + mansarda), 5 camere, teren generos de 1122 mp cu deschidere 12 m. Garaj, anexe si casa batraneasca cu potential de renovare. Zona linistita, aer curat, acces rapid catre Ploiesti si Campina. Ideal pentru locuinta ...

516 EUR/m2 | 161 m2

Cocorastii Caplii, Prahova

  Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat   Micro 13
1

Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat Micro 13

Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat Micro 13 Agenția Imobiliară Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort I, cu o suprafață totală de 50 mp, situat în cartierul Micro 13, la etajul 4 din 4 al unui bloc cu 4 etaje Locuința este liberă și necesită renovare ...

875 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea