Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare 82mp 4 camere 2 bai intabulat in zona Rahovei
15
3

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 82 mp, zona Rahovei, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 2 bai • Intabulat integral TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Rahovei, aflat la mansarda unui ...

1449 EUR/m2 | 82 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu
5
4

apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu

Inchiriem apartament de 2 camere in zona Balcescu cu o suprafata de 52 mp , situat la etajul 3 din 4. În apropiere se găsesc numeroase mijloace de transport în comun, magazine, cafenele, restaurante, farmacii, parcuri și instituții de învățământ. Cartierul Bălcescu este potrivit atât pentru profesioniști, ...

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Vila P+M, an 2021, teren 3600 mp, D=50 m, Brancoveni
20
2

Vila P+M, an 2021, teren 3600 mp, D=50 m, Brancoveni

Vila cu regim de inaltime D+M, cu o structura constructiva de exceptie, edificata in anul 2021, este situata in localitatea Brancoveni, la cca 15 km distanta fata de Slatina si 25 km. fata de Caracal, pe o strada asfaltata si este amplasata pe un teren de cca 3600 mp, imprejmuit la strada principala ...

1135 EUR/m2 | 260 m2

Brancoveni, Olt

Promovat
Apartament Modern și Confortabil cu 2 Camere în Silk District
20
3

Disponibil Imediat : Apartament Modern și Confortabil cu 2 Camere în Silk District Cuplurile au prioritate / o singura persoana Detalii Apartament: • Suprafață utilă: 65 m² • Compartimentare: 2 camere • Etaj: 7 din 10 • Balcon și logie: Spațioase, perfecte pentru relaxare în aer liber și priveliște ...

65 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere Zona SOARELUI
5
5

Apartament cu 2 camere Zona SOARELUI

De vanzare apartament cu 2 camere ,situat la parter foarte inalt intr-un bloc nou, curte interioara cu multa vegetatie ,decomandat, cu o suprafata de 53 mp. Apartamentul are centrala proprie noua, logie inchisa, amenajari modern se vinde mobilat si utilat. Exista si posibilitatea achizitiei unui garaj ...

2028 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 Liber Centrală Proprie
7
5

Apartament 2 camere Zona Teilor Confort 1 Semidecomandat Aproape de Centru Zonă verde și liniștită - Acest apartament cu 2 camere din zona Teilor se remarcă prin poziția excelentă, atmosfera calmă a cartierului și calitatea superioară a finisajelor. Este o locuință ideală pentru ...

1719 EUR/m2 | 48 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Calea Urseni
14
4

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Calea Urseni

De vanzare apartament cu o camera - decomandat, cu balcon, cu o suprafata 36 mp. et 1. apartamentul este nou, pe Calea Urseni la 3 minute de Uzina de apa. Complexul este supravegheat video, iar apartamentul dispune de un loc de parcare. se vinde mobilat si utilat - aparatura electrocasnica noua, in ...

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist
8
11

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist

D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1431 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera la 3 minute de biserica Tosca Musicescu
14
7

1 camera la 3 minute de biserica Tosca Musicescu

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat bloc nou Giroc
7

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat bloc nou Giroc

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, compartimentat, situat în Giroc, într-un imobil nou, finalizat în anul 2025. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp + balcon generos de 7 mp și este compartimentat astfel: living open-space cu bucătărie; 2 dormitoare; dressing; debara; baie; balcon ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3  camere  mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu
8
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Zona Braytim intr-un bloc nou construit in 2022. Suprafata: 65 mp + 6mp Terasa Etaj: 2 3 Compartimentare: Living Bucatarie deschisa; 2 Dormitoare Baie Dressing zona depozitare Terasa Dotari: Loc de parcare privat Mobilat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Pitești Confort 1 Etaj 3 4 Liber Renovat
10
5

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Zona Mateo, Pitești - Confort 1 Etaj 3 4 Renovare Premium 2022 Disponibil Imediat - Bine ai venit într-un apartament care redefinește confortul urban! Situat într-o locație privilegiată, chiar în inima orașului Pitești, acest spațiu de locuit reprezintă o alegere ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

Central, Pitesti, Arges

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni
8
1

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni

Va propunem spre vanzare casa insiruita, cu 4 camere, mobilata, cu o suprafata de 88 mp, 45 mp de gradina, la doar cateva minute de Uzina de Apa , Calea Urseni. Apartamentul CENTRALA termica PROPRIE in condensatie cu incalzire in PARDOSEALA cu automatizare si termostate in fiecare camera, pe ambele ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere GĂVANA 2 Confort 2 Etaj 4 Liber Centrală Proprie Fără Îmbunătățiri
9
3

Apartament 2 camere Găvana 2 Confort 2 Etaj 4 4 Centrală Proprie Baie Cu Aerisire Liber Necesită Renovare Totală - În cartierul Găvana 2, într-o zonă liniștită și bine conectată la ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Gavana 2, Pitesti, Arges

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SUPER OFERTĂ !!! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet ! Liber
11
3

Apartament 2 camere Confort 1, Semicentral Craiovei, str. Zmârdan Etaj intermediar Bloc cu lift Mobilat complet Centrală nouă 2025 , PREȚ NEGOCIABIL ! - Îți prezentăm o proprietate cu adevărat remarcabilă, situată în zona Semicentral Craiovei, ...

1663 EUR/m2 | 49 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

286 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM
8
28

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM

De vanzare casă la asfalt, zona Girocului (Unitatea Militară), cu o suprafață utilă: 102 mp, suprafață totală: 115 mp (cu tot cu terasa) suprafață teren: 150 mp, cu toate utilitățile. Casă se vinde mobilată și utilată exact ca în poze. 3 Dormitoare, Living, Bucătărie, 3 băi, cameră tehnică separat, ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea