Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Salaj
3

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in sectorul 5 zona Salaj Aleea Bacau . Garsoniera are o suprafata de 27mp etaj 3 disponibila cu mutare imediata . La cerere se poate aduce pat.

27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu o camera | Take Ionescu
6
1

Apartament cu o camera | Take Ionescu

District Real Estate va propune spre închiriere un apartament cu 1 camera și bucătărie închisă, situat pe Take Ionescu. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 40mp. Compartimentare: -Hol acces - Bucatarie -Camera cu canapea extensibila -Baie cu cada Confortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 513 mp, Zona Viile Noi, Constanta
7
1

Teren intravilan 513 mp, Zona Viile Noi, Constanta

Descopera un teren situat in zona Viile Noi. Cu o suprafata de 513 mp si doua deschideri generoase, acest lot iti ofera flexibilitatea ideala pentru a proiecta si construi exact asa cum ai visat. Zona este deja conturata de case noi, moderne, ceea ce iti garanteaza nu doar confortul unui cartier in ...

513 m2

viile noi, Constanta, Constanta

Promovat
Nou! Apartament modern, mobilat și utilat complet, într-o construcție nouă Florești, zona Urușagului
11
3

Numai acum puteți beneficia de această ofertă excepțională! EDIL Florești vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Florești, zona Urușagului, la etajul 2 al unui imobil nou cu 3 etaje. Suprafață utilă: 54 mp Compartimentare practică: -hol la intrare -bucătărie separată ...

2380 EUR/m2 | 54 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere | Lacul Tei | Comision 0
7

Apartament 4 camere | Lacul Tei | Comision 0

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Lacul Tei, ideal pentru: familie, investiție. Informații generale • Tipul apartamentului: patru camere, tip: decomandat. • Suprafața: • Utilă totala: 64.86 m²; • Construită: 72 m². • Etajul: 9/10 • Anul construcției: 1988 • Tipul ...

2018 EUR/m2 | 62 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandate, etaj 1, str. Mioritei Bacau
20
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat, confort 1, situat in Zona Mioritei, intr-un imobil construit in anul 1981, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 56 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, scoala, supermarket ID intern: II509. Pentru mai ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

mioritei, Bacau, Bacau

De inchiriat garsoniera cf1, zona Piata Mica, mobilata și utilata, etaj intermediar 200euro luna
8

De închiriat garsonieră cf 1, zona Piața Mică, etaj intermediar. Garsoniera dispune de centrală termică, ușa metalică la intrare, tâmplărie de termopan, este mobilată și utilată. Preț: 200 lună

26 m2

Roman, Neamt

Spatii comerciale de vanzare in cartier rezidential zona Baneasa, Nord
13

Imobiliar Expert Grup va prezinta: Spații Comerciale de Vânzare – 238 mp și 250 mp – Băneasa, București Locație Premium – Zona de Nord, Băneasa Suprafață: 238 mp și 250 mp Vitrină stradală: 9 ml si mai mult, fiind pozitionate astfel incat au 3 laturi la exterior ️ Situate în incinta unui cartier ...

2500 EUR/m2 | 238 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Spatii comerciale in Popesti Leordeni
2

Spatii comerciale in Popesti Leordeni

Imobiliar Expert Grup va prezinta un proiect nou de centru comercial, cu finalizare sfasit de 2026, cu spatii situate in cladire, pe parter, cu deschidere stradala 6.90 m, inaltime 3.60-4.90 m si acces aprovizionare separat prin spate: - spatii comerciale stradale cu arie utila de 105mp; - spatiu comercial ...

2800 EUR/m2 | 105 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Hala si birouri, standarde inalte, autorizare ISU
9

Hala si birouri, standarde inalte, autorizare ISU

Va prezentam la inchiriere un spatiu industrial/logistic/depozitare construit la standarde ridicate, cu autorizare ISU, situat in zona bd. Theodor Pallady, Drumul intre Tarlale,compus din zona de hala de aprox 1550 mp si o zona de birouri de aprox 320 mp ce cuprinde spatii operationale, vestiare, grupuri ...

1,868 m2

Sector 3, Bucuresti

Vănzare teren intravilan -7 ha comod partajabil în 3 loturi

Vănzare teren intravilan -7 ha comod partajabil în 3 loturi

Vand 7 ha teren intravilan in mun.Călărasi, in apropierea gării, cu acces direct la str. Varianta Nord. Se poate parcela in 3 loturi cu acces la rețeaua publică de drumuri.

70,000 m2

Calarasi, Calarasi

Utvin-4 camere-Predare la Cheie
20

Utvin-4 camere-Predare la Cheie

Va prezentam spre vânzare un duplex P+E situat în Utvin. Duplexul beneficiază de sistem de încălzire prin pardoseală,centrală proprie pe gaz,geamuri tripan și prezintă următoarea compartimentare: Parter-hol de acces,baie,bucătărie închisă,living,terasă acoperită Etaj-hol, baie,3 dormitoare,balcon. Pod ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Utvin, Timis

Apartament exclusivist 2 camere + terasă 24 mp – Asmita Gardens
20

Apartament exclusivist 2 camere + terasă 24 mp – Asmita Gardens Un apartament în care designul, funcționalitatea și atenția la detalii se îmbină perfect – pregătit pentru un stil de viață modern, fără investiții suplimentare. Situat în complexul Asmita Gardens, pe Splaiul Unirii, la etajul 10, acest ...

2500 EUR/m2 | 78 m2

Sector 4, Bucuresti

Pantelimon vila individuala ,piscina super constructie
20
1

Pantelimon vila individuala ,piscina super constructie

Cartierul Tineretului ,Oras Pantelimon la 10 minute de mers pe jos de mijloace de transport in comun. Casa construita cu adevarat de catre proprietar pentru el. Va oferim toate detaliile tehnice cat si o prezentare video Teren total = 338 mp Suprafata construita casa = 198 mp/utila 160 Suprafata terasa ...

1531 EUR/m2 | 160 m2

Pantelimon, Ilfov

Apartament 2 camere + curte, mobilat, parcare inclusa, metrou Berceni
17

De vânzare Apartamente cu grădină proprie, Popești-Leordeni 2 camere decomandate, mobilate și utilate complet Curți proprii lipite (50-51 mp fiecare) ideale pentru două familii, locuință + birou sau închiriere Loc de parcare inclus pentru fiecare apartament Orientare S-V, vedere liberă, multă ...

1239 EUR/m2 | 117 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea
20
1

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea

EXCLUSIVITATE-pret redus de la 180.000euro -la 165.000euro Agentia imobiliara Europa va ofera spe vanzare casa P+M situata in zona centrala a orasului Tulcea. Imobilul are amprenta la sol de 115 mp cu structura din beton si peretii din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata utila totala este de 155 ...

1065 EUR/m2 | 155 m2

central, Tulcea, Tulcea

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar
8
1

Apartament 2 camere Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe str. M. Eminescu, în zona Muzeului de Istorie, la etajul 6 din 8, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață de 45 mp, este orientată spre Est, beneficiind de lumină naturală și soare în prima parte a zilei. Apartamentul ...

45 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 1 camere Intim
9
4

Vand apartament 1 camere Intim

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu o camera situat in Resita zona Intim, in bloc de locuinte tip confort 2. Apartamentul se vinde ca in poze Include mobilier si electrocasnice Masina de spalat Frigider Aragaz Hota Canapea Mobila Compusa din camera Hol Baie Bucatarie ...

997 EUR/m2 | 30 m2

Micro I, Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere Micro 4
11
3

Apartament 2 camere Micro 4

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de inchiriere a unui apartament cu 2 camere situat in Resita Micro 4. Confort 1 Decomandat Suprafata 60 mp Parter Bloc izolat Interfon Termopane Podele laminate Centrala termica pe gaz Mobilat Utilat Pat matrimonial Dresing Comisionul agentiei ...