Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vânzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexă, Munteni
11

De vânzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexă, Munteni

De vânzare teren intravilan, cu o suprafață totală de 10,100 mp, situat în satul Munteni, comuna Bulz, județul Bihor. Acesta e poziționat la 6 minute de mers cu mașina de Școala Munteni și drumul județean DJ108K, într-o zonă naturală, retrasă, cu pădure și dealuri. Accesul la teren se poate face doar ...

10,100 m2

Munteni, Bihor

Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu 3 camere cu CURTE ! Zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision 0 ! Parter: ap. 1 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. 2 Suprafață totală = 155 mp Suprafață ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de inchiriat decomandat 51 mp zona Doamna Stanca
10
2

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 51 mp, zona Doamna Stanca , Sibiu.                   Avantaje majore ale acestui apartament:         • Loc de parcare; • Lift;  • Alarma amplasata la intrarea ...

51 m2

Sibiu, Sibiu

Teren intravilan servicii , 729 mp, front stradal 18 ml, Dumbravita
2
6

Teren intravilan servicii pretabil constructii de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita, avand o suprafata de 729 mp, situat intr-o zona linistita, cu un front stradal generos de 18 ml. Terenul beneficiaza de acces la utilitati aflate in ...

729 m2

Dumbravita, Timis

Vânzare apartament 2 camere - parter – zonă centrală – Str. G-ral Cristian Tell
7
2

Apartament 2 camere transformat în 3 – vânzare – parter – zonă centrală – Str. General Cristian Tell – 52 mp – mobilat & utilat – ideal rezidențial sau activități profesionale! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat central, la parter, pe strada General Cristian Tell, o poziție ...

1896 EUR/m2 | 48 m2

Targu Jiu, Gorj

Casa amenajata in Nadlac pe strada Dr. Martin Luther (strada larga)
20
2

OFERTĂ NOUĂ în Nădlac – Casă spațioasă, pe colț, la preț REDUS! 75.000 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Str. Dr. Martin Luther nr. 34 (stradă largă) Colț cu str. Gheorghe Doja – poziție excelentă, acces facil Dacă îți dorești o casă mare, cu grădină și livadă, unde să ai spațiu pentru ...

375 EUR/m2 | 200 m2

Nadlac, Arad

Apartament 4 camere de vanzare in Sebes Valea Frumoasei
15
1

Apartament 4 camere de vanzare in Sebes Valea Frumoasei

Va oferim oportunitatea de a achizitiona un apartament spatios si primitor situat in cea mai cautata si linistita zona din Sebes, cartierul Valea Frumoasei. Pozitionat ultracentral acest imobil este ideal pentru o familie care isi doreste proximitate fata de scoli, magazine si principalele puncte de ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Sebes, Alba

Teren extravilan industrial | 7.826 mp | 2 fronturi stradale | Ghiroda
5

Teren extravilan industrial | 7.826 mp | 2 fronturi stradale | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala, ideal pentru dezvoltari logistice, hale de productie sau depozitare, situat in Ghiroda, langa centura Timisoarei – zona strategica, cu acces rapid catre Timisoara ...

7,826 m2

Ghiroda, Timis

Casa 5 camere cu teren generos in Seitin judetul Arad
20

Casa 5 camere cu teren generos in Seitin judetul Arad

➡️ De vânzare: CASĂ cu TEREN GENEROS în Șeitin, județul Arad – doar 60.000 € (negociabil)! Detalii și programări la vizionare: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac ✔️ 5 camere spațioase ✔️ 2 holuri, baie, bucătărie, cămară, pivniță ✔️ Anexe gospodărești: cotețe, colnă pentru lemne, hambar, ...

313 EUR/m2 | 192 m2

Seitin, Arad

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru hala producție, atelier, depozit
6

NOU PE PIAȚĂ! Oportunitate teren INVESTIȚIE – Nădlac, jud. Arad! 23.000 euro pentru o parcelă – NEGOCIABIL - FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! 2 parcele alăturate a câte 2.781 mp fiecare Total: 5.562 mp; 46.000 euro negociabil ambele parcele ✅ Se vând împreună sau separat – după preferință! Strada ...

2,781 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova | Zona Verde, Investitie
8
12

Descoperă o oportunitate excelentă de investiție în Petrărie – Burnova! Teren cu suprafața de 850 mp, cu deschidere de 34 m și adâncime de 25 m, poziționat într-o zonă superbă, aproape de pădure – ideal pentru construcția unei case de vacanță, reședință permanentă sau proiect de tip turistic. Caracteristici ...

850 m2

Iasi, Iasi

 CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp
20
5

CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp

CASĂ MARE DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC cu TEREN GENEROS 2095mp! Str. Ioan Slavici nr.116 colț cu Str. Dorobanți 65.000 EURO FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nădlac Locuință spațioasă + anexe + teren generos de 2.095 mp! Ideală pentru familie numeroasă, mică ...

135 EUR/m2 | 483 m2

Nadlac, Arad

Teren de vanzare in Eforie Nord zona Steaua de Mare
6

Teren de vanzare in Eforie Nord zona Steaua de Mare

COD VT 29 Agentia Euroempire Imobiliara vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil in statiunea Eforie Nord zona Steaua de Mare , avand o suprafata de 525 mp cu o deschidere pe colt la strada,utilitati, Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente ...

525 m2

Eforie Nord, Constanta

Promovat
Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac
20
3

Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac

OAZĂ DE LINIȘTE LA DOAR 4 KM DE NĂDLAC judetul Arad FERMĂ DE VÂNZARE + TEREN AGRICOL – 150.000 EUR NEGOCIABIL FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! – 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac Descoperă o proprietate complet utilată și gata de exploatat, ideală pentru traiul la țară sau pentru o ...

222 EUR/m2 | 676 m2

Nadlac, Arad

Circumvalatiunii, garsoniera, 220 euro
5

Circumvalatiunii, garsoniera, 220 euro

De închiriat garsonieră în zona Circumvalațiunii, etaj VIII X în bloc cu 2 lifturi, mobilată și utilată, aragaz, frigider, climă, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet, gresie, faianță, baie cu vană, ușă metalică, cablu, internet. Chiria: 220 euro. Tel:

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa pe colt langa Politia Nadlac,  M. Eminescu colt cu V. Lucaciu
11

Casa pe colt langa Politia Nadlac, M. Eminescu colt cu V. Lucaciu

DE VÂNZARE sau SCHIMB cu SPAȚIU COMERCIAL! Casă pe colț, poziție excepțională! Ultracentral in Nădlac Judetul Arad. În vecinătatea Poliției, Primăriei și Grădiniței, cu intrare din două străzi: Str. Mihai Eminescu nr. 100-102 si Str. Vasile Lucaciu Preț: 60.000 EURO ‼️ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR ...

361 EUR/m2 | 166 m2

Nadlac, Arad

Spatiu birouri de inchiriat 3 camere 2 bai parcare Industrial Vest
9

Cauti un spatiu birou modern cu toate utilitatile necesare? TABOO Imobiliare iti propune acest spatiu birou de inchiriat in zona Industrial Vest, Sibiu. Cladirea spatiului de inchiriat din zona Industrial Vest, Sibiu a fost construita in anul 2010, renovata in 2025, cu o structura din caramida. Spatiul ...

120 m2

Sibiu, Sibiu

Casa din caramida pentru renovat  3 camere in Nadlac
20
4

Casa din caramida pentru renovat 3 camere in Nadlac

Casă cu farmec boem, perfectă pentru renovare după gustul tău! Nădlac, Str. Vasile Lucaciu nr. 3. Preț: 45.000 € (negociabil) Fără comision pentru cumpărător! Detalii: 0723 080 776 Rucsandra Lucea Te invităm să descoperi o casă cu suflet, cu structură solidă din cărămidă și aer boem, situată într-o ...

421 EUR/m2 | 107 m2

Nadlac, Arad

Apartament cu 3 camere, etaj 1 de vanzare, zona Girocului
16

Apartament cu 3 camere, etaj 1 de vanzare, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2787 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac
9
2

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN NĂDLAC! Se accepta si SCHIMB cu TEREN AGRICOL! GRAJD + TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE! PREȚ – 38.000€! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Sună acum pentru detalii! 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliare Nădlac Locație: Cartierul Viile Vechi, Str. Fermierul de Est, Nădlac GRAJD: ...

120 EUR/m2 | 318 m2

Nadlac, Arad

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp
12
9

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION de la CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru demolare sau renovare situata in Nadlac Strada Tudor Vladimirescu nr.74 colt cu Strada Ion Luca Caragiale la pretul de 22000 euro negociabil! Informatii la 0723080776. Casa are 4 camere, cotete, colna, curte, gradina. ...

156 EUR/m2 | 141 m2

Nadlac, Arad

Teren de vanzare 1088 mp extravilan  Selimbar  zona Sopa Sibiu
5
3

Teren de vanzare 1088 mp extravilan Selimbar zona Sopa Sibiu

Teren extravilan de vanzare, pozitionat in localitatea Selimbar zona Sopa din judetul Sibiu. Categoria de folosinta a acestui teren este arabil si este fara utilitati, acestea existand in zona. Se intinde pe o suprafata plana si are o geometrie dreptunghiulara cu o latime de aproximativ 25 m si o lungime ...

1,088 m2

Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea