Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Berceni - strada Lebedei - 700 metri Bulevard - Teren intravilan
3

Nexus Homes va oferă spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă foarte bine poziționată, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. ✔️ Destinație: • Casa individuala ✔️ Suprafață: • Suprafata lotului este de 468 mp • Deschidere de 15 mp ✔️ Utilități in zona! Avantaje locație: • Zonă ...

468 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament cu 3 camere si balcon de vanzare in Sibiu zona Rahovei
14

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 62 mp, zona Rahovei, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Renovat recent • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, ...

2339 EUR/m2 | 62 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Spatiu comercial, pretabil pentru restaurant, Gheorgheni-Centru
8
2

De inchiriat un spatiu comercial situat in zona Piata Cipariu. Caracteristici principale: - dispunere pe 2 niveluri. - aproximativ 250 mp suprafata utila. - autorizat pentru horeca (in spatiu functioneaza restaurant). - autorizatie PSI. - terasa exterioara. Recomandarea nostra: un spatiu ideal pentru ...

250 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Penthouse pe doua nivele, 108 mp, zona Uta
8
4

Penthouse pe doua nivele, 108 mp, zona Uta

Apostu Estate va ofera spre vanzare un penthouse modern, situat pe un singur nivel, ideal pentru un stil de viata confortabil si elegant. Locuinta dispune de 2 camere bine compartimentate, fiind perfecta pentru un cuplu sau o persoana singura. Dormitorul este spatios si luminos, oferind un ambient relaxant ...

1102 EUR/m2 | 108 m2

UTA, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Prelungirea Ghencea Valea Oltului vila de vanzare
20

Prelungirea Ghencea Valea Oltului vila de vanzare

Oferta Exclusiva.Galaxiymob va prezinta spre vanzare o vila Premium moderna ,situata la o distanta mica de metroul Raul Doamnei.Imobilul este construit in anul 2005 ,este structurata pe un regim de inaltime S+ P+M si beneficiaza de o curte superba prevazuta cu gazon.Calitatile sunt cuvintele care definesc ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000  Euro
18
1

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000 Euro

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă în localitatea Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Unitate separata prin camera tehnica, fara pereti comuni. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
6

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Soseaua Giurgiului Cod  211
9
3

Apartament 2 Camere Soseaua Giurgiului Cod 211

VANZARE APARTAMENT 2 CAMERE SOSEAUA GIURGIULUI VI 211 - Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului - amplasarea excelenta pe strada Toporasi - la cateva minute de mijloacele de transport - An de constructie 2013 - suprafata utila de 48 mp. - et 2 al unui bloc cu 4 etaje - este semidecomandata, ...

1310 EUR/m2 | 48 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Etaj 1 - Bloc nou - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus - 108.000 euro
8

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 51 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

2118 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Drumul Taberei Favorit garsoniera de inchiriat
11

Drumul Taberei Favorit garsoniera de inchiriat

Galaxy Imob va propune spre inchiriere un superb apartament cu 1 camera situat in zona Drumul Taberei Favorit,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

32 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament spatios 3 camere, etaj 1
10
5

Apartament spatios 3 camere, etaj 1

Persoana juridica, vand apartament cu trei camere, nedecomandat, preferabil firme. Apartamentul este spatios, cu o suprafata utila de 79 m2, camere inalte, centrala proprie pe gaz, cladire istorica. Apartamentul nu necesita renovare. Pretul apartamentului este de 140 000 euro. Detalii la tel.

1772 EUR/m2 | 79 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Casă nouă, eficientă energetic, Giroc - 108 mp utili, 276 mp teren -185.000 Euro
15
7

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă și eficientă energetic în Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie închisă, debara, baie, camera tehnica. - Etaj: ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Casa insiruita-Chisoda-3 dormitoare-90 mp utili-Asfalt-Toate utilitatile-148.900 euro (TVA inclus)
8

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

EXCLUSIVITATE!!! Penthouse exclusivist cu 5 camere si terasa
5

Imobiliare Distinto va propune un penthouse exclusivist cu 5 camere din care 3 dormitoare, birou, jacuzzi pe terasă, mobilat complet de designer. Descriere: O proprietate unică, elegantă și complet amenajată, situată într-un penthouse spațios și luminos, ideal pentru cei care apreciază luxul discret, ...

1510 EUR/m2 | 145 m2

Baia Mare, Maramures

 Săcălaz, parcela teren la intrare în Săcălaz, suprafață  630 mp, preț 50 euro+tva
2
15

Săcălaz, parcela teren la intrare în Săcălaz, suprafață 630 mp, preț 50 euro+tva

Vând parcelă teren la intrare in Săcălaz, suprafeța 630 mp, posibilitate construire casă individuală sau duplex, preț 50 euro+tva, sunt incluse utilitățile în preț. Tel. 0757385571

630 m2

Sacalaz, Timis

8

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Drumul  Taberei Favorit apartament 2 camere de inchiriat
7

Drumul Taberei Favorit apartament 2 camere de inchiriat

Galaxy Imob va propune spre inchiriere un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Favorit,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

50 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 07 arata numarul 601 830

Galati, Galati

Apartament 2 camere - Etaj 1 -Bloc nou -Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus - 108.000 euro
8

2118 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, casa tip duplex,Parter+Etaj,115 mp utili,175000 euro negociabil
20
2

Vând CASĂ tip Duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse toate utilitățile: ...

1522 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Inchiriere Garsoniera Moderna Bloc Nou - Berceni - Odei
6

Inchiriere Garsoniera Moderna Bloc Nou - Berceni - Odei

Agentia Imobiliara Galaxy Imob are garsoniera perfecta pentru tine! Iata si motivele: Este complet mobilata si utilata. Are un aer foarte calduros si primitor! Este calduroasa iarna, racoroasa vara, izolata termic interior, exterior, termopane de buna calitate si centrala proprie. Situata la etajul 2 ...

37 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare
9

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare

212 EUR/m2 | 368 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea