Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Aparatorii Patriei
5
169

Se vinde apartament 2 camere, zona Aparatorii Patriei, confort 1, decomandat, in suprafata de 58mp utili, etaj 1 4. Apartament nou, centrala termica proprie, aer conditionat, balcon mare, bloc finalizat in 2018.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Vitan
3
2

Garsoniera zona Vitan

Inchiriez garsoniera Et. 5 8, an constr. 1989, 30 mp, sector 3, bloc mixt. Se afla pe str. Alexandru Moruzzi Voievod, la aprox. 30 metri de intersectia cu str. Anastasie Panu

30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Dorobanti
4
2

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera zona Centrala
3
1

Apartament cu o camera zona Centrala

Vanzare apartament o camera in zona centrala, etaj 1 din 3, renovat recent,utilat modern, instalatii electrice noi, suprafata de 30 mp. Aflat in zona centrala este perfect pentru tineri, aproape de mijloace de transport, de centru istoric al Timisoarei. Se poate instala de si centrala proprie pentru ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Vitan aproape de Mall Vitan
3
1

inchiriere garsoniera in zona Vitan aproape de Mall Vitan

Ofer spre închiriere garsoniera aproape de Mall Vitan. Garsoniera cu suprafață de 37mp,etaj 4 10,bloc cu lift. Situată vis-a-vis de București Mall Vitan, zona are acces la transport în comun. Cu mutare imediată ! Pentru detalii suplimentare sau vizionari puteți suna .

37 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera de inchiriat in zona  Vitan cu centrala proprie
3
33

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan cu centrala proprie

Va oferim spre inchiriere garsoniera de 36 mp in cartierul Vitan, situata la etajul 5. Este complet mobilata si utilata , frigider , masina de spalat , centrala , aragaz . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon .

36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat in zona Pacii
7

Spatiu comercial de inchiriat in zona Pacii

Oferim spre inchiriere spatiu comercial situat in zona Pacii, dispune de o suprafata de 65mp, fiind situat la parter. Acesta este ideal pentru birou, magazin, cafenele sau alte servicii comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat!

65 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
de inchiriat garsoniera in zona Soarelui
4
23

de inchiriat garsoniera in zona Soarelui

De inchiriat in zona Soarelui o GARSONIERA. Aproape de Parcul Lidia si de statii de mijloace de transport in comun (Tramvaie 4, 8, 9, Autobuze 24, E2, 16). Garsoniera se inchiriaza complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 35mp si este la parter. Inchiriere imediata. Sunati la numarul de ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 3 Camere TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6
2

Apartament 3 Camere | Cartier Trivale Complex 2 | EXCLUSIVITATE Un proiect rezidențial modern, construit la cele mai înalte standarde În Inima Cartierului Trivale ! - Caracteristici generale : Construcție nouă = 2025-2026, finalizare în decembrie 2026 - P+3 nivele, ...

2264 EUR/m2 | 87 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
29

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

de inchiriat apartament cu 2 camere in Aradului
6
6

de inchiriat apartament cu 2 camere in Aradului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Aradului. Complet mobilat si utilat, se inchiriaza incepand cu data de 1. Aproape de mijloace de transport in comun!! Este situat la etajul 2 si are suprafata utila de 54 mp. Este petfriendly! Mai multe informatii la numarul de telefon!

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere  zona Crângași
4

Apartament cu 2 camere zona Crângași

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Crângași, situat în apropiere de Parcul Crângași, Piața Crângași și stația de metrou Crângași, cu acces rapid către principalele zone ale orașului. Amplasat la etajul 4 din 8, apartamentul are o suprafață de 50 mp și este compartimentat decomandat, fiind alcătuit ...

50 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Spatiu birouri premium: 110 mpu 5 camere 2 bai zona Sub Arini Sibiu
13

Daca sunteti in cautarea unui spatiu care imbina imaginea impecabila cu o functionalitate excelenta, aceasta proprietate din zona Sub Arini este alegerea ideala. Situat intr-o cladire eleganta, in imediata apropiere a parcului, spatiul a fost gandit pentru a raspunde celor mai exigente nevoi operationale. Maximizarea ...

110 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului
8
29

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat cu bucataria open-space cu o suprafata utila de 55mp situat la etajul 4 8 se afla la o distanta de doar 10 minute fata de metrou Gorjului in apropiere regasim piata gorjului,restaurante,banci si scoli. Anul de constructie: 1985.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera zona Mall Vitan
3
5

Inchiriere garsoniera zona Mall Vitan

Spre închiriere o garsoniera, situata în zona Vitan. Locuința are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 4, într-un imobil cu regim de înălțime P+8. Garsoniera este mobilata și utilata, pregătit pentru noii chiriași. Zona beneficiază de acces facil la transportul public, restaurante, centre comerciale ...

30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

26 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat si utilat, cu parcare si spatiu de depozitare, Darmanesti
16
4

APARTAMENT 4 CAMERE, MOBILAT ȘI UTILAT, CU PARCARE ȘI SPAȚIU DE DEPOZITARE, DĂRMANEȘTI, 68.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu un view spectaculos, ce asigură o imagine panoramică a orașului Piatra Neamț, situat în proximitatea Complexului Orion - Mun. Piatra Neamț, ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vilă de închiriat în Popești-Leordeni | 176 mp utili | Curte proprie | 2 parcări
6

B-North Real Estate vă propune spre închiriere o vilă spațioasă, individuală, situată în Popești-Leordeni, într-o zonă de case, liniștită și sigură, în imediata apropiere de metrou Dimitrie Leonida, mijloace de transport STB, campus universitar și facilități urbane. Proprietatea are o suprafață utilă ...

176 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern
20
2

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern

(cod7527) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, in MAMAIA, vis a vis de Dorna, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, etaj 2 din 5 niveluri, suprafata 69mp cu balcon, centrala pe gaz, mobilat, utilat modern, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Pret 130.000 Euro ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

Mamaia, Constanta

Apartament 3 Camere NEGRU VODĂ Confort 1 Semidecomandat Liber Centrală Termică
11
9

Apartament 3 camere | Negru Vodă | Confort 1 | Semidecomandat | Zonă liniștită - Descoperiți un apartament primitor cu 3 camere, situat într-o zonă liniștită și bine cotată din cartierul Negru Vodă o alegere ideală pentru familii, cupluri sau investitori în căutarea unui ...

1327 EUR/m2 | 58 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Vila individuala mare, de vanzare in Ghiroda, 200 mp utili!
16
6

Vila individuala mare, de vanzare in Ghiroda, 200 mp utili!

Blitz va ofera spre vanzare casa individuală in Ghiroda, pretul casei este la cheie, partial mobilata. Suprafața utila 200m2 + 48m2 terase , suprafața teren 660 m2 - zidarie exterioara - caramida Wienerberger porotherm PTH 30 robust - zidarie interioara - caramida Wienerberger porotherm PTH 25 - acoperis- ...

1425 EUR/m2 | 200 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Proprietate moderna,multifunctionala,in zona cu trafic auto si pietonal,Piatra Neamt
16
3

PROPRIETATE MODERNĂ , MULTIFUNCȚIONALĂ , SITUATĂ ÎNTR-O ZONĂ CU TRAFIC PIETONAL ȘI AUTO DIN PIATRA NEAMȚ, 350.000 EURO În cazul în care sunteți în căutarea unui imobil care să asigure un spațiu de locuit elegant și confortabil, precum și multiple funcționalități pentru desfășurarea unei afaceri de familie, ...

1097 EUR/m2 | 319 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea