Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in zona Sebastian
6
75

Apartament 2 camere in zona Sebastian

Apartament 2 camere, decomandat, renovat si mobilat, luminos, curat, linistit, etaj 1, utilat (faianta, gresie, parchet, usa metalica, electrocasnice) si mobilat complet. Pozitionat la 5 minute de parcul Sebastian, la 15 minute de centru si la 2 minute de statia de autobuz 226. In vecinatate, se afla ...

52 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Închiriez garsonieră în Rahova
3
7

Închiriez garsonieră în Rahova

Închiriez garsonieră în Rahova, într-un bloc ok, cu vecini liniștiți.Dispune de o suprafață de 30 mp, etaj 2 .Este mobilată și utilată. Aproape de Piața Rahova și Vulcan Value Centre. Ai în zonă magazine și transport în comun.

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere, boxa 2 si 2 parcari, bucatarie inchisa, Giroc
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, situat intr-un bloc din zona Planetelor din Giroc. Beneficiaza de o suprafata utila de 45 mp + balcon de aproximativ 6 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Geamuri ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren Intravilan pentru CASA Arhitectilor 595mp ideal construire P+1+M
4
1

Teren intravilan de vanzare in Arhitectilor cu o suprafata de 595 mp, aflat intr-o zona in plina dezvoltare imobiliara, cu priveliste deosebita catre munti, avand un potential deosebit pentru investitie sau constructie casa individuala. Avantaje : - Cartier rezidential de case - Zona in plina dezvoltare -Utilitati ...

595 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropiere Comuna Dragus
4
4

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in Comuna Dragus. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va fi alegerea potrivita, ...

2,000 m2

Dragus, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
2

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

De vanzare garsoniera in zona Dristor
4
13

De vanzare garsoniera in zona Dristor

Garsonieră de vânzare în Dristor, la 3 minute de metrou. Suprafață de 33 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră luminoasă, bucătărie modernă, baie renovată. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon închis. Bloc reabilitat termic, aproape de magazine și mijloace de transport.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

 inchiriere garsoniera in zona Raul Doamnei
7
25

inchiriere garsoniera in zona Raul Doamnei

Propun spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in zona sectorului 6 la doar 2 minute de statia de metrou Raul Doamnei.Garsoniera este utilata si mobilata ce dispune de o suprafata utila de 35mp,etaj2

35 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, et. 3, Nicolina
14
1

Apartament 2 camere decomandat, et. 3, Nicolina

Agentia DHD Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Nicolina. Se percepe garantie si comision. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei.

50 m2

Iasi, Iasi

Garsoniera de inchiriat in zona Scriitorilor
7
18

Garsoniera de inchiriat in zona Scriitorilor

Garsonieră de închiriat zona Scriitorilor Se oferă spre închiriere o garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, dotat cu lift. Suprafața utilă este de 25 mp, iar locația permite acces rapid către mijloace de transport în comun, magazine și farmacii. Pentru ...

25 m2

Scriitorilor, Brasov, Brasov

Spatiu comercial de inchiriat in zona Unirii
15

Spatiu comercial de inchiriat in zona Unirii

Ofer spatiu comercial in zona unirii , etaj 3, 88 mp . Spatiul comercial este situat aproximativ la 7 minute de metrou unirii, beneficieaza de 2 grupuri sanitare , sistem de alarma, supraveghere video. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul de telefon .

88 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere in zona Titan
4
19

Inchiriere apartament 2 camere in zona Titan

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat in zona Titan - Str. Aleea Adjud. Locuinta este situat la etajul 5 dintr-un bloc cu regim de inaltime P+8 si este decomandata cu o suprafata de 55mp. Zona este una favorabila, in apropiere gasindu-se numeroase magazine, scoli si statii ale mijloacelor ...

55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Alba Iulia
3
28

Garsoniera in zona Alba Iulia

Garsoniera de 35mp, zona Alba Iulia, etaj 3 din 10, mobilat utilat, bloc reabilitat, supraveghere video pe scara blocului si in lift. Zona linistita

35 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor
3
86

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor

Apartament 2 camere in zona Dristor situat la etajul 4 cu o suprafata de doar 50mp.Vis a vis de Mc Dristor. La doar cateva minute de statia de metrou Dristor . In vecinatea blocului avem locuri de joaca pentru copii, restaurante. blocul dispune de lift .

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Vitan
4
28

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Vitan

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Vitan,apartamentul este mobilat si utilat modern,zona linistita,suprafata de 48mp situat la etajul 6 8,aproape de mijloace de transport in jur de 3-5 minute,facilitati in zona,centre comerciale,fast food-uri si toate necesitatile,sunati-ma pentru detalii sup ...

48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Lujerului
8
53

Garsoniera in zona Lujerului

Va prezentam o garsoniera la etajul 3, o suprafata de 30 mp, langa Cora Lujerului, intrare stradala, vedere spate. Dispune de aragaz, frigider, masina de spalat, aer conditionat, este curata, disponibila imediat.

30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei
5
93

Apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei

De inchiriat apartament 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp, in zona Aparatorii Patriei, Berceni sector 4, aproape de Patinoarul Berceni, la metrou si statia de autobuz, se inchiriaza mobilat. Apartamentul se afla intr-un bloc nou construit in 2024.

50 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian,situata la etajul 3,cu suprafata de 36 mp,locuinta ingrijita si bine organizata,ideala pentru o persoana. Aproape de tramvai 32,magazine si parc. Sunati pentru detalii.