Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Voluntari
5
26

Garsoniera de inchiriat in zona Voluntari

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Voluntari,suprafata de 30 mp,situata la etajul 3,amenajata simplu si curat. Zona e linistita,ai aproape Lidl Voluntari,Primaria si statia de autobuz la 4-5 minute de mers,asa ca te descurci usor cu transportul. Garsoniera e potrivita pentru cine vrea ceva accesibil,curat ...

30 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere decomandate si balcon in zona Rahovei
11

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 70 mp, zona Rahovei, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Intabulat integral • Zona ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
5
29

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita,langa Kaufland,suprafata de 49 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces la diverse centre comerciale precum precum Kaufland,MegaImage,McDonalds,dar si farmacii,banci,magazine,etc. Acest apartament,se ...

1643 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Mioritei
17
3

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Mioritei

Se vinde acest apartament de 2 camere semidecomandate, situat la adresa Bacau,str. Mioritei, bloc 5, scara B, Parter (4 etaje) Imobilul este localizat intr-o zona foarte solicitata, in proximitatea centrului orasului si in preajma multor puncte de interes: magazine de retail alimentar, restaurante, ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

mioritei, Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garsoniera | 32 MPU | DRISTOR | Bloc 1980
17

Garsoniera | 32 MPU | DRISTOR | Bloc 1980

Vă prezentăm spre închiriere o garsonieră situată pe Bulevardul Râmnicu Sărat, în zona Dristor, la scurtă distanță de Complexul Auchan și cu acces facil către mijloace de transport, magazine și puncte de interes urban. Locuința are o suprafață utilă de 32 mp și este amplasată la etajul ...

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament spatios 2 camere decomandate la VILA loc parcare Selimbar
17

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 66 mp, zona Selimbar, Sibiu.   Apartamentul este situat la etajul 1 al unei vile care are o curte generoasa, unde ai acces la 1 loc de parcare si la zona de gratar. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp si este compus ...

66 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Duplex de vanzare – Construcție 2025 | 180 mp | 127.000 EURO
13

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare 1/2 duplex, construcție nouă, edificată în anul 2025, situată într-o zonă liniștită de case, cu front stradal generos de 10 ml și acces facil către Timișoara. Imobilul este realizat din materiale de calitate superioară, cu accent pe eficiență energetică, ...

1649 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Închiriere hală industrială, situată în Târgu Jiu, strada Narciselor
7
4

Vă prezentăm spre închiriere hală industrială nou construită, situată în Târgu Jiu, strada Narciselor (vis-a-vis de Restaurant ”La Narcise”). Hala dispune de suprafața de 300 mp, existând posibilitatea de a fi închiriată integral sau parțial. Beneficiază de grup sanitar, este racordată la utilități ...

300 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara | 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, 38,4 mp, etaj intermediar, in zona Aradului
5
1

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2375 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala cu Terasa si Curte Generoasa | Sanandrei
2
1

Casa Individuala cu Terasa si Curte Generoasa | Sanandrei

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala moderna, situata in vatra satului Sanandrei, la doar aproximativ 10 km de Calea Aradului din Timisoara, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare. Imobilul are o suprafata utila de 130 mp si este amplasat pe un teren de 350 mp, ...

1320 EUR/m2 | 125 m2

Sanandrei, Timis

Apartamente de vanzare - Viata cu aer curat si liniste
6

Apartamente de vanzare - Viata cu aer curat si liniste

Apartament 3 camere de vanzare, cu o suprafata 61.4 mp, in zona Industrial Vest, Sibiu. COMISION 0! Te muti intr-un loc unde muntele te saluta zilnic. Ai tot ce iti trebuie: parcare, loc de joaca, intimitate si un stil de viata sanatos. Avantaje majore ale acestui apartament: • loc ...

2082 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Duplex superb | 101mp | Giroc | 186.999 EUR
18

Duplex superb | 101mp | Giroc | 186.999 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un duplex complet mobilat și utilat, finalizat în septembrie 2025. Imobilul are o suprafata utila de 101 mp, amplasat pe un teren de 250 mp, situat intr-o zona liniștită. Accesul din strada principala se face pe un drum pietruit. Compartimentare: Parter: ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Teren extravilan 18.400 mp, 2 fronturi stradale, zona Chisoda
2
1

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda, avand o suprafata de 18.400 mp, deschiderea generoasa de aproximativ 361 ml, front principal de 300 ml la strada. Terenul beneficiaza de intrare separata, drum de ...

18,400 m2

Chisoda, Timis

Garsoniera renovata mobilata si utilata de vanzare zona Lazaret
8

Garsoniera de vanzare, nedecomandata, 21 mp, zona Lazaret, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere: • Parter inalt • Renovata si gata de locuit  • Bloc reabilitat in 2024 TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare, nedecomandata, situata in localitatea Sibiu, zona ...

2810 EUR/m2 | 21 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

Promovat
Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR
8

Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 3 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2016, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Apartamentul ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% - Duplex 3 camere, 116 mp, in Mosnita Noua
16

COMISION 0% - Duplex 3 camere, 116 mp, in Mosnita Noua

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaje + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 116 mp si teren 275 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, ...

1422 EUR/m2 | 116 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex la cheie de vanzare in zona Europa teren 310 mp
18

Duplex la cheie de vanzare in zona Europa teren 310 mp

Iti doresti o casa intr-o zona exclusivista ce iti ofera confortul si utilitatile de care ai nevoie?  Casă modernă, complet mobilată și utilată, situată în cartierul Europa, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Cluj-Napoca, în zonă exclusivă de case, cu acces facil din strada ...

4301 EUR/m2 | 136 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Inchiriez spatiu pentru birouri in zona Tribunalului, Demisol spatios, mobilat
11
1

COMISION 0% Spatiu de birouri cu 3 camere de inchiriat in Arad, zona Central. FOXFORT propune de inchiriat un spatiu cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Central, aflat la demisol intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Spatiul este amenajat intr-un stil luxos, ...

82 m2

Arad, Arad

Promovat
Casa individuala cu 4 camere pe un singur nivel in Sura Mica
7
2

Casa individuala cu 4 camere, terasa acoperita si 500 mp teren, de vanzare in Sura Mica – priveliste spre orasul Sibiu. Casa individuala, moderna si functionala, situata intr-o zona linistita din localitatea Sura Mica, la doar cativa kilometri de Sibiu. Proprietatea are o suprafata utila de 95 ...

2179 EUR/m2 | 95 m2

Sura Mica, Sibiu

Promovat
Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR
7

Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat cu o suprafata utila de 96 mp, situat in zona Iosefin pe Bulevardul General Ion Dragalina, una dintre cele mai apreciate si cautate zone din Timisoara. Compartimentarea este practica si bine gandita, apartamentul fiind compus din: -Living generos si ...

1145 EUR/m2 | 96 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de inchiriat – Dumbravita | 700 euro
11

Duplex de inchiriat – Dumbravita | 700 euro

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere un duplex situat în Dumbrăvița, într-o zonă liniștită, cu acces facil către punctele de interes din zonă. Proprietatea se află la aproximativ 5 minute de mers pe jos de parcul central, beneficiind de stradă asfaltată și toate utilitățile necesare. Caracteristici ...

120 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea