Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala + apartament 2 fronturi teren 584 mp Turnisor Sibiu
20
1

Casa individuala de vanzare in zona Turnisor, amplasata pe un teren cu suprafata totala de 584 mp, cu deschidere la doua strazi si regim de inaltime S+P+E si pod amenajat. Suprafata utila a casei este de 239 de mp, fiind compartimentata astfel: ~ Pivnita foarte bine intretinuta si inalta de aproximativ ...

1415 EUR/m2 | 282 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vila noua 5 camere de vanzare in Gai
20

Vila noua 5 camere de vanzare in Gai

Vă prezentăm o locuință modernă, parte dintr-un proiect nou in Gai, construită în 2025, ideală pentru cei care caută confort, calitate și un stil de viață liniștit. Casa este realizată pe structură din cărămidă Porotherm, cu un regim de înălțime P + M, amplasată pe un teren de 220 mp. Detalii generale ...

1444 EUR/m2 | 180 m2

Gai, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista
7
1

Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 3 in apropiere de Piata Bistrita in cartier Precista cu suprafata utila de 55 mp +balcon de 4 m. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, este izolat exterior si detine loc de parcare valabil. Are CT de 2 ani montata, parchet din lemn ...

1391 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera zona Grozavesti
4
2

Garsoniera zona Grozavesti

Garsoniera de inchiriat, bloc 2018,strada Orhidea nr 14, (langa hotelul SIR ), etaj 3 10, 42mp. Dotata cu finisaje de calitate, utilata complet cu electrocasnice perfect functionabile, cabina de dus, masina de spalat, pat dormitor. Disponibila imediat!

42 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren
2

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si un camin bine construit. Proprietatea este amplasata pe un teren de 360 mp si beneficiaza de o constructie solida, realizata cu materiale de calitate, oferind un ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona in plina dezvoltare. Locuinta beneficiaza de bucatarie mobilata si este amplasata intr-un imobil dotat cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare. Acces ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului
18

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului

Apartament 3 camere Localizare: Strada Izvorul Muresului Zona rezidentiala linistita, bine conectata An constructie: 1975 Etaj: 4 din 4 Bloc fara lift Apartament complet renovat intre anii 2018ndash;2019 Instalatii electrice si sanitare schimbate Dispune de ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat
11
1

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat

Aduc spre vanzare Apartament luminos si bine compartimentat, oferit spre vanzare, ideal pentru familie sau investitie imobiliara Situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in 1970, anvelopat de primarie pentru eficienta energetica Suprafata utila de 64 mp, cu spatii bine organizate si luminoase Renovare ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare
9

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, pe strada Postalionului, in spate la Grand Arena. Acesta dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Etaj 2 din 4 cu lift . Compartimentare : hol intrare, living + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai (cada + dus) ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere
13
1

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere