Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern

Oferim spre închiriere un apartament cu o cameră , decomandat , cu o suprafață de 29 de mp situat la etajul 2 din 4! Apartamentul este mobilat și utilat complet Confortul termic este asigurat cu ajutorul centralei proprii

29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Pipera aproape de metrou
3
49

Inchiriere garsoniera in zona Pipera aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Pipera aproape de metrou. Este situata intr-o zona linistita la 5 minute de metrou,dispune de 36 mp etaj 2.In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

36 m2

Pipera, Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit
10
6

Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit , finalizat ,etajul 2, trei camere,70 mp utili, compus din 2 dormitoare 2 bai, living, bucatarie in suprafata de 70 mp utili si balcon 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru. Imobilul este construit din fundatii beton ...

1583 EUR/m2 | 72 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Aparatorii Patriei
5
20

Apartament 3 camere zona Aparatorii Patriei

Ofer spre inchiriere imobil in zona Aparatorii Patriei, 3 camere. Etajul 4,imobilul este petfriendly. Se afla la 7 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata toatala a imobilului este de 60 mp.

60 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament cu 2 camere  de vanzare in zona Pantelimon
4
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon. Apartament situat intr-o zona linistita , aproape de mijloacele de transport, dispune de 50 de mp,etaj 2 10 .bloc cu lift, construit in anul 2010. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Se accepta si cu credit.

1640 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Rahova
6
2

Inchiriere garsoniera Rahova

Inchiriere garsoniera in zona Rahova, suprafata este de 35 mp, semidecomandata. Garsoniera este complet mobilata si utilata, inclusiv centrala termica. Blocul este reabilitat, scara blocului este renovata si dispune de 2 lifturi dintre care unul nou. Apartamentul este liber si disponibil imediat. Etaj ...

35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Salajan
5

Garsoniera zona Salajan

Garsoniera 34 mp, metrou Nicolae Grigorescu, confort 1, et.5 10, bloc reabilitat termic, semidecomandata, renovata,complet mobilata, complet utilata

34 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa individuala, 719mp teren, 72mp utili - Zona Cetate
11
1

Casa individuala, 719mp teren, 72mp utili - Zona Cetate

Va propun spre vanzare o casa individuala situata in zona Cetate ( Schit ) . Casa are o suprafata utila de 72mp si un teren generos de 719mp. Compartimentare: living, dormitor, bucatarie, baie si hol intrare. Casa dispune de o anexa in curte, pivnita si un garaj. Curtea ofera multiple posibilitati ...

2347 EUR/m2 | 72 m2

cetate, Alba Iulia, Alba

Comision 0% Apartament 3 camere decomandat | Lipovei |
6

Comision 0% Apartament 3 camere decomandat | Lipovei |

Apartament 3 camere decomandat | Lipovei | Comision 0% Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Timișoara, zona Lipovei – o zonă apreciată pentru accesibilitate și liniște. Etaj: 4/4 (bloc cu acoperiș de țiglă) An construcție: 1980 Structură: beton Suprafață utilă: ...

1544 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
85

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere , decomandat, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in  zona Lipovei
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament mobilat cu 2 camere , baie , bucatarie in zona Lipovei . Apartamentul se afla in apropiere de Mall , Euro , Dedeman. Mobilat recent , bucatarie cu aparate electrice , frigider , aer conditionat , internet , wifi etc. Nu se accepta animale de companie ! Suprafata 53 mp , etat 1

53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
9
5

Apartament cu o camera in zona Aradului

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montarea

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Spitalului Judetean
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Spitalului Judetean

Inchirez apartament de 2 camere situat la etajul 1, in Timisoara in zona Spitalului Judetean aproximativ 5-6 min mers pe jos. Apartamentul are o suprafata utila de 46 mp. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie, spitalul Judetean.

46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
59

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet, recent renovata la etajul 2 4, cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu pentru birouri, zona Platinia Ursus
10

Spatiu pentru birouri, zona Platinia Ursus

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu pentru birouri situat pe Calea Motilor, in imediata apropiere a complexului Platinia Ursus, intr-o zona cu acces rapid catre centrul orasului si principalele puncte de interes urban. Amplasarea excelenta asigura conexiuni facile catre mijloace de ...

84 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall
3
27

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Iulius Mall, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 35 mp. Etaj 3. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata, aproape de centre comerciale si de mall. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon ...

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Obor
4
30

Apartament 2 camere zona Obor

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Obor, la 1 minut de metrou. Apartamentul se afla la etajul 3 10 intr-un bloc construit in 1976 reabilitat termic, si este mobilat si utilat alaturi de toate electrocasnicele necesare. Disponibil pentu mutare imediata! Suprafata 50mp2.

50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat Dumbravita
5
1

Spatiu comercial de inchiriat Dumbravita

Spațiu comercial de închiriat | Dumbrăvița | Vad excelent | Front stradal 12 mp 5 locuri parcare Vă propunem spre închiriere un spațiu comercial situat în Dumbrăvița, cu poziționare stradală și vizibilitate foarte bună, ideal pentru dezvoltarea unei afaceri de succes. Suprafață utilă totală: 75 mp Front ...

75 m2

Dumbravita, Timis

2 cam etaj 2 renovat mobilat Sala Olimpia Complex Studentesc
8
3

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, boxa, situat la etajul 2 din 4, renovat, complet mobilat, zona Olimpia-Complex Studentesc. Pret: 95000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere apartament cu doua camere Baneasa
5
17

Inchiriere apartament cu doua camere Baneasa

Apartament cu 2 camere, Băneasa Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, 52 mp, situat la etajul 4 într-un bloc din zona Băneasa. Zona este aproape de Băneasa Shopping City, oferind multiple facilități comerciale și de recreere, și de Parcul Herăstrău, ideal pentru activități în aer liber. Accesul ...

52 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Iancului
4
16

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Iancului

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere in zona Iancului, 200-250m pana la statia de metrou, mobilat si utilat, mobila noua, centrala proprie, frigider, aragaz, masina de spalat, reabilitat termic, debara, geamuri termopan, balcon inchis cu geamuri termopan, etaj 8 10.Are o suprafata de 49mp.

49 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Militari
3

Garsoniera de inchiriat in zona Militari

Garsoniera de inchiriat in zona Militari,38 mp,etaj 6,decomandata,spatioasa,mobilata complet,bucatarie inchisa,bloc bine intretinut.Aproape de metrou in 4-5 minute,cu acces rapid catre statiile Lujerului,Politehnica si AFI Cotroceni,transport facil catre facultati.In apropiere sunt centre comerciale ...

38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea