Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Va prezentam in exclusivitate un apartament cu o camera in zona Aradului, situat pe Str Grigore Alexandrescu Calea Aradului Timisoara la bloc nou, etajul 2, avand o suprafata utila de 40 mp. Apartamentul este la prima inchiriere. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul afisat!

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament cu 2 camere in zona Universitate
5

Apartament cu 2 camere in zona Universitate

Inchiriere Apartament cu 2 camere in zona Universitate, cu o suprafata de 48mp situat la etajul 3.In apropiere de strada C.A Rosetti.La doar 5 minute de statia de Metrou.

48 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casă 157 mp utili, complet mobilată și utilată modern
20

Casă 157 mp utili, complet mobilată și utilată modern

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă individuală cu 4 dormitoare, living, 3 băi și anexe Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Jud. Neamț Proprietatea este amplasată central, în imediata apropiere a Primăriei, Școlii, Dispensarului și supermarketului Profi. Acces ...

1051 EUR/m2 | 157 m2

Ion Creanga, Neamt

Promovat
COMISION 0%-Duplex 5 camere, nivel P+M, 120mp utili + terasa - Braytim
20
10

ID: P779 WestHub imobiliare va propune spre vanzare un duplex situat in zona Braytim. Cu materiale si finisaje de o calitate premim, duplexul fiind la baza construit in 2024, pe o structura foarte solida de caramida. Detaliile tehnice: -Nivel - P+M -Front stradal - 11ml -Suprafata teren - 170mp -Suprafata ...

1708 EUR/m2 | 120 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră Decebal, Theodor Sperantia 5 minute metrou Muncii,
10

Garsonieră decomandata, bloc 1989, et. 4 8, S. totala 40 mp, complet mobilata si utilata, renovata total 2019, gresie, faianta, parchet, termopan, aer conditionat, balcon inchis, usa metalica, vedere spate, liniste, bloc izolat termic, pret discutabil.

3125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 1, Bucuresti

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
169

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Vitan
11
68

Apartament cu 2 camere in zona Vitan

Apartament 2 camere Vitan (Zona Mall Vitan) Suprafață: 52 mp Etaj: 2 8 Puncte de reper: La 5 minute de Mall Vitan și 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Puncte comerciale: Carrefour la 5 minute, mallul aproape. Transport în comun: Metrou la 10 minute, autobuze și tramvaie la 5 minute.

52 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700
3
14

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial renovat 84 mpu doua intrari la strada Orasul de Jos
8
2

COMISION 0!! Oportunitate de investitie in centrul orasului Sibiu, in zona Orasului de Jos! Spatiu comercial de vanzare situat la parter, cu suprafata utila de 84 mp, care poate fi separat cu usurinta in doua spatii distincte, fiecare cu intrare separata din strada, doua camere si la fel baie separata. Spatiul ...

1904 EUR/m2 | 84 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Blascovici, situat la etajul 1 din 4. Are o suprafata de 49 mp. Foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine

49 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor
3
118

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor

Inchiriez apartament o camera , complet mobilat si utilat , usa metalica , geamuri termopan , parchet etc. Imobilul are o suprafata 27 mp si se afla la etajul 2

27 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere 2 minute de gura Metroului Dristor
7
101

Apartament 2 camere 2 minute de gura Metroului Dristor

Apartament 2 camere la 2 minute de gura Metroului Dristor renovat si mobilat cu absolut totul necesar. Totul este nou si foarte curat. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic si foarte curat. Se desfasoara pe o suprafata de 50mp utili si este situat la etajul 3.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa singur in curte de vanzare 4 camere 2 bai parcare Selimbar Sibiu
17
2

Doresti sa achizionezi o locuinta? Vrei o casa cu 4 camere in Sibiu? Aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Selimbar, Sibiu este alegerea potrivita pentru tine si familia ta. Casa de vanzare cu 4 camere din zona Selimbar, Sibiu are suprafata construita de 119 mp si suprafata utila a casei de 89 ...

3201 EUR/m2 | 89 m2

Sibiu, Sibiu

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
3
44

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament 2 camere decomandate , etaj 2 mobilat si utilat zona Lipovei. Apartamentul este format din : bucatarie , baie , living si dormitor . Dispune de centrala proprie , iar suprafata acestuia este 47 mp. Alte informatii la tel.

47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
7

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor
4
79

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala proprie catsi de AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.

45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea