Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de 3 camere, 70mp, parcare, Zona Semi-Central
10

Apartament de 3 camere, 70mp, parcare, Zona Semi-Central

TLB Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament ultracentral, situat într-o zonă exclusivistă din Târgu Mureș, la doar 500 m de Piața Teatrului și Piața Trandafirilor. Detalii proprietate: Suprafață totală: 70 mp Compartimentare: living open space cu bucătărie, 2 dormitoare, baie Situat la ...

70 m2

ultracentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, 90mp, decomandat, parcare, Zona Centrala
8

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat într-o construcție nouă, finalizată în 2021, în zona centrală din Târgu Mureș. Apartamentul are o suprafață de 90 mp și este situat la parterul unui imobil cu 2 etaje. Compartimentarea este practică și modernă, fiind compus ...

90 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere| FABRIC| loc de parcare| 2 balcoane| apartament superb|
28

Iulius Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament spatios, compus de 2 camere: 1 dormitor, un living open space cu bucataria, 1 baie, 2 balconae, centrala proprie, si loc de parcare. Este ideal si pentru studentii de la FEEA, Complex. Apartamentul este utilat si mobilat cu tot ce este nevoie. Chiria ...

65 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră Decebal, Theodor Sperantia 5 minute metrou Muncii,
10

Garsonieră decomandata, bloc 1989, et. 4 8, S. totala 40 mp, complet mobilata si utilata, renovata total 2019, gresie, faianta, parchet, termopan, aer conditionat, balcon inchis, usa metalica, vedere spate, liniste, bloc izolat termic, pret discutabil.

3125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 1, Bucuresti

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
169

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Vitan
11
68

Apartament cu 2 camere in zona Vitan

Apartament 2 camere Vitan (Zona Mall Vitan) Suprafață: 52 mp Etaj: 2 8 Puncte de reper: La 5 minute de Mall Vitan și 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Puncte comerciale: Carrefour la 5 minute, mallul aproape. Transport în comun: Metrou la 10 minute, autobuze și tramvaie la 5 minute.

52 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700
3
14

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial renovat 84 mpu doua intrari la strada Orasul de Jos
8
2

COMISION 0!! Oportunitate de investitie in centrul orasului Sibiu, in zona Orasului de Jos! Spatiu comercial de vanzare situat la parter, cu suprafata utila de 84 mp, care poate fi separat cu usurinta in doua spatii distincte, fiecare cu intrare separata din strada, doua camere si la fel baie separata. Spatiul ...

1904 EUR/m2 | 84 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Blascovici, situat la etajul 1 din 4. Are o suprafata de 49 mp. Foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine

49 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor
3
118

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor

Inchiriez apartament o camera , complet mobilat si utilat , usa metalica , geamuri termopan , parchet etc. Imobilul are o suprafata 27 mp si se afla la etajul 2

27 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere 2 minute de gura Metroului Dristor
7
101

Apartament 2 camere 2 minute de gura Metroului Dristor

Apartament 2 camere la 2 minute de gura Metroului Dristor renovat si mobilat cu absolut totul necesar. Totul este nou si foarte curat. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic si foarte curat. Se desfasoara pe o suprafata de 50mp utili si este situat la etajul 3.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa singur in curte de vanzare 4 camere 2 bai parcare Selimbar Sibiu
17
2

Doresti sa achizionezi o locuinta? Vrei o casa cu 4 camere in Sibiu? Aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Selimbar, Sibiu este alegerea potrivita pentru tine si familia ta. Casa de vanzare cu 4 camere din zona Selimbar, Sibiu are suprafata construita de 119 mp si suprafata utila a casei de 89 ...

3201 EUR/m2 | 89 m2

Sibiu, Sibiu

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
3
44

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament 2 camere decomandate , etaj 2 mobilat si utilat zona Lipovei. Apartamentul este format din : bucatarie , baie , living si dormitor . Dispune de centrala proprie , iar suprafata acestuia este 47 mp. Alte informatii la tel.

47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
7

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor
4
79

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala proprie catsi de AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.

45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea