Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0 | Duplex premium cu 4 camere | Dumbravita
7

Comision 0 | Duplex premium cu 4 camere | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex modern cu 4 camere, situat in zona Belvedere din Dumbravita, o zona rezidentiala in continua dezvoltare, cunoscuta pentru liniste si apropierea de lac. Locuinta este construita in regim de inaltime parter + mansarda, finisata cu materiale de calitate ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Mosnita Noua | Armonia Green Apartments
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la Armonia Green Apartments, la iesirea din Mosnita Noua spre Albina. Apartamentul este la etajul 1 din 4, al unui bloc nou, intr-un cartier in plina dezvoltare. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 59mp + 1 ...

1525 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Olimpia Stadion
4

Garsoniera in zona Olimpia Stadion

Se inchiriaza garsoniera in zona Olimpia Stadion la etajul 2 cu o suprafata de 23 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilata si utilata!

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente 2 camere zona Baneasa
4
4

Apartamente 2 camere zona Baneasa

Se inchiriaza apartament 2 camere, 45mp utili, zona Baneasa pe Bld. Ion Ionescu de la Brad (vizavi de statiunea de cercetatre si productie pomicola)

45 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
156

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere apartament modern mobilat, cu 2 camere decomandate, 1 baie,1 balcon si un loc de parcare, in zona Soarelui situat la etajul 1 izolat termic pe exterior. Suprafata utila de 51 mp este compusa din: - 1 dormitor cu acces pe balcon - 1 living spatios - bucatarie mobilata si utilata ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsonieră de închiriat în zona LujeruluI
3
6

Garsonieră de închiriat în zona LujeruluI

Garsonieră de închiriat în zona Lujerului, cu o suprafață de 42 mp, situată la etajul 1 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Lujerului, oferind acces rapid către principalele zone ale orașului.

42 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare in zona MIlitari Gorjului Aproape de metrou
4
33

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Militari Gorjului, Sector 6. Suprafața de 54 mp, etaj 3 8, bloc construit în anul 1985. În apropiere se află metrou Gorjului, piață, școli și mijloace de transport în comun. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat

1444 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casă amenajată modern-teren 1855mp-sat Cozia
8

Casă amenajată modern-teren 1855mp-sat Cozia

Oferim spre vanzare casa amenajata modern, cu instalatie noua sanitara si electrica, cu bucatarie mobilata, utilata inclusiv masina de spalat vase, centrala termica pe lemne, clima Romstal, terasa cu pergola langa casa , foisor 30mp, 2 garaje si camera tehnica, teren 1855mp, sat Cozia la 10 minute cu ...

1388 EUR/m2 | 67 m2

Cozia, Hunedoara

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit
5
24

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Favorit, situat la etajul 1 cu o suparafata de 55 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. Este situat in apropierea mijloacelor de transport in comun si magazine. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

55 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament situat intr-o vila 2020 la 3 minute de piata Muncii!
13

Spatiul de inchiriat se afla la parterul unei constructii P+2E+M, cu o arhitectura spectaculoasa, materiale de constructie de calitate si finisaje premium. Localizarea asigura pe de o parte confortul si intimitatea unei strazi cu sens unic, puțin circulată, cu imobile de mică inalțime, iar pe de altă ...

70 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Piata Sudului
3
10

Inchiriere garsoniera Piata Sudului

Inchiriem garsoniera, avand o suprafta utila de 25 mp, mobilata, utilata, decomandata. Este situat la etajul 1 dintr-un bloc de 4 etaje, dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, bloc anvelopat, cheltuieli de intretinere mici. Se accepta animale de companie An cosntructie: 1980

25 m2

Piata+Sudului, Sector 4, Bucuresti

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
153

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

Apartamentul este recent renovat, situata in zona Spitalului Judetean. Este o zona super linistita. Bloc izolat, geamuri termopan, centrala termica proprie. preferabil contract pe un an sau mai mult. Pe holul de la intrare este sifonier, cuier si pantofar. Apartamentul se afla la etajul 1 , 32 mp.

32 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Astra
3
42

Garsoniera de inchiriat in zona Astra

Garsonieră Astra (zona Uranus) 34 mp, etaj 3 din 8, bloc izolat termic, zonă liniștită. Mobilată și utilată complet, aproape de magazine și transport. Liberă pentru mutare.

34 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
3
4

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 3 camere decomandat, zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea