Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera in zona Stefan Cel Mare
3
150

Garsoniera in zona Stefan Cel Mare

Inchiere garsoniera mare, spatioasa zona Stefan Cel Mare etaj 3, bloc reabilitat termic. Suprafata 42 metri patrati, bucatarie spatioasa, dressing mare de haine.

42 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Terenuri in rate-Sacalaz
5
1

Terenuri in rate-Sacalaz

REX Imobiliare, va ofera acum oportunitatea achizitionarii de terenuri, amplasate la intrarea in Sacalaz la un super pret. Terenurile cu suprafete cuprinse intre 504mp-1450mp, parte a unei noi parcelari, cu o pozitionare excelenta, cu acces inainte de calea ferata din Sacalaz. Datorita amplasamentului ...

504 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Vand Cladire Birouri Central, SC1022 mp , Sp+P+E+M, , teren 1290 mp, gaz, (inc oras ), str linistita
20
2

Vand cladire birouri Central , Zona Primarie-Banc Post , compusa din 2 cladiri alipite , una modernizata P+M in 2003 , compusa din parter cu 5 birouri mari , hol , toaleta , chicineta ,plus 2 birouri cu intrari separate direct din curte , baie , sala servere separata , beci cu sala de cazan si 2 cazane ...

737 EUR/m2 | 950 m2

Central, Oradea, Bihor

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat
10

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere | Decomandat | 62 MP De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat situat la doar 5 minute de Pasarela Berceni, in orasul Popesti-Leordeni. Dispune de o suprafata utila de 58.18 mp + balcon de 6.61 mp, situat pe etaj intermediar. Bloc P+7. Dispune de incalzire prin ...

1581 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI
8

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI Complet mobilata si utilata | Ideala pentru locuit sau investitie Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria Orasului, intr-un imobil modern construit in anul 2015. Locuinta este amplasata ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci - 145.000eur
12

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: Statie dedurizare si lampa filtru UV Caracteristici: - Camere: 4 camere. - Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. - Suprafata Teren: 200msup2;. - Anul Constructiei: 2025 ...

1381 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera I Metrou 3-5 minute
10

Garsoniera I Metrou 3-5 minute

GARSONIERA DECOMANDATA | 3-5 MINUTE METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Ideala pentru locuit sau investitie! Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 4-5 minute de Pasarela Pietonala si statia de Metrou Berceni. Locuinta are o suprafata utila de ...

2154 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -
9

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in apropiere de primaria orasului Popesti Leordeni . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 64.13 mp . Etaj 2 din 3 . Acces facil la statia de STB 440 (Piata Sudului) si STB (linia verde) . Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 3000 ...

1374 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE
12

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE Locuinta moderna, spatioasa si gata de mutare! Va prezentam spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona accesibila, la doar 300 m de statia STV, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si liniste. Proprietatea ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ 375 mp teren ~ 5 minute STV
15

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 375 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 105 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ||4 camere 2 bai || 375 mp teren || 5 minute STV
15

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 105mp, locuinta dispune de 4 camere luminoase, doua bai moderne si o terasa generoasa de 13 msup2;, ideala pentru momente de relaxare ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare
15

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare

APARTAMENT 2 CAMERE | COMPLET MOBILAT SI UTILAT | POPES?TI-LEORDENI Modern, practic si pregatit pentru mutare imediata! Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti-Leordeni. Locuinta ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Cumpara in 2026 la pret de 2023!!! - Oferte limitate | Constructie noua | Calitate premium
9

Apartamente 2 camere | Exclusivitate Alliance Rezidential Un nou bloc, recent adaugat la vanzare, iti ofera oportunitatea perfecta de a investi sau de a te muta intr-un apartament modern, bine compartimentat si construit la standarde actuale. Apartamente cu 2 camere Suprafete generoase, compartimentari ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
20

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o vila individuala situata in zona Miorita, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea imbina functionalitatea spatiului cu avantajele ...

1391 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere 2 bai - 375 mp teren - 5 minute STV
15

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 375 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni
11

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni

Apartament 3 camere ~ Bloc nou ~ Popesti-Leordeni Locatie :Soseaua Leordeni Suprafata utila : 61.2 mp totala : 65.3 mp Etaj : 2 3 ( cu lift ) Dispune de finisaje premium , instalatia electrica refacuta . Loc de parcare : 1 disponibil Pret : 120.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni
5

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti-Leordeni Vila insiruita de vanzare in Popesti-Leordeni, cu suprafata utila de aprox. 140 mp, potrivita pentru familie. Compartimentare: Parter: hol, baie, bucatarie inchisa, living Etaj: hol, 2 dormitoare, baie Mansarda: 2 camere Se preda cu ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea