Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Cora.5 camere.Disponibil Imediat
20

Zona Cora.5 camere.Disponibil Imediat

De vanzare duplex cu zid dublu si izolatie de 10 cm intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri + termostat de ambient in fiecare camera, terasa este acoperita si incalzita pentru a o putea inchide, terenul este amenajat cu sistem de ...

2116 EUR/m2 | 111 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Bloc nou zona ULTRACENTRALA |  | ID: 1776
7

Bloc nou zona ULTRACENTRALA | | ID: 1776

APARTAMENTE DE VANZARE INTR-UN NOU PROIECT REZIDENTIAL DIN SUCEAVA ndash; ULTRACENTRAL ! Blocul va fi dotat cu lift, parcari subterane si supraterane si, nu in ultimul rand, spatiu de joaca! Apartamente in suprafata de 44.14 mp utili! La pretul afisat se adauga TVA!!! Imobilul se va preda la semifinisat, ...

1700 EUR/m2 | 44 m2

central, Suceava, Suceava

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Aparatament cu 2 camere in zona Floreasca
4
2

Aparatament cu 2 camere in zona Floreasca

Oferim spre inchiriere aparatament cu 2 camere in zona Floreasca , situat la etajul 9 , cu o suprafata de 63 mp cu acces facil catre mijloacele de transport si magazine Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

63 m2

Floreasca, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Ghencea
4
33

Garsoniera zona Ghencea

Garsoniera zona Ghencea, decomandata 30 mp, utilata si mobilata complet, tv, internet, etaj 4 din 10, doua lifturi.

30 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de închiriat -Barbu Văcărescu, renovată, centrală proprie, Parc Verdi
8

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere o garsonieră modernă, complet renovată, situată pe Bulevardul Barbu Văcărescu, într-una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone din nordul capitalei București. Proprietatea este semidecomandată, are o suprafață utilă de 40 mp și se află la etajul 2, fiind ...

40 m2

Barbu Vacarescu, Sector 3, Bucuresti

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua
2

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru DUPLEX in MOSNITA NOUA, pe strada RARAU, avand o suprafata de 626 mp cu 2 deschideri de 26.75 ml si respectiv de 26.50 ml. Terenul dispune de apa, curent, gaz, iar strada este pietruita. Pretul este 75100 euro, 120 euro mp. ID intern: 211091.

626 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Acționează! 8 loturi teren pentru case în Sibiu str. Viile Sibiului.
17
2

Acționează acum! 8 loturi de teren pentru case în Sibiu str. Viile Sibiului. Alege unul sau mai multe. Alege ACUM locul lotul de care ai nevoie și ai o reducere consistentă asigurată în preț. Ești hotărât (ă)? Trimite un mesaj cu lotul ales și primești un preț preferențial. Sună sau dă un mesaj la ...

512 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
3

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

garsoniera in zona Theodor Pallady aproape de Metro
3
37

garsoniera in zona Theodor Pallady aproape de Metro

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Theodor Pallady aproape de Metro. Garsoniera este situata intr-o zona linstita ,are o suprafata de 35mp, etaj 3 ,in zona sunt mai multe spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spațios | Etaj 2 | Zonă Tic Tac – Str. Poetului
8

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere situat în Arad, zona Tic Tac, pe strada Poetului — o zonă apreciată pentru liniște și acces facil către toate punctele de interes. Cu o suprafață construită de 76 mp, apartamentul este amplasat la etajul 2 și beneficiază de o compartimentare semidecomandată, ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Promovat
Constructie noua,elegant finisata si echipata,parc privat:1.500 mp, Persani, Brasov
16
6

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate aparte, finalizata in 2022, situata intr-un cadru natural spectaculos, la doar 45 km de Brasov, in localitatea Persani. Amplasata pe un teren generos de 1.532 mp, complet imprejmuit, casa imbina rafinamentul ...

800 EUR/m2 | 135 m2

Sinca Veche, Brasov

Inchiriez garsoniera zona 13 Septembrie
3

Inchiriez garsoniera zona 13 Septembrie

Inchiriez garsoniera zona 13 Septembrie Se oferă spre închiriere o garsonieră, situată în 13 Septembrie, într-un bloc de 8 etaje, la etaj 3, 34 Proprietatea se remarcă prin finisaje moderne, compartimentare eficientă, luminozitate, fiind ideală pentru un cuplu, un expat, o familie mică. Ma puteti suna ...

34 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Garsoniera situata in zona Parc Motodrom
3
2

Garsoniera situata in zona Parc Motodrom

Ofer spre inchiriere garsoniera situata in sector 2 Colentina zona Parc Motodrom .Garsoniera are o suprafata de 36 mp situata la etajul 3 , complet mobilata si utilata disponibila cu mutare imediata.

36 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vând teren intravilan pentru construcții case în Sibiu, str Viile Sibiului.
11
2

Hopa. Stai așa! Vând teren intravilan în Sibiu, str Viile Sibiului. Alege ACUM locul lotul de care ai nevoie și ai cel mai bun preț. Ești hotărât (ă)? Trimite un mesaj cu lotul ales și primești prețul preferențial. Hopa. Stai așa! Pentru că: Vând loturi de teren intravilan pentru construcții de case. ...

496 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere Berceni
6
23

Apartament cu 2 camere Berceni

Inchiriere un apartament superb cu 2 camere aflat la prima închiriere în zona Berceni-Metalurgiei, în complexul The Grand Kristal, cu suprafaţa de 48mp, situat la etajul 3 al unui bloc nou cu 8 nivele, 12-15 minute metrou Dim. Leonida, loc de parcare inclus în preţ.

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere parter  cu balcon decomandat amenajat zona Girocului
8

Apartament 3 camere parter cu balcon decomandat amenajat zona Girocului

Se vinde un apartament cu 3 camere, decomandat,spatios, cu o suprafata de aproximativ 67 mp in zona Girocului.Apartamentul este configurat astfel;bucatarie spatioasa,,hol generos,sufragerie mare,doua dormitoare spatioase,baie baie de serviciu si baie mare cu vana.,iar la subsol are boxa. Acesta dispune ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni
4
53

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni

Se inchiriaza garsoniera in Sectorul 2 in zona Fundeni. Este disponibila imediat, recent renovata, complet mobilata si utilata. Aproape de mijloc de transport in comun, se poate ajunge foarte rapid si la Complexul Comercial. Este semidecomandata si dispune de o suprafata de 37mp, fiind la etajul 1 al ...

37 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Case individuale în stadiu de roșu – Călugăreni, 8 km până la Arad
8

La aproximativ 8 km de intrarea în Arad și 14 km până în centrul orașului (Primăria Arad), aproape de Mănăstirea Hodoș-Bodrog Se vând 2 din 4 case individuale disponibile, cu posibilitatea achiziției tuturor celor 4 pentru dezvoltare sau proiect investițional. •Detalii proprietate: -Suprafață teren: ...

410 EUR/m2 | 61 m2

Calugareni, Arad

Promovat
Stai așa! Vând teren intravilan în Sibiu, str Viile Sibiului.
11
2

303 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere Zona Dristor
5

Apartament cu 2 camere Zona Dristor

Apartament cu 2 camere proaspat renovat, mobilat si utilat. Zona: Dristor. Suprafata:50mp. Etaj: 2. In vecinatate: complex comercial, sali de fitness, Metrou. Animale de companie si fumatori: da. Alte informatii, vizionari, la numarul de telefon.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea