Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere - 105.000 euro - Statie de incarcare - Giroc/Eso
11

Neo Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Giroc, zona ESO, într-un imobil construit recent, dotat cu lift. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea optimă și dotările tehnice moderne, fiind pregătită pentru noii proprietari. Caracteristici și Suprafețe: ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3
117

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Apartamentul se afla la prima inchiriere . Se afla in zona Torontalului , suprafata 30 mp , etaj 3 . Bucataria este recent renovata . Pentru a va oferi mai multe detalii , ma puteti apela !

30 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera dubla  de inchiriat in zona Titan
5
249

Garsoniera dubla de inchiriat in zona Titan

Garsonieră de închiriat în Titan, lângă metrou Nicolae Grigorescu. Suprafață de 40 mp, etaj 5 din 10, decomandată. Bucătărie utilată, cameră aerisită, baie modernă. Dotată cu electrocasnice noi, aer condiționat și balcon.

40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa,situata la etajul 3,cu suprafata de 40 mp,locuinta eleganta si bine intretinuta,ideala pentru o persoana sau cuplu.Zona este una dintre cele mai cautate din Bucuresti. Aproape de metrou la 5-6 minute distanta. Sunati pentru detalii.

40 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat  in zona Piata Victoriei
4
13

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Piata Victoriei

Ofer spre inchiriere apartamnet cu doua camere in Piata Victoriei, pozitionat la parter si cu o suprafata utila de 50 mp. Aceasta dispune de un balcon inchis si se afla in promixitatea statiei de metrou Piata Victoriei. etaj 1

50 m2

Piata%252bVictoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Proprietate cocheta la cheie cu balcon in zona Decebal
15

Proprietate cocheta la cheie cu balcon in zona Decebal

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Decebal, amplasat la etajul 1 al unei case cu regim redus de inaltime, oferind un plus de intimitate. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 40 mp, la care se adauga un balcon de aproximativ 6 mp ...

40 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Aparatorii Patriei
6

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Aparatorii Patriei

Oferim spre inchiriere apartament cu doua camere in sectorul 4 zona Aparatorii Patriei la 5 minute de statia de metrou. Apartamentul este co mplet mobilat si utilat , suprafata de 47mp etaj 3 .

47 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 1 camere in Complexul Studentesc
5
1

Apartament 1 camere in Complexul Studentesc

De inchiriat apartament cu o camere in Complexul Studentesc, pe Aleea Minis, situat la etajul 2, centrala proprie.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera moderna in zona Stefan Cel Mare
4
78

garsoniera moderna in zona Stefan Cel Mare

Inchiriez garsoniera moderna, mobilata si utilata cu finisaje de calitate. Garsoniera are 32mp, se afla la etajul 1 si asigura tot confortul. Cheltuieli mici la intretinere si foarte calduroasa. Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul afisat.

32 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni
3
25

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata ( 37mp) etaj 3 zona linistita Magazin Profi la parter Apropiere spital Fundeni

34 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Garii de Nord
3

Garsoniera zona Garii de Nord

Inchiriez garsoniera la etajul 4 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Teren de Vanzare Colibita iesire lac
4
1

Teren de Vanzare Colibita iesire lac

Va oferim spre vanzare un teren de 10 ari situat intr-o locatie deosebita, pe malul lacului Colibita, o destinatie turistica de top in inima naturii. Terenul beneficiaza de o iesire directa spre lac de 4 metri, oferindu-va un peisaj de vis si oportunitatea de a construi o locuinta de vacanta, un complex ...

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garsoniera
5

Garsoniera zona Garsoniera

Se inchiriaza o garsoniera in zona Pacii, langa lidl, aproape de complex comercial, aproape de autobuze. Complet mobilat si utilat, la etajul 3 al blocului are si o suprafata de 35mp. Sunati la numarul de telefon pentru vizionari si alte informatii.

35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat pe Aleea Vidraru
12

Apartament decomandat pe Aleea Vidraru

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament situat in cartierul Manastur, pe Aleea Vidraru, la etajul 6 al unui imobil cu 10 niveluri construit in anul 1980, amplasat intr-o zona apreciata pentru accesibilitate, multiple facilitati si conexiunea rapida cu principalele puncte de interes ...

50 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera  zona  Pipera  sud
4
3

Garsoniera zona Pipera sud

Garsoniera de închiriat - Zona Pipera Sud Suprafață: 34 mp | Etaj: 10 | Preț: 325 Euro lună Garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 10, într-o zonă liniștită, perfectă pentru confortul tău zilnic. Detalii suplimentare: Mobilier modern și electrocasnice noi Luminată natural, cu ...