Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, zona cu facilitati, magazine, scoli, metroul la cateva minute distanta. Cod P1941

2277 EUR/m2 | 83 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa la strada Eduard Bieltz pretabila spatiu comercial Turnisor Sibiu
5
18

EXCLUSIVITATE!! COMISION 0!! Casa de vanzare pe strada Eduard Albert Bieltz in Turnisor, Sibiu, cu suprafata de 55 mpu si teren de 160 mp, pretabila pentru un birou sau spatiu comercial, avand vizibilitate la strada, fiind situata intr-o curte comuna cu inca o cladire si un teren. Casa are ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vând teren pentru casă în intravilan în Sibiu, str Viile Sibiului.
18
1

Alege ACUM locul lotul de care ai nevoie și ai cel mai bun preț. Ești hotărât (ă)? Trimite un mesaj cu lotul ales și primești prețul preferențial. Hopa. Stai așa! Pentru că: Vând loturi de teren intravilan pentru construcții de case. Poți construi casa ta singur în curte, poți să construiești o casă ...

256 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

Promovat
Gazduim sediu social pentru societati comerciale,debutant,sedii firma,PFA,Intreprindere individuala
5
14

Gazduim sediu social pentru societati comerciale , Debutant , sedii firma , Persoana Fizica Autorizata , ,Intreprindere Individuala , Gazduim sediu social pentru societati comerciale , Debutant , sedii firma , Persoana Fizica Autorizata , ,Intreprindere Individuala , Centrul de afaceri FARGOS Budesti ...

600 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | vanzare | Aleea Terasei | mobilat complet |
9
1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat pe Aleea Terasei, intr-o zona linistita, verde si foarte bine conectata la principalele puncte de interes ale orasului. Locuinta are o suprafata totala de 69 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata | Investitie sigura | 1 min Metrou Berceni
7

GARSONIERA DE VANZARE | 1 MINUT METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Se vinde garsoniera situata la doar 1 minut de mers pe jos de statia de metrou Berceni, intr-o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes. Garsoniera are o suprafata de aproximativ 38ndash;41 mp, este decomandata ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
7

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament 2 camere modern | 65 mp | Popesti-Leordeni | Langa Metrou Berceni LOCALIZARE Apartamentul este situat pe Str. Biruintei nr. 29, in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat prin bariera si supraveghere video. ?? 5 minute pana la parc si statia ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida  | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L
11

Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Popesti-Leordeni, Strada Amurgului Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Amurgului, intr-un imobil construit in anul 2014, pozitionat la etajul 5 din 5, prevazut cu lift. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat
10

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere | Decomandat | 62 MP De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat situat la doar 5 minute de Pasarela Berceni, in orasul Popesti-Leordeni. Dispune de o suprafata utila de 58.18 mp + balcon de 6.61 mp, situat pe etaj intermediar. Bloc P+7. Dispune de incalzire prin ...

1581 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPESTI-LEORDENI
8

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPESTI-LEORDENI

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPESTI-LEORDENI Complet mobilata si utilata | Ideala pentru locuit sau investitie Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria Orasului, intr-un imobil modern construit in anul 2015. Locuinta este amplasata ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci - 145.000eur
12
1

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: Statie dedurizare si lampa filtru UV Caracteristici: - Camere: 4 camere. - Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. - Suprafata Teren: 200msup2;. - Anul Constructiei: 2025 ...

1381 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera I Metrou 3-5 minute
10

Garsoniera I Metrou 3-5 minute

GARSONIERA DECOMANDATA | 3-5 MINUTE METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Ideala pentru locuit sau investitie! Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 4-5 minute de Pasarela Pietonala si statia de Metrou Berceni. Locuinta are o suprafata utila de ...

2154 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -
9

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in apropiere de primaria orasului Popesti Leordeni . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 64.13 mp . Etaj 2 din 3 . Acces facil la statia de STB 440 (Piata Sudului) si STB (linia verde) . Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 3000 ...

1374 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE
12

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE Locuinta moderna, spatioasa si gata de mutare! Va prezentam spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona accesibila, la doar 300 m de statia STV, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si liniste. Proprietatea ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Cumpara in 2026 la pret de 2023!!! - Oferte limitate | Constructie noua | Calitate premium
9

Apartamente 2 camere | Exclusivitate Alliance Rezidential Un nou bloc, recent adaugat la vanzare, iti ofera oportunitatea perfecta de a investi sau de a te muta intr-un apartament modern, bine compartimentat si construit la standarde actuale. Apartamente cu 2 camere Suprafete generoase, compartimentari ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 4 camere, 3 bai - 566mp teren
18

Vila individuala 4 camere, 3 bai - 566mp teren

Vand vila individuala complet mobilata si utilata , situata intr-o zona linistita a orasului Popesti - Leordeni. Cu o suprafata utila de 150 mp este compartimentata astfel : Parter: hol, baie, bucatarie, living, spatiu tehnic si terasa Etajul 1: hol, 3 dormitoare, dressing si 2 bai TEREN : 566 mp Anul ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere 2 bai - 375 mp teren - 5 minute STV
15

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 375 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni
11

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni

Apartament 3 camere ~ Bloc nou ~ Popesti-Leordeni Locatie :Soseaua Leordeni Suprafata utila : 61.2 mp totala : 65.3 mp Etaj : 2 3 ( cu lift ) Dispune de finisaje premium , instalatia electrica refacuta . Loc de parcare : 1 disponibil Pret : 120.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea