Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Titan
4
7

Garsonieră de închiriat în zona Titan

Garsonieră de închiriat în zona Titan, cu o suprafață de 35 mp, situată la etajul 4 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Titan și Parcul IOR, oferind acces rapid către principalele zone ale orașul ...

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Militari
4
3

Inchiriere garsoniera Militari

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in zona Virtutii in apropiere de McDonalds la doar 10 minute de metrou cu o suprafata utila de 30mp situat la etajul 2.

30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Astra
3
50

Garsoniera de inchiriat in zona Astra

Garsonieră de închiriat în Darste, într-o zonă verde, aproape de natură. Suprafață de 34 mp, etaj 1 din 6. Mobilată complet, bucătărie spațioasă, baie renovată. Beneficiază de centrală termică și transport public în apropiere. Pentru mai mute detalii asteptam apelul dvs.!

32 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Casă individuală | Teren 1.132 mp | Vedere panoramică | Alămor
20
1

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în localitatea Alămor, într-o zonă liniștită, apreciată pentru aerul curat, priveliștile deschise și atmosfera autentică de sat transilvănean. Proprietatea este construită pe un singur nivel, din cărămidă, și a fost renovată în anul 2020. Casa dispune ...

1118 EUR/m2 | 89 m2

Alamor, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 cameră   Zona Lipovei
9
3

Apartament 2 cameră Zona Lipovei

Ofer spre închiriere un apartament confortabil și complet mobilat în Zona Lipovei, perfect pentru o persoană sau un cuplu, apartamentul are Apartamentul este modern, cu geamuri PVC și aer condiționat, oferind confort în toate anotimpurile.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex cu 4 camere de vanzare in Sanandrei
15

Duplex cu 4 camere de vanzare in Sanandrei

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, cu posibilitate de a face si pod, situata in Sanandrei, zona centrala, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 109 mp si teren 242 ...

1459 EUR/m2 | 109 m2

Sanandrei, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
6
49

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Propun spre inchiriere aparament de doua camere in zona Dristor la 5 minute de statia de metrou.Apartamentul are o suprafata de 55 mp etaj 3 din 10 complet utilat si mobilat.

55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Spitalului Judetean
5
10

Inchiriere apartament in zona Spitalului Judetean. Numar de camere: 2. Numar de mp: 48mp. Numar de etaj: PARTER. Numar de telefon: cel afisat. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Disponibilitate imediata.

48 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de inchiriat 2 camere Sagului
4
1

Apartament de inchiriat 2 camere Sagului

Apartamentul se afla in Calea Sagului. Este compus din doua camere, bucatarie, baie, balcon, complet utilat. Imobilul este situat la parter si se desfasoara pe o suprafata de 48 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren 5

Vand Teren

Proprietar vand 5H teren intravilan la 20km de Bucuresti, Com. Adunatii Copaceni- Mogosesti, utilitati la strada, deschidere la DN 5A- 200ml, 22E mp. , incalzire: Gaze, suprafata totala: 50000

50,000 m2

Adunatii-Copaceni, Giurgiu

Spatiu comercial cu 2 camere 132 mpu parter cu vad auto Turnisor Sibiu
6

Spatiu comercial de inchiriat, compus din 2 camere mari, 2 bai si mai multe locuri de parcare, amplasat pe o strada foarte intens circulata de automobile din zona Turnisor, Sibiu. Are vad auto foarte intens. Imobilul este finisat cu parchet in camere, iar baia este finisata cu gresie ...

132 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

inchiriere garsoniera in zona Titan
4
87

inchiriere garsoniera in zona Titan

Inchiriez garsoniera in zona Titan la 5 minute de Mega Image TITAN, Garsoniera dispune de 35mp,etaj3.Garsoniera este complet utilata si mobilata.

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera zona Giulesti
5

Garsoniera zona Giulesti

Inchiriez garsoniera in zona Giulesti in apropiere de Parcul 9 Mai.Garsoniera are o suprafata de 40mp,etaj5 complet mobilata .

40 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
4
180

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Lipovei situat la etajul 3 , curat si bine intretinut . Dispune de o suprafata 35 mp. Pt mai multe informatii despre apartament , contactati-ma!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -111.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor
4
20

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor

Inchiriez garsoniera in zona Dristor vis a vis de IBERIC EUROCONSTRUCT.Garsoniera este complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata totala de 38mp,etaj 4.

38 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea