Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava
5

Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava

Teren de vanzare în suprafață de 340 mp, situat în Ocna Șugatag, într-o zonă liniștită și foarte aproape de băile cu apă sărată. Terenul este amplasat pe o stradă privată, cu acces facil și fără construcții lipite în jur, oferind intimitate și un cadru plăcut pentru relaxare. Utilitățile (apă, curent ...

340 m2

Ocna Sugatag, Maramures

Promovat
COMISION 0% | CASA SACELE 297 MP | CURTE 530 MP |
20

COMISION 0% | CASA SACELE 297 MP | CURTE 530 MP |

Vă propun spre vânzare o proprietate individuală deosebită, situată la intrare în Săcele, în spatele Hanului Domnesc, pe strada Timiș nr. 20 – o zonă apreciată pentru accesibilitate și liniște. Casa este amplasată pe un drum privat ce deservește doar trei proprietăți, oferind un plus de intimitate, ...

909 EUR/m2 | 297 m2

Central, Sacele, Brasov

Promovat
Teren intravilan 2540 mp in Chisoda
3

Teren intravilan 2540 mp in Chisoda

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 2.540 mp, având un front stradal generos de 47 metri, situat în centrul localității Chișoda – o locație excelentă pentru dezvoltare imobiliară. Regim de înălțime aprobat: P+2E, ideal pentru construcții rezidențiale sau ...

2,540 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in zona Afi Cotroceni
4
28

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata cu o suprafata de 35mp situata la etajul 4.La doar 10 minute de Afi Cotroceni si de metrou la 5 minute. In apropiere regasim Mega Image,restaurante,5 to go . Petfriendly. Pentru mai multe detalii va asteptam cu un telefon.

35 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Se inchiriaza apartament cu 2 camere zona Aradului
3

Se inchiriaza apartament cu 2 camere zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament situat in zona Aradului. Un apartament cu 2 camere, utilat si mobilat complet, cu o suprafata de 47 mp, fiind situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul este situat intr- o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun dar si a magazinelor ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii
3
28

Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala,in piata sfantul Gheorghe(colt cu Piata Libertatii),la etajul 1,suprafata de 35 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul are un dormitor,bucatarie dotata cu toate cele necesare,baie,hol,masina de spalata, masina de spalat ...

CENTRU, Timisoara, Timis

2 camere in zona Girocului
5
2

2 camere in zona Girocului

De inchiriat 2 camere in zona Girocului , apartament modern , spatios , mobilat cu centrala proprie , clima etc. Etaj intermediar , suprafata 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml front stradal
1
2

Teren intravilan, pretabil constructii de vanzare in Dudestii Vechi. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Dudestii Vechi, avand o suprafata de 1000 mp, 1 front stradal si deschiderea de 29.72 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, utilitati in zona. Pretul ...

1,000 m2

Dudestii Vechi, Timis

Garsoniera zona Politehnica
5
1

Garsoniera zona Politehnica

Oferim spre inchiriere garsoniera spatioasa ( 40mp ) situata in zona Politehnicii. Garsoniera este mobilata si utilata cu finisaje de calitate iar incalzirea se face prin centrala proprie. Bloc anvelopat, scara curata, etaj 2.

40 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Girocului
3

Garsoniera Girocului

Inchiriez garsoniera cu 16mp suprafata utila, etaj 1 4. Garsoniera este mobilata si utilata inclusiv electrocasnice, dispune de aer conditionat , geamuri termopan, baie cu cabina de dus. Incalzirea se face de la reteaua de termoficare a orasului, clasa energetica B, izolat pe interior 10cm polistiren. ...

Girocului, Timisoara, Timis

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
3

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc,parter,suprafata de 30 mp,aproape de centre comerciale si de facultati.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Dristor
4
3

Garsoniera in zona Dristor

De inchiriat garsoniera in zona Dristor , cu o suprafata utila de 36mp , etajul 4 . Garsoniera este complet mobilat si utilat , dispune si de loc de parcare in fata blocului . Se afla in apropierea mijloacelor de transport si a magazinelor . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati!

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Unirii
3
126

De inchiriat apartament 1 camera in zona Unirii

Inchiriez apartament in Unirii , complet mobilat si utilat cu tot ce este nevoie. Apartamentul este compus din dormitor cu pat matrimonial , bucataria este dotata cu plita electrica , frigider , masina de spalat rufe . Apartamentul se afla la etajul 1 cu o suprafata de 35 mp.

35 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0-Apartament 3 camere decomandat si pivnita Valea Aurie Sibiu
13

Exclusivitate - Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 57 mp, zona Valea Aurie, Sibiu, Comosion 0! Nou pe piata! Apartament in exclusivitate cu comision 0%. Avantaje majore ale acestui apartament: • Locatie ferita de aglomeratie; • Pivnita; • Balcon; • Aproape de zonele de ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Valea Aurie, Sibiu, Sibiu

Garsoniera zona Aparatorii Patriei
3
1

Garsoniera zona Aparatorii Patriei

Garsonieră în Apărătorii Patriei 27 mp, Etaj 3, 255 euro Închiriem garsonieră de 27 mp, situată la etajul 3, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei. Mobilată și utilată complet, aceasta oferă un spațiu confortabil și eficient. Preț: 255 euro lună Locație excelentă, aproape ...

27 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Titan
5

Garsoniera in zona Titan

Ofer spre inchiriere garsoniera 34 mp in zona titan etaj 2. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, in zona se regasesc spatii comerciale, transporti in comun, scoli , gradinite. pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriem apartament cu o camera , confort 1 , mobilat si utilat in zona Lipovei vis a vis de benzinaria Lukoil , aproape de Iulius Mall. Suprafata este de 30 mp , etaj 1 , termopan , TV , internet , aragaz , frigider , masina de spalat .

30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie in zona Brancoveanu aproape de metrou
4
4

Ofer spre inchiriere garsoniera cu centrala proprie in zona Brancoveanu aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata de 40mp,etaj 3, centrala proprie. plasata la doar 5 minute de mers pe jos de metrou Brancoveanu, zona cu mai multe spati comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

40 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Mihai Bravu
3
2

Garsoniera zona Mihai Bravu

Garsoniera 35mp, open space, proaspat renovata, este amplasata la etj. 6 din 9 in bloc, aproape de statia de metrou Mihai Bravu. Se inchiriaza si celor cu animale de companie. Alte detalii la numarul de telefon.