Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex modern cu 4 camere I Giroc
13

Duplex modern cu 4 camere I Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spatios, situat in Giroc – zona noua si aerisita, intr-un ansamblu cochet cu acces privat si comunitate restransa. Casa este finalizata in anul 2026 si se remarca printr-o compartimentare functionala, finisaje de calitate si un cadru rezidential ...

1944 EUR/m2 | 108 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Duplex de vanzare 150 mp P+1E 4 camere 145 mp teren liber Cisnadie
12
2

Casa tip duplex de vanzare amplasata intr-o zona de constructii noi in Cisnadie. Casa are regim de inaltime P+1E si este construita pe o parcela de 250 mp teren din care liber mai sunt 145 mp Casa este compartimentata astfel: La parter este livingul cu iesire in terasa acoperita, o camera, o bucatarie ...

1063 EUR/m2 | 150 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
2-Room Apartment | Șoseaua Nordului – Herăstrău For Rent | 2-Bedroom Apartment |
8

B-North Real Estate is pleased to offer for rent a spacious 2-bedroom apartment, located in the heart of one of Bucharest's most prestigious residential areas — Herăstrău, Șoseaua Nordului. Situated on the 2nd floor of a well-maintained building constructed in 2008, the apartment features a generous, ...

66 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Modern
3
61

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Modern

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie.

50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Oferim spre inchiriere garsoniera in sector 2 Colentina langa Parcul Motodrom. Garsoniera este disponibila imediat are o suprafata de 38mp etaj 4 complet mobilata si utilata.

38 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean
5
11

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Va oferim un apartament cu 2 camere in zona Judetean pentru inchiriere. Pentru cei interesati apartamentul are o suprafata utila de 47mp, decomandat, la etajul 2. Dispune de centrala proprie si AC. Se accepta de altfel si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

47 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Inchiriez apart.1 cam.mare, ultramodern ARED-Banu Maracine(Kaufland),et.2
9
1

Inchiriez apartament 1 camera mare,st.51 mp, ultramodern, situat in bloc ARED- str.Banu Maracine(Kaufland), etaj 2, amenajat si complet dotat si utilat modern. Apartamentul este dispus astfel: La intrare un hol lung cu un dulap mare(dressing) pe toata lungimea holului; In stanga avem o baie mare, ...

50 m2

Arad, Arad

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 37 mp. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, scoli. Este ideal pentru locuit. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor! Pentru detalii suplimentare va rog sa sunați la numarul din anunt!

37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
4
123

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Apartament 2 camere decomandat , doua dormitoare , baie si bucatarie , suprafata 49 mp , etaj 3 in zona Sagului . Complet mobilat si utilat , centrala proprie

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
6

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera cu o suprafata utila de 33 mp, etaj 1 decomandat, complet mobilat si utilat. Imobilul este compus din hol, bucatarie, camera, baie, camara si balcon. Apartamentul este situat in zona Circumvalatiunii beneficiind in imprejurimi de centre comerciale, restaurante, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Depozite de inchiriat Pta Cibin nr.5 Sibiu
11

Depozite de inchiriat Pta Cibin nr.5 Sibiu

Avem disponibile spre închiriere 3 spații într-un depozit format din 4 unități. Spațiu mare, aproximativ 250 mp Format din două încăperi separate. Poate fi utilizat ca depozit, showroom, birouri sau activități mixte. Spațiul permite amenajarea unei zone administrative și a unei zone de depozitare sau ...

Sibiu, Sibiu

Inchiriez garsoniera in zona Vitan
3

Inchiriez garsoniera in zona Vitan

Inchiriez garsoniera in zona Vitan, mobilata si utilata complet, se afla situata la etajul 4 si dispune de 39mp, ma puteti suna pentru mai multe detalii

39 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera Giurgiului
4
8

Inchiriere garsoniera Giurgiului

Inchiriez garsoniera spatioasa, cu suprafata de 42mp, in zona Giurgiului, situata la etajul 4 din 5, intr-un bloc linistit. Garsoniera este complet mobilata si utilata, oferind tot confortul necesar pentru o persoana sau un cuplu. Beneficiaza de o compartimentare eficienta si multa lumina naturala. Cu ...

42 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Apartament cu o camera de inchiriat in Complexul Studentesc, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, facultati, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se inchiriaza ...

35 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Astra
4
30

Garsoniera de inchiriat in zona Astra

Garsonieră de închiriat Panselelor, Astra Etaj 4 din 8 | 32 mp | bloc izolat Garsonieră complet mobilată și utilată, situată într-o zonă accesibilă aproape de B-dul Saturn, magazine, stații RATBV. Disponibilă imediat.

32 m2

Astra, Brasov, Brasov

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Giulesti
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Giulesti

Apartament cu 2 camere in zona Giulesti, 50 mp, in bloc nou, la etajul 1 din 6. Se afla in apropiere de statiile de tramvai, centre comerciale,parcuri, scoli,avand zone pentru miscare si relaxare. Dotat cu mobiler modern si complet renovat, are toate cele necesare casei. Se accepta animale de compan ...

50 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Dam la inchiriat un apartament cu 2 camere situat la etajul 1. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea parcului Padurice. Pentru detalii va rog sunati la numarul de telefon afisat. Dispune de o suprafata utila de 46mp. Pentru vizionari sau ...

46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea