Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 3 camere, 2 balcoane, zona Calea Urseni, Giroc
12
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament nou, modern, cu 3 camere, 2 balcoane si loc de parcare inclus, situat la etajul 3 al unui imobil situat in zona Calea Urseni, Giroc. Apartamentul se afla la doar 300 m fata de prima statie de autobuz si 800 m fata de Zone 2 si Mega Image Calea Urseni, ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Gasoniera in zona Berceni
4
190

Gasoniera in zona Berceni

Inchiriez garsoniera moderna, in cartierul Berceni, Bd Alexandru Obregia, in apropiere de Piata Covasna, dotata cu toate necesitatile, gata de mutare. Este situata la etajul 4 intr-un imobil izolat termic. Cheltuieli mici de intretinere. Suprafata utila: 34mp

34 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere in zona 13 Septembrie
5
27

Apartament doua camere in zona 13 Septembrie

Apartament 2 camere de vânzare în 13 Septembrie, aproape de Marriott și Parcul Izvor. Suprafață de 58 mp, etaj 4 din 10, decomandat. Living generos, dormitor elegant, bucătărie modernă, baie spațioasă. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Zonă de prestigiu, acces rapid la centru.

1690 EUR/m2 | 58 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei
12

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 650 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

77 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona e3
16

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere cartier e3,etaj 3,suprafata totala 53 mp,decomandat,imbunatatit,mobilat utilat ,centrala gaz,aer conditionat,pret 450 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu
1

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Peren intravilan de 600 mp cu PUZ in Tocile langa liziera padurii
4

Se vinde in Sadu-Tocile, la liziera padurii, teren intravilan in suprafata de 600 mp cu PUZ aprobat si proiect de casa, ideal pentru constructia unei pensiuni sau a locuintei mult visate. Proprietatea face parte dintr-un ansamblu de mai multe parcele, ansamblu in care pe marea majoritate a parcelelor ...

600 m2

Sadu, Sibiu

Apartament 2 camere zona Str. Mircea Voda
10
1

Apartament 2 camere zona Str. Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona Mircea Voda,etaj 2,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp,mobilat utilat,modest,debransat caldura,pret 250 euro,plus o luna garantie,tel.

50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence |
19

EXCLUSIVITATE | Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence | Complex Studențesc | Multiple destinații Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre închiriere, în regim de exclusivitate, un spațiu comercial impresionant, destinat companiilor care își doresc o locație reprezentativă, flexibilă ...

1,605 m2

Timisoara, Timis

 Apartament modern, 3 camere cu terasă generoasă 82,54 mp
9

Apartament modern, 3 camere cu terasă generoasă 82,54 mp

Apartament spațios, bine compartimentat – Tudor Jarda nr. 1, Viisoara, Bistrița Vă propunem spre vânzare un apartament cu o compartimentare excelentă și suprafețe generoase, situat într-o zonă liniștită a localității Viisoara, la adresa str. Tudor Jarda nr. 1, ap. 8, în municipiul Bistrița. Detalii ...