Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oferim spre inchiriere garsoniera Crangasi!
3
51

Oferim spre inchiriere garsoniera Crangasi!

Închiriez garsonieră spațioasă, de 38 mp, situată la etajul 4, într-un bloc nou din zona Crângași. Garsoniera este mobilată modern și utilată complet, inclusiv cu aer condiționat și mașină de spălat vase. Dispune de un balcon generos, perfect pentru relaxare. La doar 5 minute de stația de metrou Crângași ...

38 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Spațiu de închiriat, B-dul General Dragalina
20

Spațiu de închiriat, B-dul General Dragalina

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere, în exclusivitate, un spațiu de birouri situat în zona centrală a municipiului Arad, pe Bulevardul General Dragalina. Proprietatea, cu compartimentare semidecomandată, prezintă următoarele caracteristici: • Etaj: Parter • Suprafață: 120 mp construiți • Utilități: ...

100 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Apartament modern 2 camere ULTRACENTRAL
7
3

Apartament modern 2 camere ULTRACENTRAL

Apartamentul este situat în Piața 1 Decembrie, lângă Vasile Alecsandri, Ultracentral in Oradea. Este compus din: dormitor, living, bucătărie, baie, spațiu de depozitare. A fost complet renovat, instalații schimbate, geamuri noi, finisaje moderne si de calitate, mobilier la comanda, si electrocasnice ...

1911 EUR/m2 | 36 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, modern, parcare, A.C, zona: Observator
5

Apartament 2 camere, modern, parcare, A.C, zona: Observator

BLITZ ofera spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere, situat in cartierul Zorilor, una dintre cele mai apreciate si cautate zone din Cluj-Napoca, mai exact in zona Observator — o locatie excelenta, aflata la doar cateva minute de Sigma Center, magazine, sala de fitness, restaurante si statii ...

58 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

vand casa in Sag 265000 euro
19
6

vand casa in Sag 265000 euro

vand casa renovata in Sag cu toate utilitatile, la asfalt in vatra satului, compusa din doua corpuri unul cu 4 camere baie si bucatarie pivnita si pod si altul cu 2 camere baie si bucatarie, complet renovate, centrala noua, si sobe de teracota, garaj dublu, anexe, foișor, gradina de legume, pomi fructiferi, ...

981 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

COMISION 0% Spațiu de Birouri Premium
8

COMISION 0% Spațiu de Birouri Premium

COMISION 0% Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu de birouri premium, complet amenajat și gata de utilizare imediată, situat în inima Clujului-Napoca. O oportunitate ideală pentru companii care caută un sediu modern, funcțional și reprezentativ, fără bătăi de cap. Spațiul dispune de ...

250 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa cocheta 3 camere, boxa, pod, zona centrala - Horea
15

Casa cocheta 3 camere, boxa, pod, zona centrala - Horea

Exclusivitate Blitz Imobiliare – Casa cu 3 camere , grădină, zona Centrală (Horea) Blitz propune spre vânzare un o casa deosebita, situat în zona centrală – zona Horea, ideala atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 78,2 mp (conform cărții funciare) ...

4028 EUR/m2 | 78 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă individuală 5 camere, 141 mp, teren 585 mp, în Chinteni
20

BLITZ propune spre vânzare casă individuală, o proprietate frumoasă situată pe o stradă privată, într-o zonă cu panoramă și multă liniște, în Localitatea Chinteni. Casa prezintă un regim de înălțime D+P+M, cu curte pavată, amenajată cu diverse plante, pomi și arbuști, cu loc de parcare și garaj. Proprietatea ...

2199 EUR/m2 | 141 m2

Chinteni, Cluj

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oportunitate De Investitie
9
1

Oportunitate De Investitie

Se oferă spre vânzare spațiu comercial situat în Municipiul Giurgiu, Strada București, Bloc 28/853, parter,Județul Giurgiu. Locație excelentă – poziționare stradală, cu trafic pietonal intens, ideală pentru investiție sigură și venit pasiv stabil. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 154 mp Cameră ...

1870 EUR/m2 | 154 m2

Giurgiu, Giurgiu

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea