Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE VANZARE | ULTRACENTRAL | ORADEA
7
7

APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE VANZARE | ULTRACENTRAL | ORADEA

UP IMOBILIARE iti prezinta, o oferta deosebita in exclusivitate : Apartament Cu 2 Camere , Curte Comuna , str.Simion Stefan, ULTRACENTRAL , Oradea . Compus din: 1 dormitor +1 living open-space bucatarie +1 baie + pod + 1 debara. Apartamentul este situat la parter , are acoperis + curte . Imobilul ...

1574 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Grivita
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Grivita

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa Greenfield ,situata la etajul 3,cu suprafata de 40 mp,locuinta moderna si bine intretinuta,ideala pentru o persoana sau cuplu. sunati pentru detalii !

40 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
OCAZIE!!!--Comision 0%-Apartament 1 camera direct de la dezvoltator.
10
3

Vand apartament nou cu 1 camera decomandat intr-un complex rezidential nou construit in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 Mp , si este compartimetat astfel: - 1 camera - 1 bucătărie - 1 baie - 1 hol Fiecare apartament beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret. Blocul ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc
8

Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3 – ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și o locuință complet pregătită pentru mutare. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în poze, fiind dotat cu electrocasnice ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez apartament 2 camere Giroc 500 euro
5

inchiriez apartament 2 camere Giroc 500 euro

Inchiriez apartament cu doua camere intrare Giroc decomandat, mobilat si utilat in bloc nou cu incalzire in pardoseala , cu balcon tip terasa la etaj 1, la prima inchiriere , pret500 euro,

53 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat - LUX - in zona centrala - parcare inclusa
4

BLITZ oferă spre închiriere garsonieră in zona centrală, Cluj-Napoca. Garsoniera are o suprafață de 28 m² și este situată la etajul 2, fiind compartimentată eficient în hol, baie, cameră, bucătărie separată și balcon. Locuința este ideală pentru una sau două persoane care își doresc confort, finisaje ...

28 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere, zona Kaufland Manastur - parcare inclusa
6

BLITZ oferă spre închiriere apartament cu 3 camere decomandate, situat în cartierul Mănăștur, zona Kaufland, Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafață de aproximativ 80 m² și este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc reabilitat termic, curat și liniștit. Locuința beneficiază de o compartimentare practică ...

80 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

vand casa in Sag 265000 euro
19
6

vand casa in Sag 265000 euro

vand casa renovata in Sag cu toate utilitatile, la asfalt in vatra satului, compusa din doua corpuri unul cu 4 camere baie si bucatarie pivnita si pod si altul cu 2 camere baie si bucatarie, complet renovate, centrala noua, si sobe de teracota, garaj dublu, anexe, foișor, gradina de legume, pomi fructiferi, ...

981 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

COMISION 0% Spațiu de Birouri Premium
8

COMISION 0% Spațiu de Birouri Premium

COMISION 0% Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu de birouri premium, complet amenajat și gata de utilizare imediată, situat în inima Clujului-Napoca. O oportunitate ideală pentru companii care caută un sediu modern, funcțional și reprezentativ, fără bătăi de cap. Spațiul dispune de ...

250 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa cocheta 3 camere, boxa, pod, zona centrala - Horea
15

Casa cocheta 3 camere, boxa, pod, zona centrala - Horea

Exclusivitate Blitz Imobiliare – Casa cu 3 camere , grădină, zona Centrală (Horea) Blitz propune spre vânzare un o casa deosebita, situat în zona centrală – zona Horea, ideala atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 78,2 mp (conform cărții funciare) ...

4028 EUR/m2 | 78 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă individuală 5 camere, 141 mp, teren 585 mp, în Chinteni
20

BLITZ propune spre vânzare casă individuală, o proprietate frumoasă situată pe o stradă privată, într-o zonă cu panoramă și multă liniște, în Localitatea Chinteni. Casa prezintă un regim de înălțime D+P+M, cu curte pavată, amenajată cu diverse plante, pomi și arbuști, cu loc de parcare și garaj. Proprietatea ...

2199 EUR/m2 | 141 m2

Chinteni, Cluj

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oportunitate De Investitie
9
1

Oportunitate De Investitie

Se oferă spre vânzare spațiu comercial situat în Municipiul Giurgiu, Strada București, Bloc 28/853, parter,Județul Giurgiu. Locație excelentă – poziționare stradală, cu trafic pietonal intens, ideală pentru investiție sigură și venit pasiv stabil. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 154 mp Cameră ...

1870 EUR/m2 | 154 m2

Giurgiu, Giurgiu

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea