Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului
5

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, intr-o zona foarte buna din Calea Aradului, aproape de Iulius Mall. Apartamentul este decomandat, bine compartimentat si ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii generale Suprafata: optim compartimentata Etaj: ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere o garsoniera mobilata si utilata complet, situata la etajul 2, avand o suprafata de 25 mp. Se doreste inchrierea pe termen lung, garsoniera este mobilata si utilata complet, se accepta si animale de companie! Pentru mai multe informatii va rog sa ma sunati la numarul de telefon ...

28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente si Garsoniere Costinesti
5

Apartamente si Garsoniere Costinesti

Agentia Acord va propune spre vanzare un bloc de apartamente situat in apropierea zonei centrale a statiuni Costinesti .Blocul este construit si are trei scari , una din scari este la faza de finisaje interioare si exterioare iar celalalte doua la faza de finisaje exteriore . Pe fiecare palier sunt ...

950 EUR/m2 | 48 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Garsoniera zona Pajura
4
4

Garsoniera zona Pajura

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Pajura , situata la etajul 2 cu o suprafata de 28mp , garsoniera este mobilata si utilata gata de mutat Va asteptam la o vizionare!

28 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial SAD 105mp | Aradului
11
1

Spatiu comercial SAD 105mp | Aradului

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelentă: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Spatiul se desfasoara pe o suprafata utila de 105mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii ...

105 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatii comerciale 113-144mp SAD | Mehala
4

Spatii comerciale 113-144mp SAD | Mehala

District Real Estate va propune spre inchiriere spatii comerciale la parterul unui bloc finalizat anul trecut, in zona Mehala. Mai multe detalii: - Izolare termică cu polistiren de 10 cm EPS 80: Asigură confort termic și eficiență energetică. - Pereți interiori din zidărie si diafragme de beton: Durabilitate ...

114 m2

mehala, Timisoara, Timis

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, 54 mp, mobilat - utilat, etaj 3/6, zona Centru
9

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Târgoviște, o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 54 mp și este poziționat la etajul 3 al unui imobil cu 6 niveluri, dotat cu lift. ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Targoviste, Dambovita

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă P+M - Amprentă 146 mp, Teren 5.423 mp, zona Sud-Vest
15

Casă P+M - Amprentă 146 mp, Teren 5.423 mp, zona Sud-Vest

BLITZ vă propune spre vânzare o proprietate cu un potențial uriaș de dezvoltare, situată într-o comună aflată în plin boom economic. Poziționarea oferă acces imediat la Autostrada A1 și se află la doar 9 km distanță de Orașul Găești, fiind o oportunitate excelentă atât pentru rezidență, cât și pentru ...

1849 EUR/m2 | 146 m2

Gaesti, Dambovita

Casa de vanzare, 110 mp, teren 1138 mp, Comuna Corbii Mari
10

Casa de vanzare, 110 mp, teren 1138 mp, Comuna Corbii Mari

BLITZ vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, ideal poziționată în zona ultra-centrală a comunei Corbii Mari, județul Dâmbovița. Localizarea strategică oferă acces pietonal instant la toate punctele de interes majore din comunitate, fiind proprietatea perfectă pentru rezidență permanentă, ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Corbii Mari, Dambovita

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu
20

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu

P106510 Casa/Vila eleganta, complet renovata in 2024, situata intr-o cladire istorica din 1940, construita pe structura de caramida si organizata pe demisol + parter + etaj. Proprietatea are suprafata utila de 85 mp si suprafata construita de 100 mp, compartimentare decomandata. Este compusa din 3 ...

85 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Hale industriale noi | Sanandrei | A1
12

Hale industriale noi | Sanandrei | A1

District Real Estate va ofera spre inchiriere o construcție industrială de excepție, mai exact 2 hale, potrivite pentru diverse activități de producție și depozitare. Situate într-o zonă strategică, in apropiere de firme precum John Deere, MaxStruktur, cu acces facil la principalele artere rutiere si ...

1,308 m2

Sanandrei, Timis

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...