Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
58

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriere garsoniera in zona Soarelui. Aproape de Spitalul Judetean, Complex Studentesc, Mc, magazine si mai ales transport in comun. Garsonierea era complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Avand o suprafata utila de 25mp si situata la etajul 3. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, intermediar, parcare, Marasti
17
3

2 camere, intermediar, parcare, Marasti

Apartament mobilat si utilat, intr-o constructie noua, clasa energetica A, in zona strazii Fabricii. Caracteristici: - 1 bucatarie cu living open space - 1 nisa de dormit - 1 baie - 1 terasa tip logie (se poate inchide legal cu sticla retractanta si mari spatiul util). Parcare subterana 17000 + tva Apartamentul ...

3877 EUR/m2 | 38 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona Brancoveanu, aproape de metrou
4

Inchiriez garsoniera in zona Brancoveanu, aproape de metrou

Inchiriez garsoniera in zona Brancoveanu, aproape de metrou, 32 mp, la etajul 1 , mobilata si utilata. Blocul este reabilitat termic. Se accepta animale de companie

32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie
4
4

Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie

Garsoniera de inchirat in zona 13 Septembrie, in apropiere de Piata Arsenalului, situata la etajul 3 din 8. Dispune de o suprafata de 30 mp, compartimentare decomandata. La cateva minute de transportul in comun. Dispune si de loc de parcare si se accepta si animale de companie. Imobilul este construit ...

30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp
2
2

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp

>Vand parcela de 750mp in Covaci cu utilități bune pt duplex avand gaz, curent, 75e mp,0727408979

Covaci, Timis

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou
7

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Iancului-Ferdinand, inchiriere garsoniera, 7-8min metrou Iancului, parter 4, mobilata si utilata complet, curata, disponibila pentru termen lung, acces rapid mijloace de transport in comun, nu se accepta animale de companie si fumatori, avans 1+1, pret 280E Detalii ...

25 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

NECTORA IMOB Exclusivitate-Apartament 3 camere, PRIMA SOVA Nufarul
20
1

ID anunț: NEC2550 – Iosif Câmpean Oradea – Zona Nufărul (Complex Rezidențial PRIMA SOVA) ✨ De vânzare ÎN EXCLUSIVITATE – Apartament PREMIUM | 3 camere | 68 mp utili + balcon 7 mp | Etaj 9 | Panoramă superbă Detalii tehnice 68 mp utili Balcon de 7 mp ️ Complex Rezidențial Prima SOVA Centrală ...

1985 EUR/m2 | 68 m2

nufarul, Oradea, Bihor

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Lazu - Teren intravilan
2
2

Lazu - Teren intravilan

Cod Agent ( C11 ) Agentia DANICRIS vă oferă o oportunitate de a deține un teren intravilan în LAZU. Cu o suprafață generoasă de 400 mp și deschidere la două străzi (26 m lungime și 15 m lățime), acest teren este ideal pentru a construi un imobil. Pe proprietate se află un foisor, iar terenul este ...

400 m2

Lazu, Constanta

Mamaia - White Titanic -Apartament 3 Camere cu vedere directă la mare
17

Cod Agent ( D9 ) Vă propunem în exclusivitate spre vânzare un apartament spectaculos cu 3 camere, situat la etajul 8 din 10, în prestigiosul complex WHITE TITANIC din Mamaia Nord un simbol al eleganței și rafinamentului pe malul Mării Negre . Această proprietate redefinește confortul modern, oferind ...

4477 EUR/m2 | 86 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Casa de Cultura - Apartament 2 camere
9
1

Casa de Cultura - Apartament 2 camere

Cod Agent ( C5 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 2, având o suprafață de 42 mp, situat la parter , în zona Casa de Cultură. Detalii apartament: -Complet renovat -Gresie, faianță, parchet ,termopan -Aer condiționat -Centrală pe ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vila D+P+ET,ansamblu închis, panouri fotovoltaice,3 locuri parcare Mutare Rapida
20

Casă modernă, construită pe un teren de 400 mp, cu o suprafață utilă de aproximativ 170.35 mp, situată într-un ansamblu rezidențial închis, cu acces securizat și monitorizare video. Imobilul are regim de înălțime D+P+E și este compartimentat echilibrat. La subsol se afla spalatorie, birou, camara insumand ...

1409 EUR/m2 | 170 m2

Domnesti, Ilfov

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, 55,70, Prima Green-Nufărul
8

Apartament 3 camere, 55,70, Prima Green-Nufărul

BLITZ oferă spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 9 al unui bloc nou, în complexul rezidențial PRIMA Green Residence, în cartierul Nufărul. Locația este excelentă, într-o zonă verde și liniștită, dar și la doar câteva minute de centre comerciale. În apropiere găsiți școli, ...

2424 EUR/m2 | 56 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere, renovat, etaj 2, zona Aleea Rogerius
8
1

Apartament 2 camere, renovat, etaj 2, zona Aleea Rogerius

BLITZ va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Aleea Rogerius, aproape de Piata Rogerius, Liceul Lucian Blaga, magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 si are o suprafata utila de 29.26 mp. Locuinta a fost recent renovata, ...

2358 EUR/m2 | 29 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Spațiu Comercial de închiriat Baia Mare (Zona Comerciala)
8

Spațiu Comercial de închiriat Baia Mare (Zona Comerciala)