Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Imobilul este amplasat la etajul 11 al unui bloc nou, dotat cu lift, si dispune de o suprafata utila de 49 mp, fiind ...

3184 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere - 365 mp teren - Asfalt - Pozitie ideala Mosnita
19
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter+Etaj+Pod cu 5 camere, 2 bai si 2 dressing-uri situat in localitatea Mosnita, zona Berlin, aproape de Lidl, Penny si statie de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 114,2 mp si un teren de 365 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1707 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
 inchiriez apartament cu 2 camere, Colentina
4
2

inchiriez apartament cu 2 camere, Colentina

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat ,mobilat complet, Apartamentul se afla intru-un bloc reabilitat, la etajul 1 din 8. cu o suprafata de cca 47 metri patrati .este disponibil imediat

47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Tineretului
4
17

Se ofera spre inchiriere apartament in bloc 1982, bloc reabilitat termic, pozitionat stradal pe Bld. Tineretului, vis a vis Parcul Tineretului, 1 min. statie RATB, 7-10 min. metrou Tineretului-Timpuri Noi. Apartamentul este proaspat zugravit, mobilat si utilat complet . Suprafata utila este de 48 mp ...

55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR
9

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în zona Calea Lipovei, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 43 mp Balcon: 4 mp Suprafață totală: 47 mp Compartimentare: ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Duplex premium 4 camere | 130 mp | curte 300 mp | 884 EUR
8

Duplex premium 4 camere | 130 mp | curte 300 mp | 884 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere un duplex construit la standarde superioare, cu accent pe calitatea construcției și confortul real al locuirii, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița. Suprafață utilă: 130 mp Suprafață teren: 300 mp Compartimentare: Parter: Hol de intrare Dormitor ...

130 m2

Dumbravita, Timis

Casa individuala | 475mp utili | Dumbravita | 1.500 euro
20

Casa individuala | 475mp utili | Dumbravita | 1.500 euro

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere o vilă spațioasă și elegantă, situată într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, ideală atât pentru locuință, cât și pentru desfășurarea de activități de birou sau comerciale. Proprietatea este construită în anul 2008 și oferă un nivel ridicat de confort, ...

475 m2

Dumbravita, Timis

Vila Dumbravita | 475 mp utili | teren 550 mp | 478.000 EUR
20

Vila Dumbravita | 475 mp utili | teren 550 mp | 478.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă exclusivistă, situată într-o zonă de top din Dumbrăvița, ideală pentru locuință de familie sau pentru activități de birou/comerciale. Proprietatea are o suprafață utilă de 475 mp și este amplasată pe un teren de 550 mp, oferind spații generoase, ...

1006 EUR/m2 | 475 m2

Dumbravita, Timis

Duplex de închiriat | 150 mp utili | curte 300 mp | 1.100 euro
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere o casă tip duplex modernă, situată în Dumbrăvița, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie sau un cuplu care își dorește confort și spațiu generos. Locuința are o suprafață utilă de 150 mp și este amplasată pe un teren de 300 mp, beneficiind de ...

150 m2

Dumbravita, Timis

Vând Teren in RATE !
1

Vând Teren in RATE !

OCAZIE!!!Vand Teren In RATE!!! Se vinde un teren intravilan generos, de 2063 mp utili, terenul este drept. Situat în Dumbrava Roșie NT, strada Biserici (Piatra Neamț).Terenul are o deschidere de 13 metri, este racordat la curentul electric, parțial este împrejmuit. Utilități disponibile: Curent electric( ...

2,063 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
4

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită   Mogoșoaia
9
6

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită Mogoșoaia

Agenția HT PREMIUM GROUP vă oferă spre vânzare o vilă modernă, construită NOUA, amplasată excelent în Mogoșoaia, la doar 200 m de Sector 1 București, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș. Detalii proprietate: - Teren: 250 mp | Curte liberă: 180 mp - Suprafață desfășurată: 230 mp ...

1134 EUR/m2 | 216 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
4

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Garsonera Drumul Tabere Favorit Sibiu
9

Garsonera Drumul Tabere Favorit Sibiu

*Galaxy Imob va propune noua ta casa, un superb apartament cu 1 camere semidecomandat situat in Drumul Taberei zona Favorit Sibiu. *Ca si vecinatati avem; *Piata,Scoli,Gradinite,Cresa,Supermarketuri,Farmaci,Bancii la doar cativa pasi avem metroul si mijloacele de transport in comun STB. *Apartamentul ...

31 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, etaj2- zona Andrei Muresanu
8

Apartament 2 camere, etaj2- zona Andrei Muresanu

Bis Imobiliare vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, în zona Andrei Mureșanu din Bistrița. Locuința are o suprafață utilă de 55 mp și a fost renovată recent, beneficiind de finisaje moderne și de bun gust. Compartimentarea ...

1453 EUR/m2 | 55 m2

nord, Bistrita, Bistrita-Nasaud

De vanzare vila turistica 3* pe malul marii, cartierul Steaua de Mare, Eforie Nord-Agigea (pret+TVA)
10
4

Vila Ilinca este situata langa Golful Pescarilor, la 30 m de malul marii, intr-o zona cu farmec aparte a cartierului "Steaua de Mare", aflat la limita teritoriala dintre statiunea Eforie Nord si localitatea Agigea. Cladirea (D+P+3E+M) include 1 apartament cu 3 camere, 2 garsoniere cu vedere ...

Agigea, Constanta

Apartament 3 camere | Vedere la mare | Meraki Resort & Spa
16
1

Apartament 3 camere | Vedere la mare | Meraki Resort & Spa

VG Real Estate vă propune spre achiziție, cu comision 0% pentru cumpărător, un apartament cu vedere către mare, în Complexul Meraki Resort & Spa. Acesta este un ansamblu rezidențial modern, conceput ca un resort de vacanță cu facilități integrate și adaptat cerințelor actuale ale pieței imobiliare de ...

2130 EUR/m2 | 62 m2

Mamaia-Sat, Constanta

De vanzare in Timis de Sus, pensiune montana in stilul arhitectural al cabanelor austriece
10
2

BLASO Immobilier Srl vă oferă la vanzare o pensiune montana in stilul arhitectural al cabanelor austriece , construită în 1937. Clădirea a fost parțial renovată. Situată pe un teren de 4950 m , vila, compusă din Sub-sol, parter, două etaje superioare și mansardă, are o suprafață totală locuibilă estimată ...

667 EUR/m2 | 450 m2

Timisu de Sus, Brasov

Apartament 3 camere 21

Apartament 3 camere

Tomis 1 - Spitalul Judetean . Va prezentam in vederea achizitiei un apartament de 3 camere in suprafata de 61m.p. cu 2 balcoane , situat la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje , construit intre anii 1970 - 1980 . Apartamentul prezinta imbunatatiri medii , centrala proprie pe gaze si se vinde semimobilat ...

1951 EUR/m2 | 61 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere
10
22

Apartament 3 camere

Casa de cultură . Va prezentam in vederea achiziției un apartament cu 3 camere decomandat in suprafata de 71 m.p., etaj 8 in bloc de 10 etaje , lift nou , imbunatatiri de actualitate , izolatie exterioara , centrala proprie pe gaze , semimobilat si utilat . Apartamentul dispune de boxă la subsol. Pentru ...

1870 EUR/m2 | 69 m2

Casa de Cultură, Constanta, Constanta

Garsoniera Dorobanti
8
1

Garsoniera Dorobanti

Regal Imobiliare va propune spre inchiriere o garsoniera in cartierul Dorobanti 1. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Se incalzeste cu centrala pe gaz. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

32 m2

Buzau, Buzau

Casa Vadu Pasii
5
3

Casa Vadu Pasii

Regal Imobiliare va propune spre vanzare casa in zona Vadu Pasii. Compunere; Jos: -living -baie -bucatarie Hol Sus: -dressing -2 dormitoare -baie -balcon Casa are 152 mp suprafata construita si teren 450 mp.

1020 EUR/m2 | 152 m2

Vadu Pasii, Buzau

Apartament 2 camere Militari Residence, mobilat, utilat 72 500 euro
4

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 4 al unui bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 50 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia locuitorilor: ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Salvează căutarea