Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni
7
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Oferim spre inchiriere apartament de doua camere in zona Berceni vis a vis de EGO by VSV.Suprafata apartamentului este de 50mp etaj 4 complet mobilat si utilat.

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa P+1, 5 camere, 130 mp utili + 25mp terasa + 250 mp teren - Giroc
20
5

ID intern : P273 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala situata in Giroc, an constructie 2022 cu finalizare in octombrie 2023 , cu materiale si finisaje de o calitate premim, Imbinarea cromatica a finisajelor confera acestui spatiu un aer de lux si mult bun gust. Locatia se afla ...

2000 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
4
3

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Oferim spre inchiriere garsoniera cu o suprafata de 37mp situata la etajul 5 localizata in sectorul 2 zona Colentina in apropiere de Petrom si Parcul Motodrom.Garsoniera este mobilata si utilata complet , disponibila cu mutare imediata .

37 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere 2 bai etaj 1 zona Brana Selimbar
19
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 80 mp, zona Selimbar, Sibiu.  Apartament pe strada privata si asfaltata, situat la etajul intermedeiar 1, al unui bloc nou, cu bucatarie inchisa si cu 2 locuri de parcare. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Doua locuri de parcare incluse ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere
10
1

Apartament cu 2 camere

Exelenta prin experienta! Apartament de 2 camere, luminos si primitor, ideal pentru locuit sau investitie, gata de mutare imediata. Spatiul este bine organizat, oferind confort si functionalitate, fara necesitatea unor investitii suplimentare. Locuinta dispune de living cu bucatarie open space, dormitor ...

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

Apartament 4 camere | Doamna Ghica | Vizavi de Parc
20

Apartament 4 camere | Doamna Ghica | Vizavi de Parc

Apartament 4 camere | Doamna Ghica | Vizavi de Parcul Plumbuita Va prezentam un apartament de 4 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, intr-un imobil amplasat vizavi de Parcul Plumbuita cu acces rapid catre: Zona de Birouri din Pipera (8-10 minute de mers cu masina); Metrou Obor (10 minute ...

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 Camere bloc Petromar in zona Gara Constanta
20
1

Apartament 4 Camere bloc Petromar in zona Gara Constanta

Excelenta prin experienta! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati! ... si o facem pe 5 continente! Compania Top Estate Team va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere foarte frumos si util pentru o familie extinsa. Din bucatarie se vede marea catre portul Constanta. Descoperiti oportunitatea ...

Gara, Constanta, Constanta

Apartament 2 Camere de Vanzare Zona Cornisa
10

Apartament 2 Camere de Vanzare Zona Cornisa

Apartament 2 Camere de Vanzare Zona Cornisa Fayora Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu doua camere, partial mobilat si utilat, avand suprafata aproximativa de 46 mp utili. Imobilul este compus din: doua camere, o bucatarie, o camara, o baie, un hol si un balcon inchis cu geamuri termopan. Este ...

Cornisa, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere de vânzare   zona Circumvalațiunii   etaj 2
10
1

Apartament 3 camere de vânzare zona Circumvalațiunii etaj 2

Vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Circumvalațiunii, într-un bloc clasic, la etajul 2. Apartamentul este semidecomandat, confort 3, cu o suprafață utilă de 42 mp. Compartimentare: 3 camere bucătărie baie hol balcon închis Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

384 EUR/m2 | 42 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat  2.
12

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat 2.

COBALT Imobiliare oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, în zona Bucovina, cu acces rapid către VOX, Iulius Town și Circumvalațiunii. Apartamentul este renovat, complet mobilat și utilat, amenajat modern. Compartimentare: living dormitor bucătărie mobilată ...

53 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

 Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!
6

Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!

Descoperă o proprietate deosebită de închiriat, situată într-o locație premium, aproape de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română! Acest imobil renovat recent în 2024 și mobilat în mare parte pentru a deveni o pensiune cu 15 camere, oferă oportunități vaste pentru dezvoltarea ...

600 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
2

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere ultracentral   la casă, mobilat și utilat, climă + internet
6

Apartament 2 camere ultracentral la casă, mobilat și utilat, climă + internet

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, într-o casă cu curte comună, într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată. Apartamentul este complet mobilat și utilat, majoritatea mobilierului și electrocasnicelor fiind achiziționate recent, fiind pregătit pentru mutare imediată. Compartimentare: living ...

45 m2

Central, Lugoj, Timis

Teren de vânzare   Remetea Mare, 606 mp
1

Teren de vânzare Remetea Mare, 606 mp

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan ideal pentru construcția unei case sau pentru investiție, situat în Remetea Mare, la ieșirea din localitate, după Holver, pe partea dreaptă. Caracteristici teren: Suprafață: 606 mp Front stradal: 23 ml Acces: drum pietruit Utilități: ...

Remetea Mare, Timis

Teren INTRAVILAN de vânzare   3007 mp, Cenei
1

Teren INTRAVILAN de vânzare 3007 mp, Cenei

Teren INTRAVILAN de vânzare 3007 mp, Cenei La doar 25 minute de Timișoara zonă liniștită, dar cu acces rapid la oraș. Detalii teren: Suprafață: 3007 mp Front stradal: 19 ml Acces direct la drum asfaltat Curent electric la marginea terenului Potrivit pentru casă, duplex sau activitate ...

Cenei, Timis

Vila P+2 si demisol
3
3

Vila P+2 si demisol

Cladire 2 etaje plus demisol, adecvata atat pentru spatiu de birou cat si pentru locuit, fiecare apartament cu centrala proprie pe gaze, cladirea este foarte solida, renovata recent, zona Capitol, B-dul Mamaia. Are 10,4 KW panouri fotovoltaice instalate pe acoperis, cu stocare de energie si dosar de ...

2750 EUR/m2 | 400 m2

Capitol, Constanta, Constanta

Ap. 2 camere || Cortina North || Loc de parcare
9

Ap. 2 camere || Cortina North || Loc de parcare

SFINX IMOBILIARE va propune spre inchiriere un apartament premium cu 2 camere si balcon, situat in ansamblul rezidential Cortina North Pipera. Proprietatea este amplasata la etajul 8 din 10, intr-un imobil finalizat in anul 2024. Apartamentul a beneficiat de un proiect de design realizat de arhitect, ...

55 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera   de vanzare zona Piata Civica-Tulcea
4

Garsoniera de vanzare zona Piata Civica-Tulcea

Agentia Imobiliara Europa ofera spre vanzare garsoniera situata in zona ultracentrala a orasului Tulcea, situata la etajul 4 avand o suprafata de 23.67 de mp. Nu are imbunatatiri, insa, datorita pozitiei reprezinta o investitie sigura. Pretul propus spre vanzare 37.000 euro. Posibilitate racordare ...

1542 EUR/m2 | 24 m2

central, Tulcea, Tulcea

Spatiu industrial de depozitare service de inchiriat
4
1

Spatiu industrial de depozitare service de inchiriat

Spatiu comercial, depozit, service de inchiriat. Pentru orice întrebare puteți să ne contactați. Mulțumim!

60 m2

Miercurea Nirajului, Mures

Mosnita Nouă, CASĂ tip duplex,Parter+Etaj,115 mp utili,, 275 mp teren, preț 175000 euro negociabil
20
3

Vând CASĂ tip Duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse toate utilitățile: ...

1522 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea