Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex superb de vanzare in Sanandrei | 367 mp | 175.000 EURO
10

Duplex modern, la cheie, cu finisaje de calitate și construcție solidă, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Timișoara. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 105 mp Suprafață teren: 367 mp Front stradal: 8 M Compartimentare: Parter: Living spațios și luminos Bucătărie modernă Baie Cameră ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426mp
6
4

Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426mp

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu o suprafață de 426 mp, cu front stradal generos de 22 mp, situat pe Bulevardul Bucureștii Noi, Sector 1, aflat la 5 minute de statia de metrou Straulesti. Amplasarea oferă vizibilitate excelentă, acces facil, locatie bine conectata la transportul public, ...

426 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa individuala de vanzare 1150mp teren Seica Mare Sibiu
9
3

Casa individuala de vanzare 1150mp teren Seica Mare Sibiu

Cauti o casa cu curte si terasa, unde sa te poti relaxa impreuna cu familia? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare   cu 2 camere in  Seica Mare. Casa de vanzare din Seica Mare a fost construita in anul 1970, renovata in 2018 si are suprafata construita de 96 mp. Este o casa ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Seica Mare, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Eleganta Interbelica in Inima Bucurestiului   5 Camere cu Vedere spre Ateneul Roman
9
2

Eleganta Interbelica in Inima Bucurestiului 5 Camere cu Vedere spre Ateneul Roman

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 5 camere, situat la etajul 4 din 7 al unui imobil interbelic solid, construit in 1940, cu structura de beton (plansee si stalpi din beton), consolidat dupa cutremurul din 1977. Localizat in apropiere de Piata Amzei, una dintre cele mai cautate si vibrante ...

1965 EUR/m2 | 113 m2

Sector 1, Bucuresti

FRUCTUS PLAZA- Apartament 3 camere DECOMANDAT, parcare- Gheorghe Lazar
13

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 10 intr-un bloc cu 14 etaje cu 2 lifturi, in Zona Gheorghe Lazar (Fructus Plaza). Apartamentul se afla intr-o zona foarte buna, cu multe puncte de interes: Piata 700, Piata Unirii, Parcul Botanic, Gim One ...

65 m2

gheorghe lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii
17

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 6 intr-un bloc de 10 etaje care dispune de lift, in Zona Circumvalatiunii. Pozitionarea este una excelenta, chiar vis-a-vis de Gym One si Mega Image, la doar 3 minute de mers pe jos de LIDL. Statia de tramvai se afla la ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere D, NEMOBILAT Oancea Tatarasi
3
6

Apartament 4 camere D, NEMOBILAT Oancea Tatarasi

e-IMOBILIAREDM va propune, un apartament de 4 camere decomandat, cca98mp, renovat integral, complet gol, nemobilat si neutilat,in Iasi SPITALUL SF MARIA . Apartamentul se afla intr-un bloc din zona amintita si este dotat cu gresie si faianta moderne in hol, 2bai amenajate modern si bucatarie. Incalzire ...

98 m2

Oancea, Iasi, Iasi

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

COMPLEX IRIS, Apartament 2 camere, parcare- Zona Aradului
9

COMPLEX IRIS, Apartament 2 camere, parcare- Zona Aradului

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere in COMPLEX IRIS, situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift de 11 etaje, in Zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 55 mp + o terasa de 7 mp. Compartimentarea este astfel: - living cu bucatarie open space si iesire pe ...

55 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat in cartierul Gheorgheni. Comision 0!
10

Capital Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat in zona Interservisan, cartierul Gheorgheni. Este pozitionat la etajul 7 intr-o intr-o cladire cu 7 etaje cu spatiul tehnic deasupra . Orientarea acestuia este nord-estica. Suprafata utila este de 60 mp, la care se adauga ...

60 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu Comercial - Birouri - Salon - Virtutii - Uverturii
5

Spatiu Comercial - Birouri - Salon - Virtutii - Uverturii

Oferim spre închiriere spațiu comercial, cu acces direct din stradă, în zona Uverturii - Virtutii - Lujerului. Spațiul are o suprafață de 25 mp, este recent renovat, dispune de grup sanitar propriu și aer condiționat, fiind pregătit pentru utilizare imediată. Poziționarea stradală oferă vizibilitate ...

25 m2

Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea