Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere 76 mpu 2 locuri de parcare Turnisor Sibiu
10

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 76 mp, zona Turnisor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Doua Locuri de parcare; • Zona ferita de aglomerati; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu
4
58

Apartament 2 camere Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere langa Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu, 49mp utili, situat la etajul 4, zona linistita cu posibilitate de parcare, parc Cismigiu, Facultatea de Medicina si Drept la minute departare.

49 m2

Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9
2

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobanti- Roma - Iancu de Hunedoara - Studio
11

Dorobanti- Roma - Iancu de Hunedoara - Studio

Top Home Advisors va propune spre închiriere un studio spațios cu vedere panoramica spre Dorobanti-Capitale, situat la etajul 5, mobilat și utilat complet, centrala proprie, A/C. Termen minim de inchiriere 12 luni. Comision standard

45 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, pet friendly, Complex Real Resort, Ploiesti
7
2

Oferim spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat , situat în complexul rezidențial Real Resort, pe strada Văleni 144A, Ploiești. Suprafață generoasă: 60 mp Etaj: 7 din 8 Compartimentare: decomandat Balcon inclus Bloc nou, foarte bine izolat – facturi mici Dotări și beneficii: - Incalzire ...

60 m2

Ploiesti, Prahova

ARENDA - achizitie teren agricol
1

ARENDA - achizitie teren agricol

Societate cu activitate agricola avem interesul de a lua in arenda si achizitie de teren agricol pe raza loc.Letca Veche, Naipu, Copaciu in judetul Giurgiu, loc.Prunaru in judetul Teleorman. Prezinta interes suprafete mari de la 5ha pana la cateva mii de hectare. Oferim un nivel de arenda intre 200-300 ...

Letca Veche, Giurgiu

ARENDA - achizitie teren agricol
1

ARENDA - achizitie teren agricol

Societate cu activitate agricola avem interesul de a lua in arenda si achizitie de teren agricol pe raza loc.Letca Veche, Letca Noua, Naipu, Copaciu in judetul Giurgiu, loc.Mereni, Bujoreni in judetul Teleorman. Prezinta interes deosebit suprafete mari de la 5-10ha pana la cateva mii de hectare. Oferim ...

Letca Noua, Giurgiu

16 apartamente de vânzare într-un bloc situat în orașul Bălan  - licitație publică
6
1

16 apartamente de vânzare într-un bloc situat în orașul Bălan - licitație publică

LEX FORI I.P.U.R.L., în calitate de lichidator judiciar al S.C. NEW LIFE S.R.L., organizează la data de 12.06.2026, ora 12:00, la sediul acesteia din Miercurea Ciuc, str. Müller László, nr. 33, et. 1, bir. 6, jud. Harghita, licitație publică în vederea vânzării în bloc a 16 apartamente, împreună cu cotele-părți ...

Balan, Harghita

Ofer cazare muncitori Asia (Nepal, Sri Lanka)
10
2

Ofer cazare muncitori Asia (Nepal, Sri Lanka)

Avem disponibila 1 camera cu 6 locuri in camin Brasov zona vest. Camera se afla la etajul 1 al imobilului si este dotata cu baie proprie (cada, chiuveta, WC si bideu) Statia de autobuz este in fata imobilului (linia urbana 14). Apa calda in permanenta, aer conditionat, frigider in camera si loc pentru ...

800 m2

Brasov, Brasov

Okazie Vind teren 1200 mp la bulevard ,,Ghe Ionescu Sisesti ,patrat ,constructii
1
3

Vind teren 1200mp, intravilan constructii ,la bulevard,Ghe Ionescu Sisesti ,toate utilitatile , certificat de urbanism cu POT 60 % si CUT 2,5

1,200 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil
7
11

Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil

Apartament la gri, suprafata de 55 mp, et 1 din 2, calea Timisorii, aproape de Dedeman. Detine living, posibilitate open space prin unirea cu o terasa mare, de cca 22 mp, care poate fi transformata in dining si un mic birou sau spatiu de relaxare, un singur dormitor, baie cu dus walk-in, bucatarie si ...

489 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Teren intravilan Bocsa parcele de la 500 mp negociabil
2
8

Teren intravilan Bocsa parcele de la 500 mp negociabil

Teren intravilan,, parcele de la 500 la 700 mp, situate pe str Morii, teren drept, cu utilități aproape, lângă sosea!! Acte in regula, pretabil afacere sau locativ, 15 euro negociabil!!

500 m2

Bocsa, Caras-Severin

Apartament 4 camere semidecomandat, etaj 3, Maratei 2
11

Apartament 4 camere semidecomandat, etaj 3, Maratei 2

Apartament de 4 camere semidecomandat cu 2 bai situat la etajul 3 la bloc cu lift nou in zona Maratei 2. Are suprafata utila de 79 mp si boxa de 7 mp trecuta in cadastru/intabulata. Apartamentul are CT functionabila si termopane partial. Pozitionarea cardinala este nord-vest, este izolat exterior. Necesita ...

1011 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial de inchiriat in Selimbar zona Nicolae Brana
8

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial modern, situat la parterul unui imobil nou din cadrul unui ansamblu rezidential aflat in plina dezvoltare, amplasat in zona Brana din Selimbar. Proprietatea beneficiaza de o pozitionare foarte buna intr-o zona cu potential comercial ridicat, inconjurata ...

Selimbar, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere, et intermediar, garaj, BETA RESIDENCE
10

Apartament 3 camere, et intermediar, garaj, BETA RESIDENCE

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 47 mp, compartimentat eficient: living open-space cu bucătărie, două dormitoare, baie cu geam și balcon cu o priveliște superbă. Locuința a fost finisată în 2024 și este complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată. Zona ...

47 m2

Chinteni, Cluj

Casa Individuala 14 camere - Zona Dambovita - Timisoara - Comision 0%
11

ID Intern: P2618 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala cu 14 camere, 299 mp utili, 430 mp teren, situata in zona Dambovita Timisoara Proprietatea este ideală pentru desfășurarea unor activități precum cabinete medicale, clinici medicale, birouri de consultanță, sedii de firmă ...

1271 EUR/m2 | 299 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan 1490mp | SAD | Covaci
5

Teren intravilan 1490mp | SAD | Covaci

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 1490mp, in Covaci. Parcela dispune de drum pietruit, gaz si apa de la retea. Terenul este pretabil pentru constructii comerciale, birouri precum si alte activitati econimice Pretul este de 50euro/mp.(74,900euro ) Oferim ...

1,490 m2

Covaci, Timis

Metrou Titan Apartament 2 Camere Bloc din 1981 Reabilitat
8

Metrou Titan Apartament 2 Camere Bloc din 1981 Reabilitat

Descoperă unul dintre cele mai avantajoase apartamente de 2 camere din Titan, disponibil acum la un preț excelent! Proprietatea este situată la etajul 10/10 al unui imobil solid, construit în anul 1981 si reabilitat termic. Apartamentul dispune de o suprafață totală de 55 mp și este pregătit pentru ...

1644 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238
5
1

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238 ,,fotografii cu titlu de prezentare,, - Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe strada Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata de 66 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandat, beneficiaza de ...

1455 EUR/m2 | 66 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren liber cu vedere la lac, utilități și acces rapid A2 – Brănești
3

Ofer spre vânzare un teren intravilan generos de 3006 mp, amplasat pe Strada Soarelui, Comuna Brănești, la doar 2 minute de mers cu mașina până la Autostrada Soarelui (A2). Caracteristici: Suprafață totală: 3006 mp Deschidere de 24 m la Strada Soarelui Preț: 90 €/mp Vedere panoramică la lac Zonă ...

3,006 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere | Zona Bisrica de la Apollo, Bistrita | 76 mp | 85.000 Euro
12

Apartament 3 camere | 76 mp | 80.000 Euro Alpha Imobiliare Bistrita va propune spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in zona Bisericii de la Apollo, Bistrita, una dintre cele mai cautate zone din Bistrita. Locuinta are o suprafata totala de 76 mp si o suprafata utila de ...

1111 EUR/m2 | 72 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament mare si spatios, cu centrala proprie. Unirii, Nerva Traian.
18

Situat pe strada Anastasie Panu, retras de la agitația bulevardului Nerva Traian, cu acces atât din Nerva cât și din Octavian Goga, acest apartament oferă flexibilitate maximă – poate fi locuință, birou sau o combinație între cele două. Este potrivit pentru o persoană sau un cuplu care lucrează de acasă ...

90 m2

Nerva Traian, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, zona Mihai Bravu, Ploiesti
9

Inchiriere apartament 2 camere, zona Mihai Bravu, Ploiesti

Inchiriere apartament 2 camere, zona Mihai Bravu - Buna Vestire. Apartamentul se afla la etajul 1, intr un imobil cu structura P+4, consolidat recent. Se închiriază complet mobilat si utilat, precum in poze, stare mobilier buna. Suprafață utila 50 mp. Preț chirie 320 euro lunar, plus garantie. ...

50 m2

Dorobantul, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan 500 mp | ORIZONT | Alba Iulia | TOATE UTILITATILE |
3

Prime Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Orizont, una dintre cele mai liniștite și apreciate zone din Alba Iulia. Suprafața totală a terenului este de 500 mp. ✔️ Toate utitlitatile sunt disponibile. ✔️ POT 40% ✔️ Regim de înălțime permis pana la P+1+M. ✔️ Zonă în dezvoltare, ...

500 m2

Alba Iulia, Alba

Salvează căutarea