Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vanzare in Campina,cartier Campinita
16
3

Casa de vanzare in Campina,cartier Campinita

Casa de vanzare in Campina,cartier Campinita Constructie 2012,regim de inaltime-parter,etaj,pod mansardabil Structura de rezistenta-caramida cu plansee din beton armat Amprenta la sol este de 100 mp Suprafata totala construita parter si etaj 198 mp Parter:living,dormitor,bucatarie,baie,cs,camera tehnica Etaj:3 ...

995 EUR/m2 | 200 m2

Campina, Prahova

Promovat
 garsoniera de inchiriat in zona Rahova
4
23

garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Rahova. Garsoniera este situata intr-o zona linstita, are o suprafata de 33 de mp,etaj 4,blocul are lift. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

33 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Spațiu comercial la casa in zona Uta
6

Spațiu comercial la casa in zona Uta

RE/MAX Dynamic va propune spre inchiriere un spatiu comercial in zona Uta, pe strada Poetului. Spatiul are suprafata construita de 80 mp si este compus din doua incaperi, camera tehnica si baie. Avantaje: -Centrala termica -Teren de 240 mp -Loc de parcare in fata - Vizibilitate: situat pe o strada ...

70 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

FRUCTUS PLAZA- Apartament 3 camere DECOMANDAT, parcare- Gheorghe Lazar
13

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 10 intr-un bloc cu 14 etaje cu 2 lifturi, in Zona Gheorghe Lazar (Fructus Plaza). Apartamentul se afla intr-o zona foarte buna, cu multe puncte de interes: Piata 700, Piata Unirii, Parcul Botanic, Gim One ...

65 m2

gheorghe lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii
17

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 6 intr-un bloc de 10 etaje care dispune de lift, in Zona Circumvalatiunii. Pozitionarea este una excelenta, chiar vis-a-vis de Gym One si Mega Image, la doar 3 minute de mers pe jos de LIDL. Statia de tramvai se afla la ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

COMPLEX IRIS, Apartament 2 camere, parcare- Zona Aradului
9

COMPLEX IRIS, Apartament 2 camere, parcare- Zona Aradului

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere in COMPLEX IRIS, situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift de 11 etaje, in Zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 55 mp + o terasa de 7 mp. Compartimentarea este astfel: - living cu bucatarie open space si iesire pe ...

55 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat in cartierul Gheorgheni. Comision 0!
10

Capital Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat in zona Interservisan, cartierul Gheorgheni. Este pozitionat la etajul 7 intr-o intr-o cladire cu 7 etaje cu spatiul tehnic deasupra . Orientarea acestuia este nord-estica. Suprafata utila este de 60 mp, la care se adauga ...

60 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu Comercial - Birouri - Salon - Virtutii - Uverturii
5

Spatiu Comercial - Birouri - Salon - Virtutii - Uverturii

Oferim spre închiriere spațiu comercial, cu acces direct din stradă, în zona Uverturii - Virtutii - Lujerului. Spațiul are o suprafață de 25 mp, este recent renovat, dispune de grup sanitar propriu și aer condiționat, fiind pregătit pentru utilizare imediată. Poziționarea stradală oferă vizibilitate ...

25 m2

Sector 6, Bucuresti

Apart 2 Camere + 2 Balcoane + Boxa + Centrala | 1 Mai - Mihalache - Str Cluj 83
20

Cosmin Vasilache ^ Global Home Romania ^ Real Estate ^ Imobiliare ^ 1 Mai Apartament 2 Camere | 2 Balcoane | Boxă | Centrală Proprie | Bloc Reabilitat Termic Zona 1 Mai – Ion Mihalache – Strada Cluj La 10 minute de Arcul De Triumf - Parcul Herastrau, apartament cu 2 camere semidecomandat, situat ...

2672 EUR/m2 | 58 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

De vanzare apartament cu 4 camere central | Renovat | 133.000 EUR
17

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare, un apartament cu 4 camere semi-decomandat. Locuința se află la etajul 3 din 4, într-o zonă care îmbină perfect liniștea unei străzi secundare cu accesul ultra-rapid către punctele de interes ale orașului. Suprafață și Compartimentare Apartamentul a ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea