Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea
11
1

Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Casǎ semifinisatǎ plan Parter Zona Dealuri Oradea. Este compusǎ din antreu, 3 dormitoare, 2 bǎi, cǎmarǎ, living cu bucǎtǎrie open space și o terasǎ. Utilitǎțile sunt în fața proprietǎții. Suprafața teren: 476 mp Suprafața construitǎ: 124 mp Suprafața utilǎ : 99 mp Preț: ...

1715 EUR/m2 | 99 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere in complexul Alezzi Odyssey - Mamaia Nord
18

VG Real Estate va propune spre achizitie un apartament, în Complexul Alezzi Odyssey. Ansamblul beneficiază de o poziționare excelentă, la aproximativ 500 de metri de plajă, ceea ce permite acces pietonal rapid către zonele de relaxare, restaurantele și beach barurile din Mamaia Nord, oferind, în același ...

2282 EUR/m2 | 39 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
3
10

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Dacia, 31 mp utili, situat la etajul 2. Zona este liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și mijloace de transport. Locuința este potrivită pentru un stil de viață echilibrat și comod. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

31 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Aradului
3
148

De inchiriat garsoniera in zona Calea Aradului

Inchiriez garsoniera Calea Aradului , langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter. Pentru mai multe informatii , puteti apela la nr afisat in anunt!

20 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% - CASA + TEREN ZONA CENTRALA
9

COMISION 0% - CASA + TEREN ZONA CENTRALA

Capital Imobiliare va propune spre vanzare o casa S+P+M , cu o amprenta la sol de 54 mp, situata pe strada Romana in apropierea intersectiei cu str. Eminescu Teren - 285 mp cu o deschidere de 9.79 ml Constructia este din cărămidă la parter a fost renovata in 2015 , a fost schimbat acoperisul si izolat ...

930 EUR/m2 | 100 m2

Central, Galati, Galati

Duplex modern 4 camere | 118 mp | Curte | Săsar, Baia Mare COMISION 0!
15

Vă propunem spre vânzare o casă modernă tip duplex, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Săsar, la doar câteva minute de Baia Mare – alegerea ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și acces rapid către oraș la un preț accesibil. Proprietatea este construită în 2023 și oferă un echilibru ...

1119 EUR/m2 | 118 m2

Sasar, Maramures

 Teren intravilan cu potential turistic
2

Teren intravilan cu potential turistic

List Imobiliare va ofera spre vanzare 3,5 ha (35.181 mp) teren intravilan potential turistic situat intr- o zona turistica deosebita, la aproximativ 6 km de DN 73 Rucar – Bran si la 4 km amonte de Cheile Dambovitei si Pestera Ursului pe DC 21 Satic (catre Barajul Pecineagu), drum recent asfaltat. Terenul ...

35,181 m2

Satic, Arges

Teren intravilan - Loc de casa - Saldabagiu de munte - IMOBIHOR
4

Teren intravilan de vânzare, ideal pentru construcție casă, situat în Săldăbagiu de Munte, comuna Paleu, cu o suprafață de 1000 mp, având front stradal de 18,5 ml și adâncime de aproximativ 54 ml. Proprietatea este bine poziționată, beneficiind de o panoramă deschisă și spectaculoasă asupra zonei, într-un ...

1,000 m2

Saldabagiu de Munte, Bihor

Ofertă - Jud Giurgiu - teren 1.700 mp + construcție casa
20

Ofertă - Jud Giurgiu - teren 1.700 mp + construcție casa

Ofertă de nerefuzat: teren plus o construcție nouă a unei casuțe ce se poate amenaja după bunul plac, localizată într-o zonă liniștită din județul Giurgiu (la aprox o ora distanță față de centrul Bucureștiului)

2 m2

Petru Rares, Giurgiu

Apartament 2 camere | Unirii Targu Mures | Renovat recent
13

Apartament 2 camere | Unirii Targu Mures | Renovat recent

Capital Imobiliare vă propune spre vanzare, cu comision 0% pentru cumparator, un apartament spatios, modern și luminos, renovat recent (ianuarie 2026), situat în zona Unirii din Târgu Mureș – o zonă liniștită, sigură și foarte bine conectată la punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață ...

1765 EUR/m2 | 52 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere parter Vest Lamaita
5
2

Apartament 2 camere parter Vest Lamaita

Apartament 2 camere parter Vest Lamaita , termoficarea orasului, geamuri termopan, izolatie exterioara, decomandat. Zona verde si retrasa. Pentru detalii si vizionare contactati ne!

1289 EUR/m2 | 38 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere Vest
13
1

Apartament 3 camere Vest

Apartament decomandat 3 camere , Vest zona verde si linistita . Doua aparate aer conditionat, Centrala proprie, balcon inchis, Izolatie exterior, Fara probleme la acoperis. Apartament gata de mutare. Pentru detalii si vizionare contactati ne!

1270 EUR/m2 | 62 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – Stadion 1 Mai
6
4

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – Stadion 1 Mai

Capital Imobiliare vă oferă spre vânzare, cu comision 0% la cumpărător, o Casă pe Parter cu posibilitate de mansardare, situată într-o zonă liniștită de case, la doar 500 de metri de Stadionul 1 Mai, o locație excelentă, aproape de toate punctele de interes din Drobeta-Turnu Severin: Carrefour, Lidl, ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere Dacia
9
1

Apartament 2 camere Dacia

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | DACIA - ETAJ 1 | BLOC 1991 | 65 MP | 123.000 EUR Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model decomandat (Confort 1), situat intr-o zona linistita a cartierului Dacia. Proprietatea este pozitionata ideal, fiind ferita de zgomotul arterelor ...

1892 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Iasi, Iasi

Casa 200mp, gaz, panouri solare, 0%comision
11
2

Casa 200mp, gaz, panouri solare, 0%comision

Capital Imobiliare propune spre vanzare fara comision din partea cumparatorului casa cu suprafata de 200 mp compartimentată modern: - parter: living, bucatarie, baie, camara , birou - etaj: 4 camere, baie, -mansarda amenajata ca si loc de relaxare, - demisol 30mp -curte betonata cu posibilitatea de a ...

1058 EUR/m2 | 208 m2

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere – zonă ultracentrală, str. Nicolae Bălcescu
8

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în inima orașului, pe strada Nicolae Bălcescu, vis-a-vis de Hotel Laguna. Apartamentul se află la etajul 4/4 al unui bloc solid din cărămidă, construit în 1987 și anvelopat termic. Este decomandat – circular, și are o compartimentare practică ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

Central, Targu Jiu, Gorj

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml
6
1

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0% la cumpărător, un teren intravilan de 1426 mp, situat într-o zonă liniștită de case din Drobeta Turnu Severin, cartierul Schela Cladovei, str. Stânjenelului nr. 16. Terenul este complet împrejmuit cu gard pe fundație de beton și este racordat ...

1,426 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

TEREN INTRAVILAN, Galati
6

TEREN INTRAVILAN, Galati

Terenul de 1946 mp are o suprafață relativ mare, ceea ce permite o dezvoltare flexibilă și adaptabilă. Are o formă regulată si poate fi mai ușor de parcelat sau de amenajat pentru construcții eficiente. Sugestii de utilizare: Zonă comercială sau logistică: Datorită dimensiunii sale, terenul poate fi ...

1,946 m2

Periferie, Galati, Galati

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%!!!Apartament decomandat, 77 mp utili, zona Pictor Brana
16

Va invitam in ansamblul nostru modern si confortabi, Hermannstadt Residence situat pe str Zaharia Stancu, strada perpendiculara pe strada Pictor N, Brana (in spatele restaurantului El Gringo), ansamblu de locuinte cu predarea in ianuarie 2025. Ansamblul rezidential se afla in imediata apropiere a scolilor, ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Est, Sibiu, Sibiu

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea