Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Giroc langa ESO.
15
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 2 minute, acces facil la mijloace de transport in ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de vanzare
16
2

Casa de vanzare

Se vinde casa in Lugoj zona Balta Lata, strada G.A Petculescu numarul 33. Suprafata terenului este de 350 mp, aflat in concesiune pentru o perioada de inca 30 ani. Constructia este finalizata in 2016 in regim P+M, cu amprenta la sol 150 mp si mansarda 80 mp. Dispunem de acces pietonal si masina. Parterul ...

1194 EUR/m2 | 180 m2

Lugoj, Timis

Promovat
SPATIU COMERCIAL PRETABIL CLINICA MEDICALA/BIROURI/AFTER SCHOOL STRADAL BULEVARD
12
1

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere o casa cu destinatie comerciala, pretabil pentru Clinica Medicala fiind lipita de Spitalul Militar, cu deschidere de 12 m la Bulevardul Mamaia. Fiind un spatiu necompartimentat , poate fi amenajat pentru birouri. Are o suprafata utila de 96mp , amplasata ...

96 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera zona Piata Sudului
4

Garsoniera zona Piata Sudului

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Sudului, la etajul 1,suprafata de 26 mp,complet utilata si modern compartimentata. Se accepta si animale de companie. Mai multe detalii la numarul de telefon.

26 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc
16
1

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc

ID Intern: P2592 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 4 camere, 99 mp utili, 200 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Giroc, zona Vatra Veche. -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 200 mp -Teren liber - 140 mp -Suprafata utila - 99 mp -Terasa neacoperita - 15 mp -Numar camere - 4 -Numar ...

1768 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau
9

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau

Blue Angels IMOB propune spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Răcădău, pe strada Jepilor, la parterul unui bloc liniștit cu 4 etaje. Locuința este complet mobilată și utilată, având balcon închis și oferind un spațiu practic și confortabil pentru locuit. Zona este bine deservită, ...

47 m2

racadau, Brasov, Brasov

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de inchiriat cu 2 camere
9

Apartament de inchiriat cu 2 camere

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat in anul 2022, 60 mp suprafata utila - Apartamentul se adreseaza persoanelor exigente, cu pretentii. - Apartamentul se situeaza la etajul 3, intr-o scara de bloc exclusivista, totodata scara blocului exceleaza prin curatenie si liniste - ...

60 m2

Calarasi, Calarasi

Casă modernă la cheie, 150 mp utili, teren 500 mp, zona Ișalnița
20

Blitz vă propune prezentăm o casă individuală, construcție proprie (nu dezvoltator), realizată cu materiale de calitate și atenție la detalii, situată într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată, în Ișalnița, jud. Dolj. Proprietatea este la cheie, complet racordată la toate utilitățile și pregătită pentru ...

1187 EUR/m2 | 150 m2

Craiova, Dolj

1 camera mobilat/utilat Braytim / Musicescu
8

1 camera mobilat/utilat Braytim / Musicescu

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 1 cameră, situat în Giroc – zona Braytim/Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 77.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 124 679 Disponibil ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Casa cu mansarda si teren 1122 mp de vanzare in Cocorastii Caplii, Prahova
2
2

Casa cu mansarda de vanzare in Cocorastii Caplii, Prahova. Suprafata utila 161 mp (parter + mansarda), 5 camere, teren generos de 1122 mp cu deschidere 12 m. Garaj, anexe si casa batraneasca cu potential de renovare. Zona linistita, aer curat, acces rapid catre Ploiesti si Campina. Ideal pentru locuinta ...

516 EUR/m2 | 161 m2

Cocorastii Caplii, Prahova

  Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat   Micro 13
1

Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat Micro 13

Apartament 2 camere, 50 mp, decomandat Micro 13 Agenția Imobiliară Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort I, cu o suprafață totală de 50 mp, situat în cartierul Micro 13, la etajul 4 din 4 al unui bloc cu 4 etaje Locuința este liberă și necesită renovare ...

875 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

apartament cu 2 camere Micro 16, etaj 4
6

apartament cu 2 camere Micro 16, etaj 4

De vanzare apartament cu 2 camere in Micro 16, etaj 4 De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de aproximativ 52 mp, situat la etajul 4 al unui imobil din zona Țiglina III Apartamentul a fost îmbunătățit recent și beneficiază de centrală termică proprie, aparat de climatizare, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament cu 1 cameră de vânzare   Mazepa I, mobilat și utilat
7

Apartament cu 1 cameră de vânzare Mazepa I, mobilat și utilat