Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Girocului, etaj 5 cu pod
8
1

Apartament 2 camere Girocului, etaj 5 cu pod

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la etajul 5, intr-un imobil cu cinci etaje, cu pod pe toata suprafata apartamentului. Datorita amplasarii excelente, ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
4

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchiriere garsoniera in zona Olimpia, in apropierea Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, utilata si mobilata,cu o suprafata de 27 mp. Este la prima sa inchiriere. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
Teren intravilan | 3573mp | Toate utilitatile! | Buftea IF
7
1

Teren intravilan | 3573mp | Toate utilitatile! | Buftea IF

Un teren intravilan superb de 3573 mp (18x198) cu dubla deschidere la capete si toate utilitatile disponibile. Acces direct la drum asfaltat, cu trotuare si iluminat stradal. / Domeniul Stirbey se afla la doar 3 minute de mers cu masina iar la 8 minute de mers pe jos este un club sportiv cu piscina, ...

3,573 m2

Buftea, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Vest
13

Apartament 3 camere Vest

Apartament decomandat 3 camere , Vest zona verde si linistita . Doua aparate aer conditionat, Centrala proprie, balcon inchis, Izolatie exterior, Fara probleme la acoperis. Apartament gata de mutare. Pentru detalii si vizionare contactati ne!

1270 EUR/m2 | 62 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – Stadion 1 Mai
6
4

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – Stadion 1 Mai

Capital Imobiliare vă oferă spre vânzare, cu comision 0% la cumpărător, o Casă pe Parter cu posibilitate de mansardare, situată într-o zonă liniștită de case, la doar 500 de metri de Stadionul 1 Mai, o locație excelentă, aproape de toate punctele de interes din Drobeta-Turnu Severin: Carrefour, Lidl, ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere Dacia
9
1

Apartament 2 camere Dacia

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | DACIA - ETAJ 1 | BLOC 1991 | 65 MP | 123.000 EUR Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model decomandat (Confort 1), situat intr-o zona linistita a cartierului Dacia. Proprietatea este pozitionata ideal, fiind ferita de zgomotul arterelor ...

1892 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Iasi, Iasi

Casa 200mp, gaz, panouri solare, 0%comision
11
2

Casa 200mp, gaz, panouri solare, 0%comision

Capital Imobiliare propune spre vanzare fara comision din partea cumparatorului casa cu suprafata de 200 mp compartimentată modern: - parter: living, bucatarie, baie, camara , birou - etaj: 4 camere, baie, -mansarda amenajata ca si loc de relaxare, - demisol 30mp -curte betonata cu posibilitatea de a ...

1058 EUR/m2 | 208 m2

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere – zonă ultracentrală, str. Nicolae Bălcescu
8

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în inima orașului, pe strada Nicolae Bălcescu, vis-a-vis de Hotel Laguna. Apartamentul se află la etajul 4/4 al unui bloc solid din cărămidă, construit în 1987 și anvelopat termic. Este decomandat – circular, și are o compartimentare practică ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

Central, Targu Jiu, Gorj

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml
6
1

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0% la cumpărător, un teren intravilan de 1426 mp, situat într-o zonă liniștită de case din Drobeta Turnu Severin, cartierul Schela Cladovei, str. Stânjenelului nr. 16. Terenul este complet împrejmuit cu gard pe fundație de beton și este racordat ...

1,426 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

TEREN INTRAVILAN, Galati
6

TEREN INTRAVILAN, Galati

Terenul de 1946 mp are o suprafață relativ mare, ceea ce permite o dezvoltare flexibilă și adaptabilă. Are o formă regulată si poate fi mai ușor de parcelat sau de amenajat pentru construcții eficiente. Sugestii de utilizare: Zonă comercială sau logistică: Datorită dimensiunii sale, terenul poate fi ...

1,946 m2

Periferie, Galati, Galati

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE MICRO 20
11
1

APARTAMENT 3 CAMERE MICRO 20

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , situat in Micro 20 , la etajul 10 Blocul este dotat cu lift si are uscator la etajul 10+ , administrat de o firma ce face intretinerea hidroizolatiei si curatenia pe casa scarii Apartamentul are centrala pe gaz si este compartimentat ...

1178 EUR/m2 | 68 m2

Micro 20, Galati, Galati

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%!!!Apartament decomandat, 77 mp utili, zona Pictor Brana
16

Va invitam in ansamblul nostru modern si confortabi, Hermannstadt Residence situat pe str Zaharia Stancu, strada perpendiculara pe strada Pictor N, Brana (in spatele restaurantului El Gringo), ansamblu de locuinte cu predarea in ianuarie 2025. Ansamblul rezidential se afla in imediata apropiere a scolilor, ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Est, Sibiu, Sibiu

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu Comercial - Birouri - Showroom, 200 mpu, zona D-na Stanca!!!
9

Comision 0%! Va prezentam spre vanzare un spatiu cu potential comercial remarcabil, situat la parterul unui imobil pe Doamna Stanca din Sibiu. Cu suprafata utila totala de 193 mp, acest spatiu de tip open-space ofera flexibilitate pentru compartimentare conform nevoilor viitorului proprietar. Spatiul ...

2789 EUR/m2 | 190 m2

Sibiu, Sibiu

Comision 0%!!! Apartament cu 3 camere, zona Doamna Stanca!!!!
8

Apartament cu 3 camere, zona Doamna Stanca! Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, zona Doamna Stanca. Proprietatea este situata la etajul 3, dispune de o suprafata utila de 58 mp, la care se mai adauga 4 mp de balcon, iar compartimentarea este urmatoarea: 1 ...

1759 EUR/m2 | 58 m2

Est, Sibiu, Sibiu

Comision 0%! Apartament decomandat, cu 3 camere, 77 mp utili
8

Capital Imobiliare va propune spre vanzare, cu COMISION 0% pentru cumparator, un apartament spatios cu 3 camere, situat la parterul unui imobil solid, situat Ultracentral Suprafata utila: 77 mp Etaj: Parter Compartimentare: -camera de zi cu nisa de gatit -2 dormitoare -baie -logie Detalii tehnice: ...

1675 EUR/m2 | 77 m2

Hipodrom 3, Sibiu, Sibiu

COMISION 0% TEREN SENDRENI