Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren cu casa demolabila in INEL 2
7

Teren cu casa demolabila in INEL 2

Agenția Acord Imobiliar vă propune la vânzare o proprietate situată în cartierul Inel 2. Terenul are suprafața de 375mp cu deschidere de 15ml. Pe teren sunt construcțtii din chirpic și BCA care au suprafața construită cumulată de 169mp la sol. Proprietatea se află între case, zonă liniștită și putin ...

375 m2

Constanta, Constanta

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
148

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera de 28 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 4 camere in Giroc langa principala
11

Casa individuala cu 4 camere in Giroc langa principala

Estate Group va propune spre vanzare casa individuala cu 4 camere intr-o zona excelenta din Giroc Locuința se preda la cheie cu termenul de fializare in vara 2026 Suprafață utilă: 108 mp Teren: 200 mp Compartimentare: Parter: antreu, bucătărie cu posibilitatea de inchidere, living spatios, baie cu ...

2315 EUR/m2 | 108 m2

Giroc, Timis

Promovat
Pensiune, restaurant, bar, iaz, păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi
13
5

Pensiune restaurant iaz păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi Pentru început iată ce se vinde! În primul rând nu se vinde o proprietate. Nu se vând nici cele cinci imobile înşiruite mai sus. Nu se vând apoi nici cinci proprietăţi într-una... Se vinde de fapt un domeniu sau, şi mai bine zis, o avuţie frumos ...

Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%! - 3 camere decomandat I 1983 I Turda - Mihalache
11

Va propun un apartament de 3 camere situat la etajul 5 al unui imobil construit in 1983 pe strada Turda, la cativa pasi de intersectia cu B-dul Ion Mihalache, intr-o zona in care apar rar proprietati la vanzare, la 10-12 min de mers pe jos de Parcul Kiseleff si Parcul Herastrau, Arcul de Triumf, Piata ...

2668 EUR/m2 | 66 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa Noua moderna, finisaje la alegere-Mosnita Noua
11
1

Casa Noua moderna, finisaje la alegere-Mosnita Noua

LB. Invest imobiliare va oferă spre vânzare o locuință practică și bine compartimentată, perfectă pentru cei care își doresc liniște și confort, dar și acces la toate utilitățile necesare. Proprietatea dispune de: * 2 dormitoare luminoase * 2 băi complet utilate * Living generos cu bucătărie open-space ...

1511 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc
16
1

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc

ID Intern: P2592 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 4 camere, 99 mp utili, 200 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Giroc, zona Vatra Veche. -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 200 mp -Teren liber - 140 mp -Suprafata utila - 99 mp -Terasa neacoperita - 15 mp -Numar camere - 4 -Numar ...

1768 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau
9

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau

Blue Angels IMOB propune spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Răcădău, pe strada Jepilor, la parterul unui bloc liniștit cu 4 etaje. Locuința este complet mobilată și utilată, având balcon închis și oferind un spațiu practic și confortabil pentru locuit. Zona este bine deservită, ...

47 m2

racadau, Brasov, Brasov

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de inchiriat cu 2 camere
9

Apartament de inchiriat cu 2 camere

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat in anul 2022, 60 mp suprafata utila - Apartamentul se adreseaza persoanelor exigente, cu pretentii. - Apartamentul se situeaza la etajul 3, intr-o scara de bloc exclusivista, totodata scara blocului exceleaza prin curatenie si liniste - ...

60 m2

Calarasi, Calarasi

Salvează căutarea