Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament la casa de vanzare 82 mp 2 camere curte zona Vasile Aaron
12
1

Comision 0% - Apartament la casa cu 2 camere de vanzare, decomandat, 82 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Bucura-te de intimitatea si linistea unei locuinte ferite de agitatie, cu spatiu generos, lumina naturala si acces direct la curte proprie. Avantaje majore ale acestui apartament:      ...

2098 EUR/m2 | 82 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tineretului
4
43

Garsoniera de inchiriat in zona Tineretului

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Tineretului vis a vis de parcul Tineretului , cu o suprafata de 32 mp situat la etajul 1 din 10 . Puncte de reper: Parcul Tineretului , metrou la doar 5 minute , Parcul Carol.

32 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vânzare apartament cu 2 camere în Grigorescu
6

De vânzare apartament cu 2 camere în Grigorescu

Agenția Reform vă propune spre vânzare un apartament luminos, situat la câțiva pași de malul Someșului, în imediata apropiere a promenadei și a pistei de biciclete. Stația de autobuz se află la aproximativ 5 minute de mers pe jos, oferind acces rapid către orice punct al orașului. Zona este liniștită, ...

3058 EUR/m2 | 52 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartamente 3 camere zona Drumul Taberei
7
1

Apartamente 3 camere zona Drumul Taberei

Apartament 3 camere pe termen lung, semidecomandat, et.2 10, complet renovat, finisaje superioare, 2 lifturi, bloc termoizolat, zona linistita, vedere parc, acces imediat Mall Plaza Romania, Piata Drumul Taberei, legaturi rapide (metrou, ratb - centru).

60 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere Garsoniera Moderna Bloc Nou - Berceni - Odei
6

Inchiriere Garsoniera Moderna Bloc Nou - Berceni - Odei

Agentia Imobiliara Galaxy Imob are garsoniera perfecta pentru tine! Iata si motivele: Este complet mobilata si utilata. Are un aer foarte calduros si primitor! Este calduroasa iarna, racoroasa vara, izolata termic interior, exterior, termopane de buna calitate si centrala proprie. Situata la etajul 2 ...

37 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare
9

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare

212 EUR/m2 | 368 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei Moghioros apartament 2 camere de inchiriat
7

Drumul Taberei Moghioros apartament 2 camere de inchiriat

Galaxy Imob va propune spre inchiriere un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Moghioros,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

52 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Teren extravilan 600 mp, Prelungirea Panduri
4

Teren extravilan 600 mp, Prelungirea Panduri

Vă oferim spre vânzare o parcelă de teren, situată în Municipiul Târgu-Jiu, pe Prelungirea Panduri, cu o suprafață de 600 mp, o adâncime de 40,63m și o deschidere de 15 ml. Se poate racorda cu ușurință la utilitățile zonei. Terenul este situat in extravilanul Municipiului Târgu-Jiu.

600 m2

central, Targu Jiu, Gorj

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 07 arata numarul 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

PRET NOU! Apartament 2 camere ARED UTA cu balcon 16 mp - COMISION 0
10
4

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul ARED UTA, într-un bloc construit în anul 2010. Locuința are o suprafață construită de 74 mp și o suprafață utilă totală de 56 mp, fiind alcătuită din: - sufragerie spațioasă, deschisă cu bucătăria - dormitor confortabil - hol - ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

uta, Arad, Arad

Apartament 2 camere - Etaj 1 - Bloc nou - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus - 108.000 euro
8

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 51 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

2118 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
19
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Duplex Giroc - 4 camere - 3 bai - 115mp utili - 170.000 Euro
8
3

Propunem spre vânzare jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Ap.2 cam. parter- 37 mp+curte propie 20 mp -BLOC NOU -TIMISOARA- 1 loc parcare inclus- 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Zona Buziasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat materialele ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
11
1

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Timisoara, Timis

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
11

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
11
6

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2000 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Duplex 3 camere - mobilata - GIARMATA Vii - 169.000 euro
17
3

Duplex 3 camere - mobilata - GIARMATA Vii - 169.000 euro

Se vinca duplex mobilat in Giarmata Vii , P+ pod mansardabil, cu o suprafata de 142mp si un teren de 375 mp in Dumbravita . Casa are 2 dormitioare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, debara , si se vinde mobilata. Pret : 169.000 euro

1190 EUR/m2 | 142 m2

Giarmata-Vii, Timis

Drumul Taberei , 2 camere decomandat
9
51

Drumul Taberei , 2 camere decomandat

Drumul Taberei, acces rapid metrou, apartament 2 camere decomandat, foarte spatios, etaj 8 din 10, mobilat utilat complet, balcon mare inchis, aer conditionat. Disponibil imediat

58 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea