Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera
19
2

Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera

Vă prezentăm o proprietate modernă și bine compartimentată, situată în zona Mehala din Timișoara, într-un cartier privat cu acces securizat prin barieră, loc de joaca si foisor — ideală pentru familiile care caută confort, intimitate și acces facil către oraș. Imobilul, finalizat în anul 2022, face ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere / 2 bai / etaj 3 / parcare + boxa / ZONA CETATII
5

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un complex rezidențial nou – 2026 Zona Cetății, lângă Kaufland și Penny, Etaj 3 ️ Imobil solid, cu placă de beton între nivele, apartament aflat la roșu, termen de finalizare în acest an ✨ Detalii apartament: • ️ 3 camere • ️ Living + bucătărie open ...

2018 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 55mp -Etaj 2-Calea Moldovei
11
2

Apartament 55mp -Etaj 2-Calea Moldovei

Ven Imobiliare propune spre vânzare un apartament de 55 mp, situat la etajul 2, în zona Calea Moldovei, Bistrița — o zonă foarte atractivă pentru investiții datorită cererii ridicate de închiriere. ✔️ Poziție excelentă ✔️ Randament foarte bun pentru chirii ✔️ Acces rapid la puncte de interes Preț: ...

1253 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere - 450 euro - Zona Braytim
8

Apartament 2 Camere - 450 euro - Zona Braytim

Neo Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere situat în zona Braytim. Compartimentare: •⁠ ⁠Living •⁠ ⁠Bucătărie •⁠ ⁠Dormitor •⁠ ⁠Baie •⁠ ⁠Hol •⁠ ⁠Balcon Dotări și beneficii: •⁠ ⁠Centrală proprie (confort termic individual) •⁠ ⁠Loc de parcare inclus Preț: 450 Euro Telefon: ...

53 m2

Timisoara, Timis

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament Suceava
7
1

Vând apartament Suceava

Vândă apartament 4 camere Burdujeni suceava.mobilat si utilat .str.Eroilor aproape de Lidl .mai multe detali la tel.

1100 EUR/m2 | 80 m2

Suceava, Suceava

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului
7

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului -Constantin Brancoveanu, la 10 minute de mers pe jos pana la metrou Constantin Brancoveanu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare, 39 mp, zona Vest - Lamaita
8
2

Apartament 2 camere de vanzare, 39 mp, zona Vest - Lamaita

Blitz va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Vest – Lamaita, intr-un bloc construit in anul 1976. Locuinta are o suprafata utila de 39.01 mp, la care se adauga un balcon de 2,49 mp, izolat cu panouri sandwich. Apartamentul dispune de ferestre termopan, este luminos si bine compartimentat, ...

1051 EUR/m2 | 39 m2

Ploiesti, Prahova

Duplex, 117mp,  despărțit prin camera tehnică
13

Duplex, 117mp, despărțit prin camera tehnică

Blitz, vă propune spre vânzare un duplex de 117 mp, despărțit prin camera tehnică, într-o zonă liniștită, nu departe de centrul Dumbrăviței Imobilul beneficiază de o compartimentare eficientă, gândită pentru confort si funcționalitate. Parterul este structurat din birou /dormitor (daca se dorește), ...

2214 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, vedere spre Cetate | 0% comision
6

BLITZ vă propune spre vânzare, în regim de reprezentare unică, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 50 mp, amplasat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva. Unul dintre principalele atuuri ale acestei proprietăți este vederea panoramică deosebită ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Birou cu 2 camere 50 mp Romcom Business Center Oradea Doja 49A
10

Inchiriem birou clasa A la ROMCOM BUSINESS CENTER, situat pe Str. Gheorghe Doja nr. 49A, cu facilități si servicii de top. Biroul este situat la etajul 2, format din 2 camere cu o suprafață totală de 50 mp, plus spații comune. Biroul este mobilat cu mobilier de calitate, are geamuri mari și o panoramă ...

50 m2

Spitalul+Judetean, Oradea, Bihor

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea