Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare Metalurgiei
4
57

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Case de vanzare 118 mp teren 900 mp zona Turnisor
13
9

Case de vanzare 118 mp teren 900 mp zona Turnisor

Proprietate formata din doua case construite pe un teren de 900 mp, zona Turnisor, Sibiu. TABOO Imobiliare propune spre vanzare aceasta proprietate formata din doua case, proprietate situata in localitatea Sibiu, zona Turnisor. Pe un teren de 900 mp au fost construite doua case, una in fata la strada ...

1780 EUR/m2 | 118 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere, Militari Gorjului
4
49

Apartament cu 2 camere, Militari Gorjului

Apartament cu 2 camere, Militari Gorjului, semidecomandat, mobilat si utilat, la 5 minute de metrou. Etaj 2 8.

46 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Grozavesti
4
96

Apartament 2 camere zona Grozavesti

Apartament nou si mobilat 2 camere (living + dormitor) la 4 minute de statia de metrou Grozavesti, langa Carrefour Orhideea. Confort: Lux Tip imobil: Bloc de apartamente Numar Bai: 1 Etaj: 1

50 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Duplex pentru familie | 95 mp | teren 305 mp | Urseni
11

COMISION 0% pentru cumparator Daca iti cauti o casa pentru familie, unde sa ai spatiu, curte si liniste, acest duplex din Urseni poate fi o alegere potrivita. Proprietatea este ideala pentru o familie care vrea sa isi amenajeze casa exact dupa propriile nevoi, fara compromisuri la finisaje. Se vinde ...

1626 EUR/m2 | 95 m2

Urseni, Timis

Casa extinsa 8 camere, garaj, teren 1300mp , zona stradala Paulestii Noi
20

De vânzare – proprietate multifuncțională, ideală pentru locuire și investiție Se oferă spre vânzare o proprietate complexă, compusă din două case alipite, amplasată pe un teren generos de 1300 mp, cu deschidere de 22 ml la stradă. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, gaze, curent electric ...

948 EUR/m2 | 385 m2

PODENII NOI, Prahova

Garsoniera cu Centrala Proprie | Bloc 2012 | Colentina - Fundeni
7

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata la parterul unui bloc cu 3 etaje din zona Colentina - Spital Fundeni. Garsoniera dispune de geam la baie, centrala termica pe gaz, aer conditionat si este mobilata si utilata complet!

40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Spatiu logistic + birouri, autorizat ISU, in TRC Park
7

Spatiu logistic + birouri, autorizat ISU, in TRC Park

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu industrial modern, situat in Cluj-Napoca, zona Aeroport, in cadrul TRC Park, o locatie strategica pentru activitati logistice, distributie, productie usoara sau e-commerce. Proprietatea beneficiaza de acces rapid catre centura orasului si autostrada ...

617 m2

Cluj-Napoca, Cluj

85.000-88.000  Apartament 2 camere bloc 2024
5
2

85.000-88.000 Apartament 2 camere bloc 2024

Direct la dezvoltator! Apartamente cu 2 camere de vânzare în zona Diamantului, Bragadiru Dacă ești în căutarea unei locuințe confortabile și accesibile, am oferta perfectă pentru tine! Apartamente cu 2 camere disponibile în 3 configurații diferite Blocul este amplasat într-una dintre ...

160 EUR/m2 | 53 m2

Independenței, Bragadiru, Ilfov

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Inchiriem vila turistică 4* Craiova
9

Inchiriem vila turistică 4* Craiova

Închirieri: vilă turistică 4 în apropiere de centrul Craiova Oferim spre închiriere un hotel de 4 stele, într-o zonă centrală, accesibilă și atractivă. Locația dispune de 9 camere elegant amenajate, dintre care 8 camere cu pat dublu matrimonial care pot fi închiriate în regim single și o cameră ...

200 m2

Craiova, Dolj

Vila 4 camere, 140mp utili, teren 500mp, Pantelimon, 285.000euro
19

Vila individuala P + 1E intr-o zona superba, langa padure si lac, intr-un cartier rezidential nou, mobilata si utilata modern. Constructia beneficiaza de materiale premium, care asigura costuri de intretinere reduse şi ofera cel mai inalt nivel de confort şi eficienta. Proprietatea este compartimentata ...

2036 EUR/m2 | 140 m2

Pantelimon, Ilfov

Apartament 3cam mobilat+garaj, in Lenin sud
10

Apartament 3cam mobilat+garaj, in Lenin sud

Agentia imobiliara Cozia va propune spre închiriere un apartament cu trei camere situat în zona Lenin sud, cu vedere la Calea lui Traian si garaj folosibil, la demisolul blocului. Apartament este spatios, compus din 2 dormitoare, sufragerie, 2 bai, hol generos, bucatarie mare si balcon, mobilate si ...

80 m2

Lenin Sud, Ramnicu Valcea, Valcea

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati
10
5

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Estul țării(Galati)!!! Business complet operațional, meniu 100 % original creat de bucatar cu experienta in afara tarii, locație cu chirie foarte avantajoasă și venituri dovedite în contabilitate. Promovare profesionistă, notorietate foarte bună în online si nu numai, ...

325 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere la casa in Blaj, zona Centrala
6

Apartament cu 2 camere la casa in Blaj, zona Centrala

INTERMEDIA va ofera spre vanzare: Apartament cu 2 camere la casa, in centrul orasului Blaj, compus din doua camere, bucatarie, baie, camara, terasa, loc pentru gratar, etc. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie cu geamuri termopan, parchet, gresie, in suprafata de 50.07mp utili. Se accepta ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Blaj, Alba

Spatiu Comercial 112 mp Bragadiru Leroy Merlin
10

Spatiu Comercial 112 mp Bragadiru Leroy Merlin

Se inchiriaza cel mai mare spatiu comercial de 112 m2 din zona Bragadiru (cartierul independentei langa Leroy Merlin), cu vad foarte bun, situat in piateta din interiorul a 14 blocuri. Locatie excelenta in principal pentru minimarket (asemeni Shop&Go) sau si coafor, fiind foarte mare nevoie de aceste ...

Bragadiru, Ilfov

Vand teren pentru constructii in Luna de sus!
5

Vand teren pentru constructii in Luna de sus!

Descoperă oportunitatea perfectă de a construi visul tău rezidențial cu acest teren intravilan de 625 mp, situat în idilica zonă Luna de Sus! Cu un peisaj panoramic ce îți taie respirația și poziționat într-o comunitate rezidențială vibrantă și în continuă creștere, acest teren devine baza ideală pentru ...

625 m2

Luna de Sus, Cluj

Vand 18500 mp teren, situat in Cristian, zona in plina dezvoltare case
10

Vand teren situat in Cristian, limita cu Ghimbav. are utilitatile la cca 300 m. Este o zona in plina dezvoltare pentru case. Are acces usor spre Brasov. Pentru construit necesita PUZ.

18,500 m2

Cristian, Brasov

Casa de inchiriat ultracentral Pitesti.
5

Casa de inchiriat ultracentral Pitesti.

Casa de inchiriat ultracentral, pretabila birouri, clinica medicala, gradinita, after...

154 m2

Pitesti, Arges

Vand 4000 mp teren intravilan, sat Crangurile de Sus, jud Dambovita
8

Vand 4000 mp teren intravilan, livada, situat in judetul Dambovita, sat Crangurile de Sus, Comuna Crangurile. Este situat la asfalt, intr-o zona cu case. Dispune de electricitate si apa curenta

4,000 m2

Crangurile de Sus, Dambovita

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea