Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Decomandat si mobilat modern
9
2

Decomandat si mobilat modern

Apartamentul este situat l etajul 3 si este finisat si mobilat modern. Detine centrala proprie si incalzirea prin pardoseala. Este situat in zona Bucovinei,o zona linistita si cu acces facil spre centrul orasului

62 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje aflata în curs de renovare. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in Tudor zona Diamant mobilata utilata.
7
2

Vanzare garsoniera in Tudor zona Diamant mobilata utilata.

Agentia imobiliara MARIS oferim spre vanzare garsoniera, confort 1 decomandata in cartierul Tudor zona Diamant la etaj 4 din 4. Zona foarte buna, aproape de piata, mijloace de transport, magazine, unitati de invatamant, etc. Garsoniera in stare buna, se vinde mobilata si dotat cu electrocasnice. Agentia ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

tudor vladimirescu, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala, zona Ultracentrala, Arad
8
1

Apartament 2 camere cu centrala, zona Ultracentrala, Arad

Elegance Imobiliare vă oferă spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă ultracentrală din Arad, la etajul 3 din 3 al unui imobil, cu o suprafață construită de 82 mp. Apartamentul este complet mobilat și utilat, oferind un confort deosebit datorită renovării recente, realizate în anul ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez vila in Pitesti, zona ultracentrala, pentru locuinta, sediu, clinica medicala
11

Inchiriez vila situata in Pitesti, central, strada Eremia Grigorescu, Are o suprfata construita la sol de 184 mp si utila de 140 mp. Vila are parter si mansarda. Se inchiriaza parterul si doua camere la demisol. Dispune de toate utilitatile, incalzire centrala, geamuri termopan, alarma, circuit video. ...

140 m2

Pitesti, Arges

Inchiriez spatiu pretabil birouri, strada Trivale, Pitesti
6

Inchiriez spatiu pretabil birouri, strada Trivale, Pitesti

Inchiriez spatiu pretabil birouri, strada Trivale, Pitesti. Este situat la parterul unei case. Are o suprafata de cca 40 mp.

40 m2

Pitesti, Arges

Vand 5300 mp teren de construit in Rovinari, pretabil comert, srvicii, locuinte...
7

vand 5300 mp teren curti-constuctii, situat in orasul Rovinari. Dispune de toate utilitatiile, e situat central, langa Catedrala si este pretabil constructiei de locuinte, spatii comerciale, birouri, servicii......

5,300 m2

Rovinari, Gorj

Vand loturi teren intravilan Bascov, Arges
14

Vand loturi teren intravilan Bascov, Arges

Vand 7 loturi teren intravilan, situat in comuna Bascov, Jud Arges, strada Paisesti deal. Terenurile se afla intr-o zona in plina dezvoltare si dispune de toate utilitatile.