Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente 3 camere zona Brancoveanu
6
3

Apartamente 3 camere zona Brancoveanu

Apartament cu 3 camere la cheie, recent renovat, mobilat si utilat complet, etaj 3 10, complet utilat in zona BRANCOVEANU. Apartamentul are dubla vedere spre bd.Brancoveanu si Aleea Covasna, zona este foarte linistita si cu foarte mult spatiu verde. Statia de autobuz se afla la 1 minut distanta. Locuinta ...

69 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren 2160 mp | Panoramă | Zonă liniștită Pâclișa
3

Teren 2160 mp | Panoramă | Zonă liniștită Pâclișa

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un teren extravilan situat în Pâclișa – Alba Iulia, într-o zonă retrasă, ideală pentru cei care își doresc liniște, natură și o priveliște deosebită asupra orașului. Terenul are o suprafață generoasă de 2160 mp și beneficiază de un front stradal impresionant ...

2,160 m2

Paclisa, Alba

Promovat
Garsoniera in zona Morarilor
3
27

Garsoniera in zona Morarilor

Oferim spre inchiriere garsoniera mobilata si utilata morarilor, mega mall, 39mp, etaj 3. Inchiriere imediata

39 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
COMISION 0 | Spațiu comercial tip birou | Balcescu
6

COMISION 0 | Spațiu comercial tip birou | Balcescu

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial spațios si deosebit, complet renovat in zona Balcescu, foarte aproape de Parcul Crucii, Complexul Studențesc, Sala Olimpia si multe alte puncte de interes. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii ...

55 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%! - 3 camere decomandat I 1983 I Turda - Mihalache
11

Va propun un apartament de 3 camere situat la etajul 5 al unui imobil construit in 1983 pe strada Turda, la cativa pasi de intersectia cu B-dul Ion Mihalache, intr-o zona in care apar rar proprietati la vanzare, la 10-12 min de mers pe jos de Parcul Kiseleff si Parcul Herastrau, Arcul de Triumf, Piata ...

2668 EUR/m2 | 66 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc
16
1

Comision 0%-Duplex 4 camere, 99 mp - Giroc

ID Intern: P2592 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 4 camere, 99 mp utili, 200 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Giroc, zona Vatra Veche. -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 200 mp -Teren liber - 140 mp -Suprafata utila - 99 mp -Terasa neacoperita - 15 mp -Numar camere - 4 -Numar ...

1768 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau
9

Apartament 2 camere - 47 mp - Cartier Racadau

Blue Angels IMOB propune spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Răcădău, pe strada Jepilor, la parterul unui bloc liniștit cu 4 etaje. Locuința este complet mobilată și utilată, având balcon închis și oferind un spațiu practic și confortabil pentru locuit. Zona este bine deservită, ...

47 m2

racadau, Brasov, Brasov

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea