Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi
20
4

Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi

Nu rata ocazia de a deveni proprietarul acestui apartament deosebit! Acest apartament nu va ramane mult timp pe piata – lasati-va sedusi de farmecul sau si transformati-l în caminul dumneavoastra! Evand Homes ofera la un pret atractiv, un apartament decomandat cu 3 camere cu o suprafata utilan de 73 ...

1530 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală -5 camere | Teren 211 mp | Centrală gaz | Zonă Bratianu
10
3

Cod Agent ( C11 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o casă individuală situată în zona Brătianu, într-o locație liniștită, cu acces rapid către mijloace de transport, supermarketuri și centre comerciale. Proprietatea este amplasată pe un teren de 211 mp și are o suprafață utilă de ...

1148 EUR/m2 | 135 m2

Bratianu, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Abator
10
2

Apartament 2 camere Abator

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere. Apartamentul este semidecomandat în zona Abator cu următoarele caracteristici: - suprafața utilă 45,18 +3,74 balcon; - situat la etajul 3/4, încadrat, izolație de 10 cm; - centrală pe gaze montată acum 3 ani; - renovat ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan
5
24

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Titan cu o suprafata totala de 28mp situata la etajul 3 al unui imobil construit in anii 80.Se inchiriaza complet utilata si mobilata , dispune de balcon si centrala termica. Metrou la doar 5 minute . In apropiere se regasesc spatii comerciale dar si locuri de ...

28 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere - 450 euro - Zona Braytim
8

Apartament 2 Camere - 450 euro - Zona Braytim

Neo Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere situat în zona Braytim. Compartimentare: •⁠ ⁠Living •⁠ ⁠Bucătărie •⁠ ⁠Dormitor •⁠ ⁠Baie •⁠ ⁠Hol •⁠ ⁠Balcon Dotări și beneficii: •⁠ ⁠Centrală proprie (confort termic individual) •⁠ ⁠Loc de parcare inclus Preț: 450 Euro Telefon: ...

53 m2

Timisoara, Timis

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament Suceava
7
1

Vând apartament Suceava

Vândă apartament 4 camere Burdujeni suceava.mobilat si utilat .str.Eroilor aproape de Lidl .mai multe detali la tel.

1100 EUR/m2 | 80 m2

Suceava, Suceava

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului
7

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului -Constantin Brancoveanu, la 10 minute de mers pe jos pana la metrou Constantin Brancoveanu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare, 39 mp, zona Vest - Lamaita
8
2

Apartament 2 camere de vanzare, 39 mp, zona Vest - Lamaita

Blitz va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Vest – Lamaita, intr-un bloc construit in anul 1976. Locuinta are o suprafata utila de 39.01 mp, la care se adauga un balcon de 2,49 mp, izolat cu panouri sandwich. Apartamentul dispune de ferestre termopan, este luminos si bine compartimentat, ...

1051 EUR/m2 | 39 m2

Ploiesti, Prahova

Duplex, 117mp,  despărțit prin camera tehnică
13

Duplex, 117mp, despărțit prin camera tehnică

Blitz, vă propune spre vânzare un duplex de 117 mp, despărțit prin camera tehnică, într-o zonă liniștită, nu departe de centrul Dumbrăviței Imobilul beneficiază de o compartimentare eficientă, gândită pentru confort si funcționalitate. Parterul este structurat din birou /dormitor (daca se dorește), ...

2214 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, vedere spre Cetate | 0% comision
6
1

BLITZ vă propune spre vânzare, în regim de reprezentare unică, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 50 mp, amplasat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva. Unul dintre principalele atuuri ale acestei proprietăți este vederea panoramică deosebită ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Birou cu 2 camere 50 mp Romcom Business Center Oradea Doja 49A
10

Inchiriem birou clasa A la ROMCOM BUSINESS CENTER, situat pe Str. Gheorghe Doja nr. 49A, cu facilități si servicii de top. Biroul este situat la etajul 2, format din 2 camere cu o suprafață totală de 50 mp, plus spații comune. Biroul este mobilat cu mobilier de calitate, are geamuri mari și o panoramă ...

50 m2

Spitalul+Judetean, Oradea, Bihor

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea