Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
TEREN INTRAVILAN //GAGENI//PAULESTI
10

TEREN INTRAVILAN //GAGENI//PAULESTI

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un teren intravilan situat in Comuna Gageni ,srada Zavoiului cu suprafata totala de 5085 mp Teren generos de vânzare în Găgeni, Păulești – 5.086 mp, 160 mp de pădure, deschidere la stradă 35 mp Locație: sat Găgeni, comuna Păulești (Prahova), o zonă liniștită, ...

5,085 m2

PAULESTI, Prahova

Promovat
Casa de vanzare in Andrei Muresanu | aproape de Piata Cipariu
10

Va prezentam spre vanzare o casa situata in Cluj-Napoca, pe strada Anatole France, intr-o zona centrala, usor accesibila si linistita, cu acces rapid catre punctele de interes din oras. Proprietatea este construită pe calcan cu perete propriu si are o suprafata utila totala de 83 mp, din care 74 mp ...

2881 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
 De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
284

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriez garsoniera in Soarelui 28 mp, etaj 3. Garsoniera este complet mobilata si utilata, compusa din bucatarie cu aragaz, frigider si masina de spalat si baie cu vana, chiuveta, wc.

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona cartierului 23 August
5

Garsoniera in zona cartierului 23 August

Inchiriez garsoniera in zona cartierului 23 August,beneficiaza de AC si centrala proprie. Situata la etajul 3 cu o suprafatata utila a imobilului de 25 mp. In proximitatea garsonierei regasim statia de STB la doar 4 minute de mers pe jos.

25 m2

23 aug, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Suceava: 4 camere, 78 mp, Str Samoil Isopescu
6

Apartament Suceava: 4 camere, 78 mp, Str Samoil Isopescu

Capital Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament spațios cu 4 camere in zona centrala din Suceava! Acest apartament de 78 mp, situat la parterul unui bloc de 4 etaje din cărămidă, dispune de 2 băi, 1 balcon și orientare est-vest. Dotări: parchet și gresie, tâmplărie PVC cu geam termopan, bucătărie ...

1628 EUR/m2 | 78 m2

Policlinica, Suceava, Suceava

House for sale, 5 Rooms, 240 sqm, 1753 sqm, Boholt
7

House for sale, 5 Rooms, 240 sqm, 1753 sqm, Boholt

List offers you the house in the village of Boholt. On the land surface of 1753 m2, a house with a footprint of 120m2, a metal hall of 12x20m, a swimming pool and a stone cellar are built. The yard is paved, and the land is closed all around with a concrete fence, an automated wrought iron gate. For ...

2083 EUR/m2 | 240 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament Ploiești, 54mp, 2 camere,Zona Sud Bulevard
8
1

Apartament Ploiești, 54mp, 2 camere,Zona Sud Bulevard

Apartament spatios cu 2 camere de vânzare în Ploiești, Sud Bulevardul Castanilor. Acest apartament decomandat de 54 mp, dispune de 1 baie, 1 balcon (3,8 mp),o boxa de 4 mp la subsol și este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Oferă un interior finisat cu parchet, gresie , tâmplărie PVC și electrocasnice ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere Semicentral, 0% comision
6
1

Apartament 2 camere Semicentral, 0% comision

Va propunem spre vanzare cu comision 0% un apartament cu 2 camere situat Semicentral, zona linistita, acces rapid la magazine, scoli, mijloace de transport. Apartamentul se afla pe strada Marasesti, zona Teilor, si este disponibil imediat. Pentru informatii suplimentare si programarea de vizionari, ...

1893 EUR/m2 | 47 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Semicentral, 0% comision
6

Apartament 2 camere Semicentral, 0% comision

Va propunem spre vanzare cu comision 0% un apartament cu 2 camere situat Semicentral, zona linistita, acces rapid la magazine, scoli, mijloace de transport. Apartamentul se afla pe strada Marasesti, zona Teilor, si este complet renovat. Pentru informatii suplimentare si programarea de vizionari, nu ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

Pitesti, Arges

Apartament Brăila, Dorobanți: 50m², 2 camere.
7

Apartament Brăila, Dorobanți: 50m², 2 camere.

Apartament ultra finisat ofera un spatiu generos, cu 2 camere de vânzare în zona excelenta B-dul Dorobanti in Brăila! Acest apartament de 50 mp, situat la etajul 8, se mândrește cu o terasă superbă de 50 mp si relaxarea intr-un mediu calm. Construit în anii '90 și renovat complet în 2025, acesta dispune ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Casă Braila, vânzare: 218m², 4 camere, Calea Galați
20

Casă Braila, vânzare: 218m², 4 camere, Calea Galați

Casă superbă cu 4 dormitoare de vânzare în zona centrului istoric, Brăila! Această casă individuală de 218 mp are o suprafață utilă de 218 mp și este situată pe un teren de 262 mp. Complet renovată în 2016, dispune de 2 băi, bucătărie complet utilată și spații suplimentare precum pivniță, dressing si ...

917 EUR/m2 | 218 m2

Braila, Braila

Apartament spațios de 24 mp de vânzare în zona Obor
12

Apartament spațios de 24 mp de vânzare în zona Obor

Apartament spațios de 27 mp de vânzare în zona Obor din Brăila! Acest apartament cu o cameră, situat la etajul 4 al unui bloc din beton, oferă o buna oportunitate. Dispune de balcon (3,5 mp), 1 baie, 1 bucătărie și parchet/gresie. Necesită renovare, dar se află într-o locație privilegiată.

1093 EUR/m2 | 27 m2

Obor, Braila, Braila

Teren 500 mp | Posibil extindere | Baia Sprie | Comision 0!
8

Teren 500 mp | Posibil extindere | Baia Sprie | Comision 0!

Vă propunem spre vânzare un teren situat în Baia Sprie, într-o zonă liniștită, ideal pentru construcția unei locuințe, cu posibilitatea de achiziție flexibilă în funcție de nevoile cumpărătorului. Proprietatea are o suprafață totală de 5.143 mp, însă se oferă spre vânzare și în parcele începând de la ...

5,143 m2

Baia Sprie, Maramures

Casă S+P+M, 6 camere, teren 1500 mp
8

Casă S+P+M, 6 camere, teren 1500 mp

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare cu comision 0% la cumpărător, o casă solidă, cu regim de înălțime S+P+M, ideală pentru locuit, sau afacere. Situată pe un teren generos de 1.500 mp, cu o deschidere de 22,68 metri la drumul european, în localitatea Schela, județul Mehedinți, la doar câțiva ...

1274 EUR/m2 | 157 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Spațiu comercial 105 mp + curte, zonă intens circulată
8
2

Spațiu comercial 105 mp + curte, zonă intens circulată

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0% la cumpărător, un spațiu comercial cu potențial ridicat, situat pe strada Kiseleff. Acest imobil are o suprafață utilă de 105 mp fiind compartimentat în 2 încăperi si sala diferite activitati de 69 mp, deschiderea la strada fiind de 10.27 ml, ...

1457 EUR/m2 | 105 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Spatiu comercial de inchiriat 0%COMISION
6

Spatiu comercial de inchiriat 0%COMISION

Spațiu comercial de închiriat – 50 mp utili + balcon | Comision 0 Îți prezentăm un spațiu comercial versatil, situat într-o zonă excelentă, foarte aproape de centrul oriașului – ideal pentru birouri, salon de înfrumusețare, coafor sau alte activități comerciale. Suprafață utilă: 50 mp Balcon inclus ...

50 m2

Central, Roman, Neamt

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea