Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de inchiriat cu 2 camere Lujerului
9
23

Apartament de inchiriat cu 2 camere Lujerului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Lujerului in apropiere de Piata Veteranilor ,apartamentul dispune de o suprafata de 50mp,etaj5 .Apartamentul este complet mobilat si utilat !

50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere, in zona Bulevardul Basarabia
7
46

Apartament de 2 camere, in zona Bulevardul Basarabia

Apartament de 2 camere, in zona Bulevardul Basarabia, o suprafata utila de 47 mp2. Etaj 4 mijloace de transport, magazine, statie taxi. Disponibil imediat.

47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Baba Novac de inchiriat apartament 2 camere
4
114

Baba Novac de inchiriat apartament 2 camere

Oferim apartament 2 camere, zona Baba Novac, stradal la 2 min parc IOR, suprafata de 47 mp, balcon, usa metalica, AC, termopan. Zona linistita langa parc disponibil imediat.

47 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
40

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu,open space living cu bucatarie,situat la etajul 3,cu suprafata de 52 mp,locuinta moderna si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este luminos,cu spatiu aerisit si finisaje actuale. In apropiere aveti metrou ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
18
3

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro
16
1

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium Grand Hill Residence Oradea | Prima inchiriere
8

Elite Estates va propune spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential Grand Hill Residence, unul dintre cele mai noi ansambluri din cartierul Nufarul. Imobil finalizat in 2026, apartamentul este nou, la prima inchiriere, amenajat premium pana la ultimul detaliu, cu ...

47 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere GREENFIELD RESIDENCE - PADUREA BANEASA
11
1

Apartament 3 camere GREENFIELD RESIDENCE - PADUREA BANEASA

Închiriere apartament 3 camere Greenfield Băneasa – Cartier Salcâmilor Lumină, liniște și proximitate reală față de natură! Sunt acele locuri în care nu simți că „te întorci acasă”… ci că te retragi din oraș. Apartamentul acesta este exact despre acel echilibru – între confort, funcționalitate și ...

70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren cu imobil demolabil  zona semicentrala
2
2

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentrala

-Vand teren 600 mp in zona semicentrala ( in spatele cetatii Oradea ) cu acces din strada Muntele gaina . Pe teren exista o constructie parital demolata in suprafata de aprox 130 mp . De asemenea exista si un proiect pt constructia a 4 ap si un spatiu comercial. Pret 160 euro mp Pentru mai ...

600 m2

Oradea, Bihor

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

De vanzare unitate duplex, 127 mp utili, situat pe str. Bucuresti, colt cu str. Picaso
10
9

De vanzare direct de la Proprietar (dezvoltator Lp Iconic..), unitate Duplex pe doua nivele, cu 127 mp utili, situat pe str. Bucuresti, colt cu str. Picaso, cu obiecte sanitare. TVA 21% nu este inclus in Pretul afisat. Gard in inprejmuitor in stadiul de finalizare. DOTARI: Nivel 1; - intrare, living, ...

1929 EUR/m2 | 127 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere - Solid Residence - Mamaia Central
10

Apartament 2 camere - Solid Residence - Mamaia Central

VG Real Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în Zona ultracentrala, ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare: Decomandat -Suprafață utila: 50 mp -Etaj: 3/6 -Bloc nou: Da Parcare: Parcare disponibilă în zonă Condiții închiriere: -Disponibilitate: ...

50 m2

Central, Constanta, Constanta

teren intravilan

teren intravilan

vand teren intravilan suprafata 4000 mp, intr-o zona cu o priveliste minunata ,liniste si utilitati in limita de propietate. statie de autobuz chiar langa propietate.

4,000 m2

Cugir, Alba

 Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918
13

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

MCD EXPERT IMOBILIARE Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918 Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine conectată 1 Decembrie 1918, ideal pentru locuință personală sau investiție. Compartimentare practică și confortabilă: Hol generos 2 dormitoare ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Casă bătrânească în zona Orasului Târgu Neamț, cu teren de 250 mp intravilan
7

Casă bătrânească în zona Târgu Neamț, cu teren de 250 mp intravilan Detalii proprietate: Suprafață teren: 250 mp intravilan Casă compusă din: 2 camere, bucătărie Anexă pe fundație de beton (ideală pentru depozitare) Utilități disponibile: apă, canalizare, gaz, electricitate Preț avantajos: 26900 ...

673 EUR/m2 | 40 m2

Targu Neamt, Neamt

Anunț Vânzare Clădire P+1   Zona Lunca Vânătorilor, Neamț
12

Anunț Vânzare Clădire P+1 Zona Lunca Vânătorilor, Neamț

Anunț Vânzare Clădire P+1 Zona Lunca Vânătorilor, Neamt Preț:127000(Negociabil) Contact: MCD Expert Imobiliare 0753116028 Descriere Proprietate: Locație: Zona Lunca Vânătorilor, Neamț Tip Proprietate: Clădire P+1 (Parter + Etaj) Suprafață Utilă: Spațiu Comercial (Parter): 150 mp. Parterul este ...

423 EUR/m2 | 300 m2

Lunca (Vanatori-Neamt), Neamt

De vânzare: Teren 15.000 mp cu vilă   Galata, Strada Podișului
20

De vânzare: Teren 15.000 mp cu vilă Galata, Strada Podișului

De vânzare: Teren 15.000 mp cu vilă Galata, Strada Podișului MCD Expert Imobiliare prezintă o proprietate remarcabilă în zona de top din Iași, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții într-o zonă exclusivistă de vile. Această vilă extinsă, cu un teren impresionant de 15.000 mp, oferă ...

4857 EUR/m2 | 350 m2

Iasi, Iasi

Anunț Vânzare Casă P+1 în Zona Panaci, Suceava
11
1

Anunț Vânzare Casă P+1 în Zona Panaci, Suceava

Anunț Vânzare Casă P+1 în Zona Panaci, Suceava Locație: Panaci, Suceava - o zonă superbă Vă oferim spre vânzare o casă P+1 situată într-o zonă pitorească din Panaci, Suceava. Această proprietate este perfectă pentru cei care își doresc să trăiască într-un cadru natural liniștit și frumos. Caracteristici ...

234 EUR/m2 | 200 m2

Panaci, Suceava

Apartament 4 camere   Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie
9

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie Detalii esențiale: Suprafață utilă: 78,5 mp Etaj 10 10, bloc solid din 1977 cu lift nou Compartimentare practică: 3 dormitoare spațioase Living generos și luminos Bucătărie și hol 2 băi (1 cu geam, 1 de serviciu) Logie de 4 mp ...

797 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie  sarata
6

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie sarata

Descoperiți locația perfectă pentru casa visurilor dumneavoastră! Oferim spre vânzare un teren ideal situat într-o zonă pitorească cu vedere panoramică la lac, oraș și munți. Terenul este bine însorit și se pretează pentru construcția unei case P+1 cu mansardă. Detalii teren: Localizare: Zona Humărie Vedere: ...

1,365 m2

Piatra Neamt, Neamt

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!
5
1

79000euro!Apartament 2 camere, o statie de Palas!!!

Apartament cu 2 camere, situat în zona Cantemir, la doar câteva minute de mers pe jos de Palas Mall cu acces rapid către centrul orașului și toate punctele de interes. Poziționarea excelentă îmbină perfect confortul urban cu liniștea unei zone ferite de agitația traficului intens. ✅ Dotări și beneficii: • ...

1646 EUR/m2 | 48 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea